Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natta23

Kto pracuje w Nobilon?

Polecane posty

Gość Saba k
Aplikuję tam do pracy i chciałabym wiedzieć w jakim wieku pracują tam ludzie ? Ja mam 23 i zastanawiam się czy nie jestem za młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikka
z tego co wiem to wcale nie jesteś za młoda - dużo w podobnym wieku osób pracuje. także śmiało aplikuj bo atmosfera w pracy i warunki są jak najbardziej ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Pyrek
No co Ty ;) wiek jest jak najbardziej okay ;) A jak sie pracuje w Nobilonie ? Ogólnie bardzo fajnie . Wiadomo bywają lepsze i gorsze dni jak wszędzie , w każdej firmie ;) Wykonuj odpowiednio swoją prace i będziesz odpowiednio za to nagradzana . Awans też możliwy w tej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem przed mym domem
Praca w Nobilonie jest jak każda inna . Czasami są denerwujący klenci ale to tylko czasem ;) polecam pracę dla przedsiębiorczych , ambitnych ;) wtedy macie możliwośc na awans ;) tak jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper view
Ja pracuje w nobilon , teraz mam umowę o pracę i jestem zadowolona . Ale mówię od razu praca jest ciężka , najpierw dostajesz umowę o dzieło, czyli twoja płaca jest zalezna od twoich wyników . Jak jestes dobra / dobra dostajesz wtedy umowę o prace. Fajne jest tutaj to ,ze premie sa w miare atrajcyjne .Jak ktos chce sprbowac swoich sil , to jak najbatdziej polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WikiKRistina
Nobilon moim zdaniem jest solidną firmą, ja zarabiałam dobrze, z premii byłam zadowolona, moja przełożona to świetna, wyrozumiała babeczka, cały zespół w ogółe miałam fajny. Teraz się wychowaniu mojej Hani poświęciłam, gdyby nie to na pewno bym nie odpuściła tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niittka
no wlasnie dużo daje ludzkie podejście do pracownika....fajnei ze tam pracują porządni ludzie co mają podejście. Ja tak nie mam więc moze czas pomyśleć o zmianie jakiejś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 52malinka
Córka jest zadowolona z pracy w Nobilonie. Fakt, ze jak wszędzie jest presja na wyniki ale firma płaci w terminie a kierownictwo bardzo OK. Mogę wszystkim ambitnym polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję i jestem zadowolony. doradca klienta u nich to bardzo fajna praca. wynagrodzenie jest w porządku - chciałbym więcej ale wiem, że teraz trudno o dobrą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bardzo ok, jestem dość śweżo po studiach i jak na razie cieszę się że mam taką pracę, normalnie zarabiam, nie to co te dorwycze roboty na chwilę. obowiązki nie są cieżkie, wystarczy miec trochę chęci w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinaM
Pracuje od roku w Nobilon we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Zespół i szefostwo ekstra! Co do zarobków to powiem tyle , że spokojnie wystarcza na dobre życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakis czas pracowałam i gdyby nie konieczna przeprowadzka to pracowałabym dalej. Bardzo dobrze wspominam te czasy - kasa na czas, nie to co teraz, wypłata fajna, ludzie w pracy też. No i był stały kontakt z ludzmi - coś się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terezka
Pracuje w Nobilonie we Włocławku. Atmosfera w pracy spokojna. Szefostwo miłe a zarobki bardzo solidne. Nie mam zamiaru zmieniac tej pracy na żadna inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenka90
Ja pracuję w Nobilon we Wrocławiu. Praca jest bardzo wymagająca ale też pieniądze, które zarabiam są znakomite. Dla osób energicznych i pragnących suksesu - polecam! Co do atmosfery w pracy nie mam złych uwag. A wiem o czym piszę bo pracowałam w dwóch dużych korporacjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solix
a mozna sie wiele nauczyć? bo chciałabym mieć taką pracę żeby się rozwijać. patrzyłam na nobilona i mi się ich oferta bardzo podoba, chciałabym tam się dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję i uważam, że to dobra firma jak na dzisiejsze czasy. nie oszukują, traktują pracowników dobrze, aksa na czas no i fajna forma pracy. jestem doradcą klienta - lubię kontakt zludźmi więc uważam, ze to fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulla
fajnie jest miec taka pracę. ja chce zmienić, na taką gdzie będą mnie doceniać. chciałabym miec też kontakt z klientem więc praca w Nobilonie mocno kusi - a długo się czeka na odpowiedz na cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób tam pracuje - sporo oddziałów tej firmy jest. sam pracuje w jednym i jestem zadowolony. fakt jest to praca na czas studiów ale zastanawiam sie czy po ich ukończeniu nie zostać. pensja na czas, warunki dobre - czy dziś można gdzieś znaleźć podobną firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia91
Pracuję w Nobilon od 9 miesięcy. Przedtem pracowałam w banku prywatnym. Niewiele się różnią moje obowiązki ale zarabiam więcej i nie odczuwam parcia ze strony szefa na wyniki. Praca jak praca ale przynajmniej nie wymiotuję ze stresu rano jak to było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pięknie opowiadacie to pochwalcie się ile zarabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica niżna
Oczywiście jak to w internecie. Same pozytywy a całkiem odmienne od rzeczywistosci :) A więc tak: zarobki groszowe, potrafią nawet nie wypłacić kasy. Na etatach również groszowo, słyną z potrącania wynagrodzeń za byle co :) Praca od rana do nocy z ciągłymi pretensjami. Chaos totalny, firma wiocha. Nic nie załatwisz bo jesteś insektem a nie pracownikiem. No i siedziba tej "firmy" :D :D :D pozostawie to już bez komentarza. Ogólnie dopiero sprawa w sądzie pracy ich równa do pionu i nagle wszystko wypłacają z czego próbowali Cię okraść. Nie polecam ten firmy nikomu. Pracowałam w kilku takich firmach, pracuję nadal i ta zdecydowanie jest najgorsza. Zarówno dla doradcy jak i dla kierowników. Nawet telefonu nie dają doradcy :) Ze swojego musisz dzwonić :) PORAŻKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie tu drukujecie,chyba piszą te teksty sam prezes i jego podwładni bo im tak każe,pracowalem tam nie dawno i nie polecam nikomu. Nic życia prywatnego,praca od rana do wieczora a na dodatek zarobki żałosne 1500-2300 zł,a do tego mobing na każdym kroku. Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocki
Co za brednie tu drukujecie,chyba piszą te teksty sam prezes i jego podwładni bo im tak każe,pracowalem tam nie dawno i nie polecam nikomu. Nic życia prywatnego,praca od rana do wieczora a na dodatek zarobki żałosne 1500-2300 zł,a do tego mobing na każdym kroku. Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćer
Pracownicy firmy nobilon chodzą do sąsiadów klientów i próbują wyłudzać pieniądze. Po wezwaniu policji kulą ogon i w długą. Później opowiadają, że policja dzwoni do siedziby firmy i informuje,ze zachowanie pracownika nobilonu jest zgodne z prawem. Nie słyszałem żeby policja dzwoniła do kogokolwiek ;) chyba żeby wezwać na przesłuchanie. Aby sporządzić wniosek do sądu lub prokuratury. Hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×