Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość neta19

czy to ma sens

Polecane posty

Gość neta19

hej. mam 19 lat dopiero co skonczylam liceum I od razu wyjechalam do anglii do pracy na poczatku mialo to byc dwa miesiace ale gdy zakonczylam wszystko w polsce I nie odeslalam papierow na studia bo anglia zaczela mi sie podobac, postanowilam zostac tu na rok. mam prace tylko na pol eatu, mieszkam na razie z daleka rodzina, przed nowym rokiem chcialabym juz isc na swoje, jakis pokoj wynajac itd. szukam z tego powodu drugiej pracy bo naprawde chce sprobowac zycia tutaj. jestem mloda wszyscy traktuja mnie tu jak dziecko uwazaja za kogos kto sobie nie poradzi. poza tym nie ma sensu zebym wracala do polski skoro pracy nie ma a na studia juz tez nie pojde. ale nie w tym problem otoz poznalam tu anglika, chlopak ktory ma 25 lat dobra prace (pozwolila mu ona kupic sobie mieszkanie samochod itd) jest po studiach itp. ten anglik zna moja sytuacje, z rozmow wynika ze zna wartos pieniadza I wie jak trudne jest zycie, duzo pracuje. do czego zmierzam? nie rozumiem czemu taki facet sie zainteresowal taka biedna polka jak ja ktora nie wie czego chce w zyciu. jego rodzice sa z roznych krajow I moze dlatego szuka dziewczyny ktora nie jest z anglii... jest mily przystojny madry ale co on we mnie widzi? moze chce sie pobawic? nie rozumiem tego... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×