Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gadkaszmatka

Poznałam faceta po 40,po 2 rozwodach z 3 dzieci

Polecane posty

Gość gość
z kazdym facetem jest ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobowac zawsze mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbować to se można jak się ma 20 lat, w wieku 38 lat szuka się faceta który chce tego samego, czyli w tym przypadku założenia rodziny. Czy naprawdę wierzycie w to ze facet z 2 rozwodami i 3-ka dzieci będzie chciał ponownie się w to ładować?:-) Mało ma alimentów i problemów?? Wiadomo ze taka 38 latka po roku znajmosci będzie chciała rozpoczać starania o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadkaszmatka
No właśnie,jestem już wiekowa a on świeżo po rozstaniu,może jestem plasterkiem,wiem też,że ma spore zaległości w alimentach,rozum mówi co innego a serce coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś wiesz? serce? haha kobieto jeszcze 2 -3 lata i zapomnij o dziecku...no tak ale ty kierujesz się sercem🖐️ I jedno pytanie mam do ciebie- jak można być z facetem który nie utrzymuje kontaktu z własnymi dziećmi i jeszcze miga się od płacenia alimentów?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz za glosem serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakiś socjopata,charakteropata,narcyz,dlatego pali za sobą mosty,nikt nie chce go znac,rodzina też,oni przeżuwają ludzi i wypluwają,liczy się tylko ich dobro i przyjemność,z tobą zrobi tak samo jak tylko będziesz troszeczkę od niego zależna,zniszczy cie psychicznie i zostawi,zostawiają po sobie tornado zniszczeń,psychicznych i finansowych,dlatego nie ma z nikim kontaktów,uciekaj szybko albo będziesz gorzko płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
rany julek ,co ci napisać żeby dotarło ,skoro olewa własne dzieci to nie jest wart splunięcia , żony mogły okazać się pomyłkami ,ok ,bywa ,ale facet który ma w doopie swoje dzieci to dno i metr mułu . A ty tu się rozmarzyłaś o rodzinie ,ciąży i domku z ogródkiem i pelargoniami na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten face wie ze jeszcze chcesz zostac matka?? moze on wiazac sie z prawie 40-latka sadził ze ominie go tu cisnienie kobiety na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej taki po kilku rozwodach i z kilkorgiem dzieci niż jakiś kawaler co jest prawiczkiem i nie uprawiał seksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, który unika swoich dzieci jest dupkiem, ostatnim s-nem bez serca, Nawet na alimenty jak Cie kopnie nie bedziesz maiła co liczyć. Poznaj jego ex - a przekonasz się, że to fajne kobiety. Postaraj sie dowiedzieć coś od ludzi, którzy mają kontakt z żonami, dziećmi lub rodziną. To Ci otworzy oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się kto lepszy rozwodnik czy prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×