Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garbiela

Ropiejące oczka u 5 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Gość garbiela

Witam, zauważyłam dziś rano u mojego synka dziwne objawy. Oczka ma zaczerwienione i ropiejące. Widzę, że go to chyba boli, bo się płaczliwy zrobił i marudny. Zastanawiam się, co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój synek ma tak od urodzenia i nie przechodzi próbowałam myć mu rumiankiem i nic nie pomogło lekarka mi przepisała maść pomogło na trochę potem kropelki i alej nie przeszło. Powiedziała ze jak nie przejdzie mam iść na udroznianie oka super tylko ze terminy do konca roku zajęte . Spróbuj przemyć rumiankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze skleja mu się oko i nieraz nie może otworzyć rzesy posklejane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisza111
a może by tak do lekarza, a nie wróżek pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to zapalenie spojowek? Spróbuj przemycać rumiankiem. Jak nie bedzie poprawy po 2 dniach to do lekarza lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas taki efekt bul przy zatkanym kanaliku lzowym,ale my mielismy z tym problem od urodzenia.Leki mie pomagaly dopiero zabieg dal rezultat...i od 4 miesiecy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mały też to ma od urodzenia. Były krople, sól fizjologiczna. I chyba też się skończy na udrożnianiu kanalików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka miala zatkany kanalik w jednym oku masakra po nocy zlepione oko byla na udroznieniu strasznie plakala miala wtedy 7mies nic nie pomoglo poszedlem do innej lekarki pow. Ze tak malym dzieciom sie nieudraznia kanalikow bo to nic nie da pomaga tylko gdy dziecko ma wiecej niz rok przepisala krople ktore bardzo zmniejszyly ropienie a gdy corka miala ok roczku samo przeszlo wiec i ja odradzam wam te zabiegi lepiej poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaina
Jeśli to zapalenie spojówek, to na pewno pomogą krople sulfacetamid - jak niedawno tak swojego synka wyleczyłam. Można je u dzieci stosować spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to być zapalenie spojówek, u nas u roczniaka nie pomogl wyżej wspomniany sulfacetamid a oftaquix. Może być także zapchany kanalik. A najlepiej będzie wiedzial okulista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×