Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam pracy,

Polecane posty

Gość gość

od dawna szukam pracy, wszędzie pisze biegły angielski, komunikatywny angielski.. a ja nie znam angielskiego :( uczyć się czy czekać na lepszą ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie powinnaś się uczyć. Angielski to język bardzo popularny na świecie. Wszędzie ci się przyda. Wszędzie się doagdasz. Nawet nie dla samej pracy co dla siebie powinnaś to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak? języki zupełnie mi nie wchodzą do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO, bo jak języka nie używasz to nie będą wchodzić do głowy. W domu ciężko się zmobilizować, to już lepiej robić kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam, ze kursy to dobry pomysł ;) ja się uczyłam w lincolnie ;) w krakowie mają siedzibę w samym centrum ;) z uczelni blisko, więc prosto z zajęć szłam, nie było wymigiwania się ;) no i po jakimś czasie się zmotywowałam i teraz już sama się uczę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze dodam, że ważne, żeby kursy miały mało osób w grupie, bo wtedy będziesz mówić i szybciej ci pójdzie ;) dobre szkoły to szkoły z grupami 6-15 osób. Nie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady, w większości przypadków chodzi jedynie o podstawy języka. No chyba, że szukasz pracy za granicą. Wtedy znajomość angielskiego jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antiga25
kochana angielski mozna podszkolić, poza tym są prace gdzie nie trzeba znać angielskiego - wbij sobie na http://praca.money.pl/ i przefiltruj tak oferty żeby nie trzeba było mieć angielskiego. a jak nie to szybko się ucz i będziesz mieć chociaż podstawowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu jest problem z cv. Bo jeśli masz umiejętności a nikt się do ciebei nie odzywa, to znaczy ze tych umiejętności nei widać w twoim cv. Ze otwiera, nic się nie rzuca w oczy więc zamyka i odklada. Trzeba umieć się sprzedać! I przygotować dobre cv. Ja polecam generator szybkiecv ;) Życzę wielu udanych rozmow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×