Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopdusigroszom

FACET DUSIGROSZ MAM DOSC

Polecane posty

Gość stopdusigroszom

Poznalam faceta, jest mlody jeszcze, ale ma juz policyjna emeryture, pracowal tez jako osobista ochrona kogostam waznego.jest po rozwodzie, ma 1 dorosle dziecko.dodam, ze ja i on mieszkamy za granica. poznalam go przez przypadek. bylismy wczoraj na wycieczce takiej 20 km od miejsca zamieszkania.poszlismy do jednego sklepu, zainteresowala go skora owcy.kosztowala 40 euro. on sie pyta babki w sklepie-to kiedy bedzie wyprzedaz-a ona w polowie listopada,a on-to ile to bedzie kosztowalo-a ona-5 euro mniej.a on-no to przyjade tu w polowie listopada kupic to. Jako ze bylam po pracy i od razu mialam sie z nim zobaczyc (bylam bez obiadu po wielu godzinach pracy) to jak sie widzielismy to powiedzial-kupilem ci wode, i sam ja zaczal pic, dodal tez ze kupil mi salatke z tunczyka-kiedy ja zobaczylam ,myslalam ze padne. Zadna tam salatka, to byl jakis wsad tunczykowo-majonezowo-kukurydziany, ktorego nie daloby sie zjesc. non stop widzi jakies promocje, kupuje stare zabawki (!)w rzeczach uzywanych, szmaty. zal mi go troche i nie za bardzo chce m isie z nim spotykac, bo non stop tylko o promocjach gada:/ troche mnie to przytlacza. a ja mysle ze z ta salatka to bylo tak ,ze sam pewnie na kilka dni sobie ja kupil a mi dal tak na odczepnego, bo wiedzial ze i tak jej calej nie zjem hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopdusigroszom
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymien na wolnego od wad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopdusigroszom
mnie wiek nie przeszkadza, bo jestem spokojna osoba, nie chodze na imprezy, nie pije, nie pale, lubie takie wiesniackie zycie moznaby powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż... skąpy jest i będzie, starego faceta nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech jeszcze oszczedzi na uzywanych podpaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×