Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 pracowników dało mi L4

Polecane posty

Gość gość

W tym 5 osób, które zamierzałam zwolnić dyscyplinarnie, co robić???? czy mogę odwołać się do jakiegoś sądu. Pierwszy miesiąc będę im pewnie musiała płacić ale co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie możesz to gdzieś zgłosić bo to nie jest normalne. Może do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto ale co Ciebie to obchodzi, co ci szkodzi jeden miesiąc zapłacić. Ja ciągle jak mnie zwalniano to uciekałam na chorobowe :) :) by jakieś pieniądze mieć, oni muszą z czegoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może lepiej zacznij szukać sobie kogoś na zastępstwo, bo pracownik może być na chorobowym przez pół roku i nie można go w tym czasie zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naslac kontrole z zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sądu raczej nie bardzo, bo to nie jest nielegalne. No chyba, że udowodnisz ich lekarzowi (lekarzom), że wystawia(ją) lewe zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kobieto ale co Ciebie to obchodzi, co ci szkodzi jeden miesiąc zapłacić." Ty jaja sobie robisz czy naprawdę jesteś tak głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne chodzi o kompletne niezrozumienie intencji autorki wątku :) Albo po prostu masz bardzo kontrowersyjne podejście do sprawy - co babę obchodzą jej własne pieniądze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwi was, dlaczego tylu pracowników poszło na zwolnienie? Już pięciu chce zwolnić dyscyplinarnie, a reszta po prostu się przestraszyła, że zrobi z nimi to samo...! Co kobieto takiego ci ludzie zrobili, bo rozumiem jedna, no może dwie osoby coś nabroiło, ale pięć, czy piętnastu! Wcale się im nie dziwię, jesteś jakąś zołzą wre..ną, widać nawet po tym jak zareagowałaś na odpowiedź smerfowej niani wyzywając ją od głupich. Pohamuj się, bo życie cie ustawi do pionu prędzej niż myślisz i nie będziesz nawet wiedziała dlaczego tak się stało, bo takie babska jak ty nie mogą tego pojąć, że ktoś nie będzie miał z czego rodziny utrzymać, a jeszcze zwolnienie dyscyplinarne... podnieca cię takie traktowanie ludzi, czy co bo nie rozumiem? Dodam, że mam taką szefową sukę, robi spustoszenie w ludziach, w naszych psychikach, nie pamiętam kiedy ostatnio normalnie spałam, skąd takie szm...ty się biorą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że przeważnie baby są takie mściwe i wredne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze te brzydkie, albo stare panny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko nie bronisz się, czyli zgadza się wszystko? Jesteś wredną starą panną, której nikt nie kocha...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Nie dziwi was, dlaczego tylu pracowników poszło na zwolnienie? Już pięciu chce zwolnić dyscyplinarnie, a reszta po prostu się przestraszyła, że zrobi z nimi to samo...! Co kobieto takiego ci ludzie zrobili, bo rozumiem jedna, no może dwie osoby coś nabroiło, ale pięć, czy piętnastu! Wcale się im nie dziwię, jesteś jakąś zołzą wre..ną, widać nawet po tym jak zareagowałaś na odpowiedź smerfowej niani wyzywając ją od głupich. Pohamuj się, bo życie cie ustawi do pionu prędzej niż myślisz i nie będziesz nawet wiedziała dlaczego tak się stało, bo takie babska jak ty nie mogą tego pojąć, że ktoś nie będzie miał z czego rodziny utrzymać, a jeszcze zwolnienie dyscyplinarne... podnieca cię takie traktowanie ludzi, czy co bo nie rozumiem? Dodam, że mam taką szefową sukę, robi spustoszenie w ludziach, w naszych psychikach, nie pamiętam kiedy ostatnio normalnie spałam, skąd takie szm...ty się biorą! @ @ @ To czemu oni wszyscy wzięli zwolnienia i dlaczego ona chciała ich zwolnić to jedna sprawa, ale zarzuty pod adresem tej od Smerfów całkowicie słuszne, bo dziewczyna chyba sama nie wie z czego żyje. Poza tym nie wiem po czym poznajesz, że to jest ta sama osoba. W końcu tu wiele ludzi pisze pod nickiem "gość" (to chyba jest domyślny podpis dla niezalogowanego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×