Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks oralny w stroę mężczyzny sprawia wam przyjemność?

Polecane posty

Gość gość

Wiem że nie szczytujecie ale czy lubicie to robić? Moja dziewczyna robi to tak jakby na siłę nie zmuszam jej do tego ale widać że nie chce a robi chyba tylko dlatego że wie że sprawia mi to przyjemność. Niestety nie sprawia bo robi to na siłe. Czy wam drogie panie sprawia do przyjemność, lubicie ustami pobudzać mężczyznę? Czy któraś z was sama to zaproponowała zanim doszło między wami do klasycznego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz kilka kategorii: 1) kobiety jak moja zona, które do ust w ogóle nie biorą, brzydzą się/wstydzą - cokolwiek 2) takie które nie mają oporów, ale nie widzą w tym nic ciekawego i robią to bo muszą, albo dla faceta - tak jak Twoja tu masz jeszcze podział na takie, które tolerująwytrysk w ustach i takie, które absolutnie tego nie chcą 3) takie, które uwielbiają penisy, rozkoszują się ich widokiem dotykaniem, lizaniem, pieszczeniem - tutaj też może być podział na takie, które nie znoszą spermy i na wytrysk w ustach się nie zgodzą, takie, które to tolerują i spermomaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ja się wypowiem jako kobieta :P Na początku związku z moim facetem, gdy zaczęliśmy się kochać nie sprawialo mi przyjemności robienie mu loda... Ale po jakimś roku bardzo się otworzyłam na seks i zaczęłam to robić coraz częściej.... Teraz jestem na etapie gdzie uwielbiam to robić! Samą mnie to podnieca, widok mojego "w 7 niebie faceta" jak i sama czynność :) A ostatnio to już w ogóle uwielbiam seks, właśnie wczoraj kupiłam sobie super seksowna bielizne + ponczoszki i dziś czekam na mojego mena! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sama jak po którejś randce leżeliśmy u niej w łóżku nie chciała sie kochać ale cały czas sie do mnie dobierała aż w koncu za którąś próbą jej pozwoliłem i zrobiła mi loda z połykiem. Niestety za każdym kolejnym razem jakby mniej sie do tego paliła, nawet na seks nie miała ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zaproponowałam nim był klasyczny, seks oralny w każdą stronę był na długo po rozpoczęciu seksu waginalnego :P. co do pytania. owszem sprawia mi niebywałą przyjemność pieszczenie penisa mojego faceta, sama myśl mnie podnieca. z innym sobie wgl seksu nie wyobrażam, ale z nim bardzo mnie to kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to robić, co więcej strasznie mnie to kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×