Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Znak oswiecenia

Czy jej sie podobam?

Polecane posty

Gość Znak oswiecenia

Hej wszystkim :) Podoba mi sie sasiadka ktora mieszka nade mna ja mam 20 lat ona zas 16. Odnosze wrazenie ze ja jej rowniez i nie bierze sie to z niczego oto kilka cytuacji ktore zaszly: jakis czas temu czytajac na tablecie odnioslem wrazenie ze ktos mnie podglada jak sie okazalo tak bylo spojzalem na nia ona na mnie i sie zawstydzila i udawala ze patrzy gdzie indziej a ja kontynuowalem czytanie dodam ze aby miec mozliwosc podgladania trzeba miec jaks powod aby usiasc w dosc nie wygodnym miejscu. 2 Moze to zabrzmi dziecinnie ale polubila moje zdjecie profilowe po 3 dniach jak zaakceptowala moje zaproszenie do znajomych ja jej po kilku dniach rowniez 3 Dosyc niedawno zaczekalem na nia i jej mame w windzie specjalnie aby nie czekaly na jej powrot, jestesmy wszyscy razem w windzie ja jej mamie mowie dzien dobry a ta dziewczyna bardzo sie usmiecha domnie patrzac w oczy ja jej usmech odwzajemniam i mowie hej i ona rowniez po chwili odzywa sie do swojej mamy bardzo skrepowana i zawstydzona ledwo cos mowila do niej poczy zawstydzo nic nie mowila Co o tym sadzicie czy ja jej sie podobam i chce mnie blizej poznac? zaznaczam iz nie rozmawiamy ze soba jedynie jak sie widzimy to powimy sobie czesc lub hej spogladajac na siebie z usmiechem Posze o wyrozumialosc i sensowne odpowiedzi. Dodam iz jestem troche niesmialy ona rowniez Planuje najpierw powiedziec komplement np bardzo ladnie wygladasz a nastepnym razem ( zalezy ja na ten pierwszy zareaguje ) zaproponowac jej gdzies wyjscie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×