Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobre skarpety z ABSami

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że temat banalny, ale kurcze nie mogę trafić na dobre skarpety z ABSami. Wszystkie skarpety niestety się ściągają, a ja tylko chodzę i naciągam z powrotem na nogę. Poza tym, te gumeczki zwykle nie są na całej stopie. Wypróbowałam skarpety z rosmana i smyka. A może lepsze by były rajstopy z ABSem? Są w ogóle takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj takich z silikonem na całej stopie, na allegro są ale drogie bardzo, najlepiej na bazarkach albo małych sklepikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie egzamin zdały skarpetki Sterntaler, są w wersji cieńszej i grubszej np. na zimę po domu. całą podeszwę mają silikonową. Są super, nawet specjalnie nie spadają. A i najważniejsze- mają naprawdę dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterntaler są ok, tylko ta cena! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterntaler kosztują ok 18-20zł /para ale uważam, że warto w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te w rosmanie kosztowały mnie ok 15ziko, więc trochę więcej nie robi różnicy. Dzięki dns, a powiesz jeszcze gdzie kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam z merlin.pl akurat wychodziły po 18zł ale jak wpiszesz na allegro "skarpety silikonowa podeszwa" to wyskakują też inne np firmy YO za 5zł Może też są dobre choć widzę, że są tylko cienkie. Ja np. mam wersję zimową sterntaler i są grubsze, ciepłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×