Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystian ZX

Ultimatum dla zony

Polecane posty

Gość gość
Krystian ZX dobrze że stawiasz takie a nie inne ultimatum pytanie czy Wy chcecie naprawdę być ze sobą po tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian ZX a teraz wyobraź sobie że twoja córka jest w ciąży i facet ją z tego powodu rzucił. Też jej stawiasz ultimatum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Dlaczego mielibysmy nie chciec byc razem? Na pewno nie chcialbym wychowywac z nia cudzego dziecka. Ale porzucic ja z tego powodu, ze sie przespala z kolega ? Dupa nie mydlo. Ja tez nie jestem swiety. Co do pytania o corke (ktorej nie mam) to odpowiedz jest prosta. Jak nie uwazalas co robisz, to rob jak uwazasz. To nie ja wychowywalbym jej dziecko, wiec to jej sprawa czy urodzi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedziałeś o żonie ze macasz nowe ciałka ? hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Twoja żona wie o Twoich zdradach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Nie powiedzialem, ale i tak sie domysla, chociaz pewnosci nie ma. Ale czego oczy nie widza, tego sercu nie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
czy Twoja żona wie o Twoich zdradach? Nie wie, i w tym jestem lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tchórz z Ciebie i hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Tchórz z Ciebie i hipokryta A to niby dlaczego? Ze o wszystkim nie opowiadam zonie? A gdzie jest napisane, ze zona musi wiedziec o wszystkim co robie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję tej bajki..dobranockę obejrzałam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty jesteś wierzący? to jest bardzo ciężki grzech aborcja czyli morderstwo. obyś się w porę wycofał z morderstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym znała twoją żone to bym jej napisała jakim jesteś chamem sam bzykasz co popadnie ona raz skoczyła w bok jest w ciąży i kazesz jej usunąć frajer z ciebie .powinna odejsc od ciebie jakbym uslyszala takie ultimatum bym sie spakowala i w ryj ci dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Glupia babo, nie fantazjuj, bo nigdzie nie napisalem, ze bzykam gdzie popadnie, tylko, ze "nie jestem swiety", wiec cos tam sie zdarzylo. Ale po moim seksie na boku, zona nie wychowuje mojego dzieciaka, zmajstrowanego innej, wiec chyba jest pewna roznica. Moze jestes za glupia, zeby to zauwazyc. Ja nie mam pretensji o jej zdrade, wiec i ona nie powinna miec o moja. Problemem jest tylko cudzy bachor w brzuchu, ktorego trzeba sie pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarkęcony80
Krystian, tylko mam jedno pytanie, czy jesteś w stanie z Tą kobieta budować nadal związek oparty na wspólnym zaufaniu? Czy jestes pewny że jak będziesz miał kłopoty to ona Cie w nich wesprze? Czy jestes pewny że nie zostawi cię jeżeli tylko uda się jej usamodzielnić finansowo. Zdrada kobiety różni się od zdrady meżczyzny - wg mnie kobieta kiedy zdradza jest bardziej zdesperowana i bardziej skłonna porzycić partnera którego zdradza. Panie wybaczcie że to napiszę ale zdrada mężczyzny może zdarzyć sie przez przypadek - poligamia raczej jest zakodowana genetycznie u meżczyzn i muszą z nią walczyć z ograniczeniami jakie nakłada na nich małzeństwo (dowód - każdy zdrowy facet oglądnie się za ładną kobietą). Reasumując polecam poważnie zastanowić się nad tym związkiem i przeprowadzić napewno badania genetyczne w celu ustalenia ojcostwa. Tylko uważaj na firmy które to robią bo robią to z różną dokładnością. Skuteczne badanie raczej nie będzie najtańsze - ale zdecydowanie warto. Piszę o tym bo mój przyjaciel rozwiódł się w podobnej sytuacji i naprawdę miał ciężko. U niego badanie na ustalenie ojcostwa raczej nie pomogło bo okazało się że nie jest ojcem - ale przynajmniej alimentów nie musi płacić, i to prędzej żona będzie płacić na niego bo ma rozwód z orzeczeniem o jej winie ;). Jeżeli chodzi o firme która pomoże Ci ustalić ojcostwo to mój kumpel korzystał z polecenia kancelarii która współpracuje z taką firmą. Namiary na kancelarie to http://36adwokaci.pl/spis/adwokat-tamara-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarkęcony80
Tutaj bezpośrdni namiar www.bensalem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Zaufanie jako podstawa na ktorej buduje sie zwiazek nie jest mi specjalnie potrzebne, tym bardziej, ze zwykle przez to zaufanie rozumie sie wiernosc. A na tym mi specjalnie nie zalezy, ani ona nie jest moja wlasnoscia, ani ja jej, wiec jesli tam kiedys znowu sie z kims przespi, to nie bedzie tragedii. Byle bez takich nastepstw jak teraz. Raczej nie zanosi sie na to, zeby mogla sie kiedykolwiek usamodzielnic finansowo i nie widze, zeby do tego dazyla. Wiec pod tym wzgledem bedzie zawsze zalezna ode mnie. W tej sytuacji w gruncie rzeczy ryzykuje niewiele. A zona swietnie prowadzi dom, doskonale gotuje no i co najwazniejsze jest bardzo dobra w lozku i chetna do seksu (moze nawet za chetna). Nie jest tez glupia. mozna z nia pogadac i z wygladu tez jest atrakcyjna. No i lepiej, zeby syn wychowywal sie w pelnej rodzinie. A co do badan genetycznych, to juz nie aktualne, zdecydowala sie na aborcje, juz o tym pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś głupi prostaku . Powinniście zrobić badania genetyczne a jak zabiłeś swoje dziecko ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
>>Powinniście zrobić badania genetyczne a jak zabiłeś swoje dziecko ?! << Nie zabije (bo to dopiero ma byc) zadnego dziecka. Jesli nie wiesz jak wyglada dziecko to przejdz po ulicy, moze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian? a żona to Ela? W 3cim miesiącu ciązy? Upsss... jesteśmy sąsiadami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Krystian? a żona to Ela? W 3cim miesiącu ciązy? Nie Ela i nie w 3cim tylko w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzicie że to ściema??? ludzie jacy wy naiwni jesteście!!! pisze że ma córkę potem syna!! chyba polkom brak mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zarkęcony80
Ciekawy związek macie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystian ZX 2014.09.22 >>Jesteś głupi czy tylko naiwny?<< Przede wszystkim nie jestem hipokryta. Sam lubie od czasu do czasu pomacac jakies swieze cialo, to dlaczego mialbym zabraniac tego zonie? Chyba jest rownouprawnienie. Nie mowiac juz o takim drobiazgu, ze ja kocham. A co wczesniejszego pytania, to mamy jedno dziecko, corke 10 lat. Mysle, ze w razie rozwodu zostanie ze mna. Krystian ZX wczoraj Dlaczego mielibysmy nie chciec byc razem? Na pewno nie chcialbym wychowywac z nia cudzego dziecka. Ale porzucic ja z tego powodu, ze sie przespala z kolega ? D**a nie mydlo. Ja tez nie jestem swiety. Co do pytania o corke (ktorej nie mam) to odpowiedz jest prosta. Jak nie uwazalas co robisz, to rob jak uwazasz. To nie ja wychowywalbym jej dziecko, wiec to jej sprawa czy urodzi czy nie. Prowo! bardzo marne :/ raz pisze, że ma córkę, a raz że nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy to prowo. To się czyta ja horror! Co za prymitywny typ! Proponuję namierzyć IP tego pana i zgłosić podżeganie do zabicia dziecka. Gdyby autorowi, ktoś nie pozwolił rozwijać się w łonie jego matki, to nikt nie mógłby zajrzeć do jego wózka i zobaczyć, jak wygląda dziecko! To dziecko morderco, tylko w innym stadium, jego DNA zawiera już informacje na całe jego potencjalne życie! Kolor oczu, włosów, wzrost, choroby,na które zapadnie. To człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian ZX
Nieważne czy to prowo. To się czyta ja horror! Co za prymitywny typ! Proponuję namierzyć IP tego pana i zgłosić podżeganie do zabicia dziecka. Gdyby autorowi, ktoś nie pozwolił rozwijać się w łonie jego matki, to nikt nie mógłby zajrzeć do jego wózka i zobaczyć, jak wygląda dziecko! To dziecko morderco, tylko w innym stadium, jego DNA zawiera już informacje na całe jego potencjalne życie! No mnie namierz i zglos, zycze sukcesow. Juz sie boje! Na szczescie jeszcze kato-talibowie nie przejeli calkowicie rzadow w tym kraju, a tym bardziej w Europie. Gdyby ciebie ktos wyskrobal w odpowiednim momencie, bylo by jednego kretyna mniej na swiecie. Gowno mnie obchodzi co zawiera czyjes DNA, nawet paznokiec tez zawiera te dane. A nawet gdyby 3 miesieczny plod byl czlowiekiem, co jest kompletna bzdura, to wolno zabijac w obronie wlasnej, a to jest taki przypadek. Tylko, ze jestescie za bardzo ograniczni, zeby to dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×