Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dawid Kokot prowadzi Kancelarię w mieście Lubliniec

Polecane posty

Gość gość

Dawid Kokot prowadzi Kancelarię w mieście Lubliniec, w której zajmuję świadczeniem profesjonalnych usług prawnych, sporządzaniem opinii prawnych, umów, pism procesowych oraz wszelkich pism urzędowych dla osób prywatnych pomocy prawnej w pełnym zakresie obsługi prawnej , osób prawnych i podmiotów gospodarczych., przy czym w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności prawniczej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta, musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź wymagać tego charakter czynności.Poprzez kontakt telefoniczny z Kancelarią można uzyskać informację o wymaganych dokumentach, potrzebnych do sporządzenia pisma procesowego , opinii prawnej - umowy sprzedaży (mieszkanie Lubliniec, dom, działka) ustalić termin spotkania w celu złożenia dokumentów i podpisania , poznać koszty u prawnika - wysokość opłat kancelaryjnych sądowych i należnych podatków.Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, przy czym praktykowane jest wcześniejsze telefoniczne ustalanie terminu i godziny spotkania z prawnikiem. Reprezentujemy również klientów przez wszystkimi Sądami Codzienna praktyka, począwszy od najprostszych spraw w Sądach Rejonowych, poprzez bardziej skomplikowane procesy w Sądach Okręgowych, jak również wystąpienia w Sądach Apelacyjnych i , nauczyły mnie z jednej strony pokory, z drugiej zaś dały przede wszystkim niemały bagaż doświadczeń, który wykorzystuje w codziennej pracy. Nie bez znaczenia jest też intensywna praca w trakcie postępowań przygotowawczych (śledztw) i to zarówno przed Prokuraturami wszystkich szczebli, jak i Policją oraz Sądami, które na tym etapie postępowania podejmują szereg istotnych z punktu widzenia interesów moich Klientów decyzji. Doświadczenia wynikające z przebiegu kilkuset zakończonych postępowań karnych, w których występowałem, prowadzi do głębokiego przekonania, że każda sprawa jest inna, bo za każdą z nich stoi inny człowiek i jego los. Zaufało mi już kilkuset klientów. Wierzę, że nie zrobili tego bez powodu. Coraz częściej zmieniające się przepisy, wprowadzanie ciągłych nowelizacji kodeksów, a także zmieniające się linie orzecznictwa sądowego w zakresie poszczególnych zagadnień prawnych rodzą we mnie przekonanie, iż w zawodzie prawnika istotna staje się/jest specjalizacja i ciągłe doskonalenie wiedzy w konkretnej dziedzinie prawa. Ale nie tylko dlatego zajmuje się wyłącznie sprawami karnymi. Jest to dla mnie także pasja – po prostu lubię to, co robię, i zajmuje się tylko tym, na czym się znam. Na bieżąco na moim profilu Facebook znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące najczęściej spotykanych w naszej praktyce spraw, ale zapewniam, że nie boję się nowych wyzwań.Nazywam się Dawid Kokot . Od 2011 roku zajmuje się prawem karnym materialnym, procesowym i wykonawczym kryminalistyka, kryminologia, wiktymologia. Przez ten okres czasu brałem udział w ponad 600 rejestracjach procesowych. , moja specjalność to prawo karne . Jestem jedną z pierwszych osób w Polsce, która z sukcesem egzekwuje poprzez postępowanie spraw osób poszkodowanych przestępstwem jak i bronie czynnie osób które takich przestępstw się dopuściły. Wierzę w prawdę, dobro, piękno i sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę uważać na tego człowieka, to zwykły oszust ! Jak tylko dacie mu pieniądze, kontakt się urywa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie/ Pani Dobry obyczaj nakazuje, przy polemice z użyciem argumentu ad personam, podpisać sie imieniem i nazwiskiem, a nie pseudonimem, jak klientela ze spraw karnych. Ps. Parafrazując klasyka, taka będzie Adwokatura, jakie młodzieży chowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Lubliniec
Jednym słowem po kontakcie z Panem mecenasem mogę powiedzieć; ostry, wredny, nieustępliwy i za wszelką cenę do celu by wygrać, reszta się nie liczy. Zna prawo i z niego potrafi korzystać. Tego oczekiwałem i z tego jestem bardzo zadowolony. Jerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wyżej zamieszczone pozytywne opinie zadowolonych klientów . Mój przypadek także spotkał się z dogłębną analizą sprawy, z rzeczowym i merytorycznym podejściem. Szczerze polecam bo jakość usług wysoka, terminowość bez zastrzeżeń, a ceny usług przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×