Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MadziaM25

Jaka szkoła językowa?

Polecane posty

Gość gość
Open School w Poznaniu. Zdecydowanie najlepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są znani w całej Polsce - to o czymś świadczy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ktos by byl zaintersowany niemieckim to moim skromnym zdaniem jedną z lepszych szkól jest http://www.warszawa.oei.org.pl/ . zreszta sami sobie zobaczcie, wybor kursow przeogromny,a do tego z doswiadczenia wiem,ze lektorzy są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do speak up i nie narzekam - trzeba się przykładać do nauki, są testy, trzeba się wypowiadać na forum. Jednym słowem tego bym oczekiwała od dobrej szkoły językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mogłabym odradzić szkołę językową empiku - raczej mało kto jest się w stanie czegoś nauczyć podczas ich zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wśród moich znajomych dobrą opinię ma Centrum Nauki Rosyjskiego http://www.jezykrosyjski.com.pl/ interesuję się trochę tamtejszą literaturą,dlatego chyba wybiorę się na jakiś wakacyjny kurs językowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja z kolei polecam Bricks in the wall. Muszę powiedzieć, że mają na prawdę elastyczny plan zajęć, a przede wszystkim, skuteczną metodę nauki języka: uczenie się tego, co w danym momencie jest przydatne czy też niezbędne. Ja pracuję nad swoją gramatyką, do tego cały czas rozmawiam, więc ćwiczę słownictwo i stosuję zasady gramatyczne w praktyce. Jestem bardzo zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaFrania11
W wawie najlepsza jest chyba długi język, ja tam chodziłam przez 3 lata a teraz bez problemu moge sie porozumieć po angielsku co kiedyś było by nie do pomyślenia :P Mają małe grupy z tego co pamiętam było nas naprawdę mało chyba 5-6 osób dzieki czemu tworzyła sie miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie chodzę do Lincolna i uważam, że ta szkoła jest świetna. Zauważyłam, że zaczynam mówić intuicyjnie i co najważniejsze poprawnie :) Na tym mi najbardziej zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka chodzi do szkoły językowej idioma w Warszawie. Maja super podejście do dzieciaków i moja chodzi z chęcią i widać efekty. Jakby co polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem do speak up, przez 2 lata, z efektów jak i z samej szkoły jestem zadowolony, język na tyle podciągnąłem, że pojechałem na wakacje do stanów i spokojnie dawałem sobie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anter
Moim zdaniem zdecydowanie Długi Język jest dobrą opcją - szczególnie dla tych, którzy potrzebują lektorów indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneteczka
Wielu moich znajomych chodzi do długiego języka i bardzo sobie chwalą też od następnego semestru mam zamiar tam sie zapisać. Dodatkowo zachęca mnie możliwość dopłacenia punktami payback oraz zniżki dla posiadaczy kartu ISIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasivinna
Dużo zależy oczywiście od tego w jakim mieście szukasz szkoły, ja np mieszkam na Pomorzu i uczę się w Gdansku http://www.berlitz.pl/pl/gdansk/ mają oddziały w kilkunastu miastach, jako szkoła naprawde ok takze śmiało mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zakochana w szkole Lincoln :) chodzę już 2 lat w Krakowie i muszę się pochwalić że nauczyli mnie od zera hiszpańskiego, włoskiego, a teraz myślę o francuskim :D polecam każdego bez wzgledu czy sie uczył wczesniej, czy wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie polecam długi język bezsprzecznie najlepsza szkoła w mieście. Dodatkowo można u nich dopłacać punktami payback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Open School w POznaniu.Jak dla mnie to świetna szkoła językowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie http://www.makilen.pl/ ? Tam maja bardzo duzy wybór kursów, i z tego co widzialam niedawno na stronce to organizują polish summer school , fajna opcja, poczytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta uwagi jest też szkoła empik school, z którą osobiście miałem styczność i jak najbardziej ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktos nigdy nie słyszał o Pi School to polecam sprawdzić. Chodziłam przez jakieś 3 semestry i uwazam ze to był dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda cennik w speak up'ie? Jest sprecyzowany i zależny od ucznia? Bo nie mogę nic znaleźć na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusza
tak wlasnie ja na wakacje się zapisałam do Pi School! dużo czytałam o kursach i oni dobrze wypadają w tym co ludzie mówią. w kazdym razie mam nadzieje na to że podszlifuję język!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadam odnośnie speak up'a bo akurat dzwoniłam do nich w tej samej sprawie. wszystko ustalasz indywidualnie. musisz zadzwonić albo napisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorinnka
no wlasnei słyszałam o Pi Schoolu i całkiem mi się podoba ta szkoła, nawet dzwoniłam żeby dowiedzieć się szczegółów...no i chyba się zapisze na jesieni na kurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym wyborem jest HOME.Szkoła Języków Obcych. Angielski, Niemiecki i Hiszpański http://home-szkola.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorinka - ja też się zapisuje, może się spotkamy na kursie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wszystkich szkół do których chodziłam bez obaw za najlepszą mogę uznać www.bestcentrum.pl to właśnie dzięki tym ludziom, tej szkole i tym lektorom nie wstydze się rozmawiać z anglikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi School w Warszawie jest według mnie ponadprzeciętną szkołą wartą uwagi. Mili ludzie,spoko ceny(jak na wawe) i profesjonalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×