Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Swingowanie (zamiana partnerów)Co sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość
Jejku, patrząc na wasz moralny upadek, na to zepsucie wszechobecne, obrzydliwe zachowania, nie dziwię się, że ten świat zmierza ku zagładzie. Patrząc na to wszystko, naprawdę można nabrać obrzydzenia do tzw. "zachodniej cywilizacji"...To wy jesteście winni tym między innymi, ucieczkom młodych do armii Państwa Islamskiego, bo naprawdę, co za dużo to niezdrowo i młodzi nabierając do was obrzydzenia, popadają w inną skrajność. Jaki przykład godności ludzkiej dajecie swoim dzieciom, szukając podniet w tak obrzydliwych praktykach? Z czego się cieszycie jeden z drugim? Z tego, że jesteście tylko "ludzkimi wibratorami"?! A Ty żono czyjaś, czemu się cieszysz z żądzy Twojego męża na widok innej kobiety?! A gdyby rozkosz sprawiało mu mordowanie dzieci, naganiałabyś mu ofiary?!!! Na razie poprzestajecie na odzieraniu siebie z szacunku i godności istoty ludzkiej, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc do czego się jeszcze posuniecie?!!! OHYDA! ZBOCZEŃCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(do poprzedniej wypowiedzi) Nie rozumiem jakim cudem osoby wypowiadające się w taki sposób na tego rodzaju tematy wchodzą na fora erotyczne. Jeśli jesteś tak prawą osobą to po co wchodzisz na sprośne erotyczne i tak obrzydliwe dla ciebie fora i tematy? Po co to wszystko czytasz skoro cię to gorszy? Z ciekawości? Czy może masz argument żeby nawracać? Ale watpie w to, bo z twojej wypowiedzi to nie wynika. A więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzę, bo ten temat pojawia się na stronie głównej, a nie można pozostawiać zła, zgorszenia i upodlenia się ludzi bez odpowiedzi, bez napiętnowania. Jeśli więc Ty, nie wiesz, że postępujesz źle, wciągasz w te obrzydliwości innych i jeszcze opisujesz to w internecie szerząc to zgorszenie, to czuję się w obowiązku Cię napomnieć. Nie jesteś wyzwolona/y, jesteś prymitywem, zdeprawowaną, amoralną jednostką! A dowodzi tego fakt, że zatarciłeś/aś kompletnie poczucie wstydu! A to wstyd i hańba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ty prawy człowieku siedząc na forum EROTYCZNYM szukając nie wiem czego, obrażając ludzi nie znając ich zupełnie jesteś przykładem moralności. Właśnie wyzwiskami to udowadniasz. Nawet ksiądz podczas sakramentu pokuty nawraca nie potępiając ludzi, ukazuje im że postępują żle nie obrażając ich i nie piętnując. A więc świeć dalej swoim przykładem, bo od razu widać jak poczciwym, dobrym i miłosiernym człowiekiem jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe.... poprosiłam ludzi zeby się wypowiedzieli co sądzą na ten temat. Nie prosiłam o komentowanie tego jaka jestem i jacy są inni. Ja osobiscie uważam ze takie osoby ja ty wiele w zyciu tracą nie wiesz co to jest dobra zabawa i pewnie tylko siedzisz przed komputerem i marzysz kiedy spotkasz sowjego ksiecia z bajki. Uważam ze jestes nudna i zupełnie bez wyobraźni. Ale po co tu pisac....Każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa?!!!Bawienie się ludzką godnością to dla Ciebie rozrywka?!!! Przez takich jak Ty upadają cywilizacje!!! Twoje postępowanie to nie jest Twoja prywatna sprawa. Ta ohyda, której się dopuszczasz ma wymiar społeczny, dzięki takiej zgniliźnie moralnej, podawanej w otoczce dobrej zabawy, to społeczeństwo ginie! Nie ma przyzwolenia na publiczne sianie zgorszenia w internecie! Na posty osób amoralnych reaguję i nie przestanę! Niszcz siebie sam/a, ale nie niszcz innych!!! Wskaż w moim poście wulgarne słowo czy wyzwisko. Co nim jest? Nazwanie kogoś depczącego małżeństwo, wciągającego męża żonę w zboczone praktyki lub takim namowom ulegającego osobą niemoralną?!!! A kim jesteście?! Przykładem dla młodzieży?!!Nie, jesteście bandą zboczeńców, egoistów, to nawet zwierzęta się tak nie zachowują, odczłowieczacie się na wlasne życzenie i ja będę to komentować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,to wypowiem się i ja:) Dla mnie to jest nie do pomyślenia.Nie wyobrazam sobie,czegoś takiego jak czworokąty,zamianę partnerów.Wiem co to jest dobra zabawa.Wiem co to dobry seks;)Nie uwazam,że coś tracę z życia,tylko dlatego,że nie rusza mnie swingowanie(sfiksowanie:P)Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyjdz lepiej nie czytaj tego bo te posty mogą negatywnie wpłynąc na twoj umysł :) żegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaaa28
Mnie też nie kręcą takie zabawy. Nie jestem jakimś moherem, w kwestii wiary agnostyczką, ale takie praktyki uważam za obrzydliwe. Nie potrafiłabym patrzeć, jak mój ukochany uprawia seks z inną osobą... A podawanie przeciwwagi, że lepsze to niż zdrada w ukryciu...hmmm... nie, lepsza jest wierność w małżeństwie. Ja uważam, że jeżeli ludzie decydują się na małżeństwo, to wiedzą, z czym to się wiąże- tj. z 1 partnerem do końca życia. Jeżeli komuś to nie odpowiada, to po co się wiązać? Można być singlem i zmieniać partnerów...A to, że po kilku latach każdemu się nudzi seks z 1 partnerem- otóż nie, ja jestem z mężem prawie 5 lat w małżeństwie, 8 lat razem i nigdy nie miałam potrzeby uprawiania seksu z kimś innym, on z tego co mówi też. Nie mam podstaw, aby mu nie wierzyć. Gdyby zaproponował mi czworokąt czy trójkąt, poważnie zastanowiłabym się nad rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku komentuj sobie, aż się upienisz. Widzisz co wyprawiają księża? jakie życie prowadzą? jak świecą przykładem, jeżdżąc na prostytutki, spotykając sie z kobietami, które mają rodziny. Zobacz co wyprawiają osoby, które zdradzają, skaczą sobie w bok. To jest normalne zachowanie, tak się żyje zgodnie z prawem Bożym. Niby jesteś bez winy, że innych upominasz, nigdy nie zgrzeszyłes? zastanów sie nad sobą. Oni nie ranią, nie rozbijają rodzin. Przeczytaj sobie topiki o KSIĘŻACH jacy są swieci i może zacznij naprawiać świat od TYCH którzy powinni być przykładem dla młodych... dla zwykłych ludzi, dla rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów się czego chcesz? Pytasz ludzi co o tym sądzą,więc napisałam:) Nie zaznaczyłaś w temacie,że mają pisać osoby,które mają tego typu doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sunny nie do cb ta wypowiedz :) tylko do pani wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzechy księży są grzechami księży a Twoje obrzydliwe praktyki są Twoimi zboczonymi, amoralnymi, gorszącymi praktykami! Co to za argument?!! Jak ktoś morduje, to znaczy, że i mnie wolno mordować?!!! Jak dołożę swoje zło, do cudzego zła, to mnie to usprawiedliwi? To nie są normalne zachowania!!! Wiesz, że kiedyś "normalne" dla pewnych ludzi było gazowanie ludzi i palenie ich w piecach. Strasznie się zdziwili, jak się okazało, że są zbrodniarzami, bo w ich realiach to była tylko "kwestia żydowska", normalna sprawa. Skoro więc nie wiesz, że jesteś zboczeńcem i mylisz miłość z wyuzdaniem , to ja usłużnie Ci o tym przypominam. Jesteś zboczeńcem i gorszycielem. Do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lecz to powinna być Stała Para! .Jest mniejsze zagrożenie chorobami.My mamy taką i to kochenek mój ma dużego k****a gdy we mnie wchodzi drżę z rozkoszy i głośno jęcze.A maż z kochanką wchodzi tak by dobijał do końca z przodu z podniesionymi nogami.Ma wtedy ogromny ogazm kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś takim samym zboczeńcem jakim i ja jestem. Weź świadka i mnie upomnij, ponieważ nie posłuchałem gdy mnie upomniałeś na osobności. Spójrz na siebie i od siebie zacznij zbawiać świat. Teraz ja Cię upominam... Nawróć się bo jesteś taki sam jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma swoj rozum i kazdy robi to co chce i co uważa za słuszne, To ze ktos pyta o zdanie na pewien temat innych nie oznacza ze przez to zgorszy ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche to bedom tylki pedaly tranzy swinger a normalni ludzie gdzie?????? Palcami wytykiwac zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jacy to są dla cb normalni ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, tragedią byłoby być kimś tak zepsutym, na wskroś zdemoralizowanym jak Ty, dlatego cieszę się, że taką osobą nie jestem. Jestem jak ktoś,kto siedząc pośród kwiatów, nagle poczuł zapach obrzydliwych ekstrementów, dlatego reaguję takim obrzydzeniem. Lubię jak pachnie kwiatami a nie szambem, tak już mam, dlatego proszę, nie wywlekaj swojego wychodka w miejsce publiczne, bo cuchnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak..... jak ten Celnik, co widzi Łazarza " dobrze ze taki nie jestem" jesteś jeszcze gorszym człowiekiem... Bo się wywyższasz. Ci co się wywyższają będą poniżeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej siedziec z popcornem i potem pod ręką przed telewizorem w tedy to smrodu nie czujesz co :) a z rana wyglądac przez okno i komentowac kto jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami pachnie kwiatami jak piszesz ,lecz np.kler co robil z dziecmi.Jak o tym nie piszesz to znaczy,ża tego nie ma?.Jak ktoś lubi i Nikogo nie krzywdzi wszyscy są Szczęsliwi to nic Tobie do Tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, lepiej jeść przed ekranem niż niszczyć siebie i innych. Widzę, żeście oblatani w Nowym Testamencie pozwólcie więc, że przytoczę: " Biada gorszycielowi, lepiej byłoby mu uwiązać sobie kamień na szyi i rzucić się w morze, niż stać się przyczyną zgorszenia innego człowieka". Straszne, że to wiecie a to robicie! Czyż nie wiecie, że grzech ma wymiar społeczny i jego konsekwencje dotykają ogółu? Akcja równa się reakcja. Grzech wyzwala cierpienie. Później pytaci się, czemu dzieci chorują na raka, czemu są wojny, zbrodnie? To pokłosie waszego miedzy innymi grzechu. Twoje zło uderza w czyjeś np dziecko, ale co was to obchodzi, egoiści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na raka chorujemy bo nas karmią syfem i pijemy syf.Do tego stres,antybiotyki i hormony.Nawet podczas badań u ginekolog gdy bada pochwę,laryngolog,stomatolog to są najryzykowniejsze Badania zakażające bo Rękawiczki chronia tylko lekarza nie Pacjenta!!!!!Do tego nawet mammografia uaktywnia RAKA!!!A jak ktoś sie rżnie i wszyscy pełni szczęścia i chwały to popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełni szczęścia? A wiesz jak pełny szczęścia był pan zjadający żywcem innego pana, bo obaj w klubie kanibali i na taką konsumpcję się umówili, spotkali i takiej rozrywce oddali. Wykształceni obaj panowie, a jakże! Jacy postępowi, wyzwoleni, jeden spełnił pragnienia drugiego, bo jeden chciał zjeść a drugi chciał być zjedzony...I mieli podobno dziką przyjemność z tego, no ten jeden krócej, bo się wykrawił po obcięciu przyrodzenie, które zresztą później razem z kolegą spożywali. Sąd w Niemczech, bo tam to się działo zakwalifikował ten czyn jako... eutanazję i pan smakosz dostał 8 lat więzienia. Pytam więc, gdzie jest granica zła? Obaj tego chcieli, nikogo postronnego nie skrzywdzili, no może psychiki normalnych ludzi. A czy nie myślimy o tym z odrazą, przerażeniem? Z podobną odrazą patrzę na was...Jesteście dewiantami tylko innego rodzaju i do tego skończonymi egoistami. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _OlekLolek_
Jak myślicie, co odpowie głupi jak mu się spytacie czy jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja to chcialbymsie cofnac 11 lat wstecz i ****** 3 kolezanki mojej eks panny. to byla impreza. marze o tym nieraz a kobietki tez chcialybyscie w kilka miec jednego dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pary które to robią po prostu się nie kochają a jedynie kolegują, bo jeśli kogoś kochasz to w życiu, ale to w życiu nie poszedłbyś z inną do łóżka nawet za zgoda a już na pewno nie chciałbyś oglądać jak ktoś posiada twoją ukochaną kobietę czy mężczyznę. Nie wyobrażam sobie tego, na samą myśl czuję cierpienie i rozpacz. Gdybym nawet nie kochała to dla mnie to jest po prostu chore tak się zabawiać z kilkoma w grupie, nie nadaję się z moją psychiką. Nie chciałabym, żeby moja córka czy syn kiedyś w przyszłości coś takiego uprawiali, chciałabym żeby byli normalni. Nikt wam nie zakaże tego robić jesteście dorośli, ale niestety jesteście wypaczeni i szkoda mi was na prawdę, życzę wam, żeby ktoś bliski przy was był kiedy już się ockniecie z tej euforii i narkotyku i poczujecie ogarniająca was pustkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona swingowa
My z mężem swingujemy od półtora roku. Tak, wiem napiszecie, że jesteśmy niemoralni i zboczeni. W waszych kategoriach napewno. Tylko dlaczego mamy się dawać mierzyć waszą miarką. Jesteśmy zgranym , kochajacym się małżeństwem, oboje lubimy seks a nasze ekscesy wbrew wygłaszanym tu opiniom nie oddalają a zbliżaja nas do siebie. Wywalcie te regółki , że to w takim razie nie miłość, pytania po co wam małżeństwo - na śmietnik. Robimy to razem, tak najwiekszy nasz życiowy odpał robimy razem, mąż z żoną. To nieżle łączy. Robimy to nie publicznie tylko w gronie osób co też tak mają więc zgorszenia dla tych co nie chcą nie siejemy. Tylko bezpieczny seks. Przyznam, że to co robimy w głowie się niektórym nie pomieści jak popatrzeć tak na nas, na ulicy i w domu normalnych ludzi. Uczestniczymy w orgiach, seksie grupowym, seksie z innymi parami, seksie z singlami i singielkami. Patrzymy na siebie i całujemy się w czasie tego szaleństwa. Wybzykani wracamy do domu, pijemy poranną kawkę, mąż mnie przytula i zasypiamy. Wzajemnie z innymi parami oddajemy sobie to co najcennijsze - swojego życiowego partnera, ale tylko na chwilę. To jest jak gorący taniec na jednej sali, przecież tańczycie z innymi nie tylko z mężem. Tylko jesteście nagie, bezwstydne i w trakcie dochodzicie, twój partner też. Co jest złego w tym co robimy. Nic poza odstępstwem od tępej regułki, która okrada nas z dostępu do spełnienia się i szczęścia. Seks jest dla ludzi, dla szczęścia i zabawy a nie dla końca świata. Taki seks jest super, w końcu to Bozia go wymysliła i dała nam w prezencie, tylko nam ludziom bo nie znam zwierząt, które robią grupowe orgie. Myślicie, że kobiety są na tym stratne, tracą godność i nie mają tego co mężczyzni. Otóż nie, myślę, że jak jest dobra zabawa to panie mają owiele więcej niż panowie ale żeby sie o tym przekonać trzeba smemu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×