Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BSYou

Skinny Fiber odchudzanie przy cukrzycy i po 40 tce jest możliwe

Polecane posty

Chcę podzielić się z wami swoją historią o Skinny Fiber i jak go odkryłam rok temu. Podobnie jak każda tu obecna kobitka odchudzałam się od zawsze. Przetestowałam wiele diet i różnych "cudownych" ale tez i dobrych, zdrowych suplementów (powiedz co jest na rynku a ja na pewno to brałam) . A efekty – wiadomo, albo ich brak całkowity , albo chudłam co mnie bardzo cieszyło i … szybko po niej efekt „jo-jo” - i to już nie było takie fajne. I zdawałam sobie sprawę wtedy, że przetestowałam kolejną „dietę cud” czy suplement sama wiesz jak się wtedy czułam ... Nie cierpię liczenia kalorii i stosowania mniej lub bardziej wyszukanych diet. Tak mam, nie znoszę diet :) I tak z jednej strony chciałam schudnąć a z drugiej jak tylko myślałam o jeszcze jednej diecie to czułam zniechęcenie (efekt jojo powróci - wiec po co mam to wszystko robić, kolejne wyrzucone niemałe pieniądze). Zaczęłam szukać jeszcze raz bardzo dokładnie. I przez przypadek trafiłam w Stanach zjednoczonych na Skinny Fiber. W 100 % naturalny i bezpieczny środek wspomagający odchudzanie. Zaryzykowałam. Kupiłam go i … to co zobaczyłam najpierw po miesiącu i po kolejnych 3 miesiącach stosowania przerosło moje oczekiwania. Po zakupie przebadałam go w Pracowni Toksykologii Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – obawiałam się, że może zawierać jakieś środki niebezpieczne dla zdrowia – okazało się, że preparat jest bezpieczny, nie zawiera pochodnych amfetaminy. Czym jest Skinny Fiber ? Skinny Fiber to naturalny i wyjątkowy suplement oparty na enzymach trawiennych z roślin i błonnikach wodorozcieńczalnych. Wvprzeciwieństwie do innych produktów obecnych na rynku Skinny Fiber najpierw oczyszcza organizm i przywraca prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych, zniszczonych przez nieudane diety i efekty jo –jo, a następnie dopiero odchudza. Nie wymaga drakońskich diet i liczenia kalorii z kalkulatorem. Wystarczy ograniczyć węglowodany ale to każdy przecież robi jak zaczyna się odchudzać. Błonnik i enzymy po prostu robią swoje. Czyszczą jelita, ograniczają napady głodu, przyspieszają metabolizm. To wszystko mnie urzekło w Skinny FIBER Najfajniejsze, że zadziałało , schudłam sporo kilogramów, ubyło mnie mocno w obwodach.Działa nadal i nie zrujnowało mi przy tym portfela. Pytajcie, pomogę!!!! Również osobom w stanach przedcukrzycowych a nawet cukrzycy. Pozdrawiam Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×