Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzalonyMlodzieniec

Za duży popęd seksualny?

Polecane posty

Siemacie :) Zastanawiam się od pewnego czasu nad sobą, a konkretnie nad moim popędem seksualnym. Mam 23 lata, a od młodego wieku ogromny popęd. Jak byłem mały i jeszcze kobiety nago nie widziałem, to już miałem obsesje na punkcie kobiecego ciała, podniecałem się stopami, nogami, dekoltem, znajdowałem seksualny bodziec u każdej kobiety, która mi się spodobała. Potem tyczyło się to koleżanek, znajomych, nawet kuzynek czy mam, kolegów - o ile mi się podobały. Nie zmieniło się nic, nadal fascynują mnie po pierwsze kobiety starsze. Również kobiety w rajstopach i oczywiście te, które mają to coś. Nonstop fantazjuje, cały czas mam ochotę na seks. Uprawiam go regularnie, niestety za zapłatę, co chyba zabija wielką przyjemność i może z tego powodu cały czas odczuwam pociąg? Zawsze mam ochotę adorować kobiece ciało, pieścić stopy, nogi, piersi, brzuch - wszystko. Często mam nowe pomysły i nowe fantazje, aż za dużo o tym myślę. Stosunki za opłatę miały być ratunkiem, bo wcześniej prawie rok nie uprawiałem seksu, praca, nauka, praca, nauka - z imprezowicza i podrywacza stałem się no, lekkim kujonkiem. Popęd seksualny został, przetrwał do dziś wszystkie moje zmiany. Miałem długo dziewczynę, ale była nimfomanką. W niej się kochałem, choć teraz wiem, że to był błąd. Pewnie dużo seksu dawało mi dobre przywiązanie - racjonalnie myśląc. Czy nie mam zbyt dużego popędu seksualnego? Ciągle myślę o seksie, ciągle staram się go uprawiać, a kobiety które mi się podobają, nie dają mi spać, bo tylko przebieram je nocami w myślach, nie wiem która bardziej kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaaAania
e tam za duży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
Znajdź sobie dziewczynę:) Ja myślę, że nie masz za dużego i chyba tylko pozazdrościć, ja też mam duży i nie chciałabym tego zmieniać :) Dobrze mi z tym. Tym bardziej, że mam z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie myślałem o tym, żeby znaleźć dziewczynę ale jakoś nie zabrałem się jeszcze do poszukiwań :) Pechowo było by znaleźć taką, której potrzeby są bardzo ograniczone... Sam jestem ciekaw, jak mogło by na mnie to wpłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno znaleźć kobietę, która ma podobnie, ale ... :) Ja mam wiele lat i też tyle takie potrzeby. Pomagam sobie w między czasie ręcznie i to mnie utrzymuje w normie :) Nieraz po ... też dobiję siebie ręcznie. Po prostu tak mam i już przywykłem do tego. Pomimo, że mam z kim szukam jeszcze coś dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, trudno znaleźć kogoś kto ma podobnie :) Zwłaszcza chyba w młodszym wieku. Jednak lepiej znaleźć z mniejszymi potrzebami, niż kogoś, komu się nie wystarczy, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie teraz radzisz ? Ja niekiedy robię z rana maraton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sport to podstawa, ale miałem na myśli maraton ręczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tak jak ja. Rozbieram wszystkie oczami, rżnę je w myślach i robię sobie dobrze. Jestem uzależniony od sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, że u mnie też zauważam duże komplikacje życiowe przez to, ale staram się nieraz odejść od tego. Teraz np. nie robiłem parę dni ręką i muszę się bardzo mocno spinać by tego nie czynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zwyklym sk***ysynem i zdechniesz na raka k****a smieciu. jedynym ratunkiem dla ciebie to albo kastracja, albo wp*****lanie benzodiazepin/lekow SSRI bo one kasuja u takich dzivek jak ty bicie taka k***a bo zabijaja libido. ale i tak jestes k***a wiec moge ci zaplacic zebys zdechl albo sie zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ,że piszesz prawdę dobry człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gośc z 9.59-żenada Zdziwicie się Panowie.Mam 2 razy tyle lat co Wy i ten sam problem. Codziennie się masturbuję .Już się przyzwyczaiłam do tego. I jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podobnie jak u mnie :) Jestem facetem i nie ustaję z zabawą ze sobą. Jest mi z tym też dobrze bo lubię sobie sam robić. Mam sporo lat :) To rodzaj ćwiczeń i poprawa krążenia w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest właściwie duży popęd bo ja jestem kobietą - i raz dziennie to standard w niektóre dnii mam ochotę 2, 3 razy czy to jest normalny popęd czy duży już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzeba mi seksuologów, moja kobieta jest najlepszą terapeutką :) Opróżnia mi wory bo wie jak są pełne chłop wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×