Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam kochanki

Polecane posty

Tak odrobina aby zaszumialo jeszcze przed odlotem :) Dla wyrazistosci dotyku smaku odczuc, Oczywiscie nie moge nie wspomniec o kasaniu, uwielbiam to robic, nie moge sie powstrzymac :-) slady prawie nie zostaja :) no moze od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im bardziej interesujące partie, tym bardziej delikatne, ale zakładam że wiesz co robisz. Masaż tak, z balsamem lub oliwką, zaczynając od pleców a potem coraz niżej, aż pupa zacznie się poruszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze wiem jak trzymac w dloni jak masowac dotykac muskac*****escic no coz tu duzo opowiadac z pelnymi ustami :) poprostu trzeba sie obchodzic jak z jajkiem faberge :) Przy masazu trzeba nalezy pamietac byc nie pominac zadnego skrawka ciala, skoro posladki prosza o wiecej nie mozna odmowic, rownowaga w przyrodzie musi byc, chyba ze ktos nie grzeczny to na lanie i klapsy zasluzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaach, słyszałem określenia masaż tajski (albo jakiś inny - nieważne), kobieta wciera w siebie oliwkę a potem masuje całą sobą partnera. Jeszcze dodatkowo ten nie może się ruszyć tylko się biernie poddaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Tylko ja raczej wole balsam wmasowac w cialo partnera a pozniej karmic sie mieszanka skory i tego kosm, ten zapach jest nie do podrobienia Coz wiecej moge dodac :-) to jest taka gra cial, szukanie miejsca wktorym ciala idealnie do siebie beda pasowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badzo sugestywnie piszesz... jeżeli chodzi o masaż szyi i karku, tutaj trzeba raczej umieć to robić, no chyba że odstawiać figo fago, jak to nazywasz. Pewniej czuję się od drugiej strony czyli w masażu stóp, tutaj wyczucie ale i siła pomagają, aby rozmasować stopy zmęczone po obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz ten film mam w glowie :-) Moim czulym miejscem jest wlasnie kark i szyja no sa jeszcze inne jak piersi czy kosci biodrowe ale mowimy o takim ktory budzi pozostale, i raczej wole usta partnera w owych miejscach niz profesjonalny masaz kregow szyjnych :-) Inaczej jest gdyz kobieta masuje, delikatnie a zarazem stanowczo, partie miesni by sie poddaly :-) Nigdy nie robilam masazu stop ani takiego nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to można zaczynać od góry albo od dołu. W sumie jak wędruje się po ciele partnerki to i tak dochodzi się do takiego miejsca, które ciężko przeskoczyć, zazwyczaj w połowie akcja przechodzi w inną, głębszą fazę ;) Ale jestem amatorem, brak umiejętności staram się nadrobić zapałem i dobrymi chęciami. A masaż stóp - może trafi ci się jeszcze dobry masażysta, albo skłoń do tego Twojego aktualnego, niech się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cale sedno sprawy tkwi w tym ze nie sztuka byc sztuka Ale wlasnie przez droge czy z gory w dol ( to moja :)) czy z dolu do gory sprawic ze chwile po bedziemy zalowac ze juz sie skonczylo :) Nie mowie nie na nowe "danie"ale jesli mam wybrac ten tu w kark i kosc biodrowa a nowe jak masaz stop to uwierz zawsze wybiore ten pierwszy :-) Zreszta zycie to wielka uczta mam nadzieje ze jestem przynajmniej w polowie i przyjdzie czas na nowe smakolyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może przesadziłem, bywało że udawało mi się przeskoczyć najlepsze miejsca i zostawić je na koniec. A czy kość biodrowa to te dołeczki nad pupą? Jeżeli tak to jest to mój ulubiony punkt, którego masowanie zawsze działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja mam slabsza "wole" jako kobieta z krwi i kosci :-) o temp wrzenie nie dam rady czekac i czekac no co Ty :-) i yu zaczyna sie walka ;- charakterow tez.. Mowisz o miejscu i kosci ogonowej no ciut ponad nia A moje kostki to :-) Jestem dosc szczupla osoba ale nie chuda 34 rozm /170 I moje kostki lekko wystajace az prosza o to aby za nie zlapac przyciagnac do siebie i kontynuowac bajke :- Poloz rece obie na pasie tak jakbys trzymal sie pod boki i od tego miejsca okolo 5cm w dol oczywisci po zewnetrznej czesci ciala i to one :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba mówimy o tym samym, rozkoszne miejsca, idealne do trzymania w pewnych pozycjach, pewnie są do tego stworzone zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tam już nic nie chcę mówić bo przekroczenie magicznej 50tki czeka mnie za mniej niż 10 lat. Wiec, może jak przesuń granicę starości o 10 lat później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej niz 10 !?! To z Cb widze bestia ktora juz sporo wie a jeszcze wiecej umie :-) Ej ale to nie moja granica ani tym bardziej starosci, bo tyle sie ma lat na ile sie ktos czuje a ja w wieku 80-ciu lat no jak mi przy 50 tce z tematem"wyglodniala szuka" nie wyjdzie to wtedy bede jezdzila po wyboistej drodze tam i z powrotem az bedzie mi dobrze i dosc, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mój magiczny numerek to 42, a czy umiem? Wiesz, nie można umieć wszystkiego, ale staram się i jestem zawsze gotowy do nauki, nadrabiam zapałem, może tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×