Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fotoszoty

Fotobudka na Wesele!

Polecane posty

Gość Fotoszoty

Fotobudka FOTOSZOTY - jeżeli brakuje Wam szalonej alternatywy na wesele, imprezy i eventy to jesteśmy właśnie tym czego szukacie! Fotoszoty gwarantują niesamowitą zabawę, uśmiechniętych i roześmianych ludzi na Twoim przyjęciu. Niczym się nie musisz przejmować, bo na każdym evencie, imprezie, weselu obsługą będzie zajmował się uśmiechnięty i chętny do pomocy asystent. Poza tym korzystanie z fotobudki jest bardzo proste i intuacyjne. Wystarczy nasinąć magiczny przycisk START by rozpocząć odliczanie… i tak zaczyna się Twoja przygoda z Fotoszotem. Masz koło 5 sekund, aby ładnie się uśmiechnąć, zrobić głupia mine lub użyć jakiegoś gadżetu, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych. PSTRYK ZDJĘCIE! Szoty następują po sobie w krótkim odstępie czasowym. Dużym plusem jest to, że nie trzeba korzystać z lusterka – wystarczy się przejrzeć w ekranie znajdującym się naprzeciwko Ciebie! Po krótkiej chwili zdjęcia drukują się w dwóch odbitkach. Płacisz tylko za czas wynajęcia fotobudki. Limit zdjęć jest nieograniczony, pstrykasz ile chcesz!!! Zmieniasz pozy i gadżety a szot następuje za szotem! Goście będą zachwyceni taka cudowną, darmową pamiątką. W cenie pakietu zawarty jest transport, akcesoria, obsługa i oczywiście nieskończona ilośc zdjęć i dużo fun’u. Dodatkowo można zamówić albumy pamiątkowe wraz z przylepcami. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, wykonujemy zdjęcia najwyższej jakości oraz zapewniamy profesjonalną obsługę. Wspołpraca z nami przebiega przyjemnie i przyniesie Ci dużo satysfakcji. Cały czas się rozwijamy robiąć wszystko z pasją. Wybieramy najnowsze i najzabwanijesze akcesoria. Zrobimy wszystko by Twoja impreza została w pamięci na długie lata. Rozkręcimy każdego - od małego do starego :) ZACHOWAJ WSPOMNIENIA! RÓB ZDJĘCIA RAZEM Z NAMI!!! Zapraszamy do kontaktu www.fotoszoty.pl - odpowiemy na każde pytanie. Pracujemy na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego - Dojedziemy wszedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie wpychaj komunijnego gadżetu dla dzieci w wieku kilku lat na wesela, bo to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti_11
Taka fotobudka to super sprawa! :) Miałam na swoim weselu i goście byli zachwyceni!:) Do tego każde zdjęcie wklejali do księgi gości, więc i my mamy super pamiątkę. Jak kogoś szukacie to polecam szczerze chłopaków z http://foto-kabina.pl/ - zawsze uśmiechnięci, co gości zachęca do zrobienia zwariowanych fotek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam,ze fotobudka to nie najgorszy pomysl, chociaz szczerze mowiąc nie uwazam, ze to obowiązek. Na weselu kuzynki w http://www.rcc.pl nie było a i tak super sie bawiliśmy, bo byl rewelacyjny wodzirej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam fotobudke i kolejna ustawiała sie do niej cały czas, polecam każdemu fotobudke, ja miałam firmę partyking.pl , oni maja dużo atrakcji weselnych ale ja wybrałam tylko fotobudke, bo nie miałam więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Fajną ofertę znajdziesz na stronie www.fotobudkawarszawa.com . Oni proponują wynajem fotobudki na wesela, eventy, urodziny i inne imprezy. Dostarczają ją w całym kraju. Usługa obejmuje też obsługę animatora, mnóstwo śmiesznych gadżetów do zdjęć, zgrywanie fotek do internetowej galerii zabezpieczonej hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba każda fotobudka to oferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo na weselach najważniejsza jest fotobudka. Jeszcze panią z papugą i wężem zaproście, zdjęcie z papugą to coś, co każdy weselnik mieć powinien. Może być zdjęcie z pawiem ;-) Żenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będę chciała mieć żyrafy na weselu to sobie zamówię. każdy robi to co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edilson
Fotobudki to przeżytek, teraz ludzie najlepiej bawią się przy tzw. GIF-Manekinie. Byłem na ostatnim evencie gdzie można sobie było zrobić przy nim animacje - kapitalna sprawa :) P.S. Chwilę poszukałem i znalazłem ich stronę -> http://swagif.pl A tak wyglądają animacje z imprezy na której byłem -> http://swagif.pl/event/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to żałosne? kto się tak bawi na imprezach? - debile chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy tutaj :o spamerzy wypi;er;dalać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edilson
Czasy zabawy przy kompocie i gramofonie już dawno minęły ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyrafy na weselu! Żyrafy na weselu! Żyrafy na weselu! Żyrafy na weselu! Żyrafy na weselu! gość wczoraj ma stuprocentową rację I z tymi żyrafami do fotobudki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na naszym weselu również była fotobudka. Faktycznie trzeba się trochę wykosztować, jednak myślę, że jest to warte swojej ceny. Obawiałam się, że goście będą podchodzić do takiej zabawy z rezerwą, jednak wszyscy z chęcią się przebierali i ustawiali przed fotobudką. A to, że goście po weselu prosili o dodatkowe nagranie im zdjęć z fotobudki świadczy, że chyba się podobało. Polecam Cuda Wianki z Wrocławia, zapewnili nam naprawdę dużą dawkę śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321 photo
Fotobudka to niezapomniana atrakcja na różne imprezy, a w szczególności wesela. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotobudki 3.2.1 Photo z Opola. Wszystkie informacje, a także aktualne PROMOCJE na stronie www.321photo.pl Jako młodzi ludzie zapewniamy miłą i sympatyczną współpracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina M
W fotobudce jest super zabawa, fotki dostaje się od razu, dużo śmiechu. Przede wszystkim dobre urozmaicenie na wesele, zwłaszcza że od Studia MTJ, z którego braliśmy budkę, dostaliśmy mnóstwo fajnych gadżetów. Goście byli mega zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinieczek
moim zdaniem fotobudka to świetny pomysł, bo oprócz atrakcji goście mają też pamiątke :) u fotolamy można też np stworzyć za pomocą takich zdjęć księgę gości i to jest dopiero fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można się tam masturbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiamala12234578
Mówcie co chcecie, na moim weselu była fotobudka i nie żałuję, goście się świetnie bawili, sporo osób pytało się skąd ją wzięłam i z czystym sumieniem mogę polecićwww.fotobudkaonline.pl świetna obsługa, sporo gratisów których nie było w ofercie i planowany czas był do 11 a skończyli o 11:40 i nie chcieli więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie pary, które zdecydowały się na fotobudkę na weselu, najpóźniej w ciągu trzech lat się rozwiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgtr
Fotobudka to najgorsze g...no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baliczka
Jak dla mnie to świetny pomysł na natychmiastowe zdjęcia. Taka fotobudka jest dodatkowo fajną atrakcją dla wszystkich. Taką fotobudkę można zamówić na: http://fotobudka.pl . Są dostępni na terenie całej Polski. Każdy z was w pobliżu swojego adresy zamieszkania znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też zdecydowaliśmy się na fotobudkę na naszym weselu. I okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy byli zadowoleni no i oczywiście mamy super pamiątkę. Wybór firm był naprawdę bardzo duży, ale w końcu zdecydowaliśmy się na fotowarjacie z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pisze to tylko jedna osoba co robi reklame. A to dla gamoni jest i ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój niegorozwoje jedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotobudka
Ja polecam firmę http://www.fotkobudka.pl - mają dwie różne budki fotograficzne. Różnią się wyglądem i wielkością. Oferta jest dosyć ciekawa. Wynajmują fotobudki na wesela i imprezy firmowe z własnym dojazdem do klienta. Działają głównie na terenie Warszawy i okolic, jednak są w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×