Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MadziaM25

Jaka szkoła językowa?

Polecane posty

Gość gość
Osobą szukającym szkoły serdecznie polecam strone need a school Mi bardzo pomogła znaleźć moją szkołe jezykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem przeciwna szkołom językowym ale możesz zawsze poszukać ich za pomocą needaschool.pl tam mają dużą i ciekawą bazę, również nauczycieli. a angielskiego to uczyć się można samemu w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jakiś czas chodziłem do szkoły językowej (chodziłem do Speak Up), uczyło mi się ok, miałem obawy czy grupy nie będą za duże ale okazało się, że nie jest tak źle, udało mi się nawet zdać FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast szkoły językowej warto wybrac jakiegoś korepetytora i mieć indywidualne zajęcia, które dają dużo dużo więcej niż taka nauka w grupach językowych? Jesli uważacie tak jak jak to polecam odwiedzenie needaschool i tam poszukanie nauczyciela języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica98
właśnie, poszukaj na needaschool - dużo korepetytorów, dużo szkół z okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do speak upa w Warszawie i jestem zadowolona. Moim zdaniem mają bardzo ok metody nauczania - zajęcia na komputerach na pewno są bardzo dobre dla wzrokowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka93
zależy czego szukasz i oczekujesz. ja chciałam jak najefektywniej nauczyc sie włoskiego. zwłaszcza chodziło mi o to, żeby sie w koncu przełamać i nie stresować sie w trakcie rozmowy z obcokrajowcami. wybrałam szkołę Lincoln w krakowie ze wzgledu na to, ze tam lekecje prowadza native speakerzy i dzieki nim udało mi się w koncu pokonac ten stres ktory mi towarzyszył przy rozmowach z włochami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska85
Szkołę językową najlepiej znaleźć na www.langzie.pl jest tam zestawienie wielu szkół od razu z mapą, więc łatwo wybrać tą blisko domu lub pracy. Są tam także opisy i cennik,zobaczcie sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy do nauki jakiego języka potrzebujesz. jeśli mowa o obcokrajowcach jakim ja rowniez jestem to wydaje mi sie, ze najlepsza jak do tej pory a z ktorej ja korzystalem jest www.makilen.pl gdzie mocno podciagnałem się w polskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejlama
A propo szkoły językowej Bricks in the wall na Mokotowie - nie podzielam opinii jaką ktoś zostawił wcześniej na forum. Modułowe podejście może jest i innowacyjne, ale przy wszelkich nieobecnościach lub dodatkowych godzinach wnosi to wiele zamieszania przy rozliczaniu. Duży minus za nauczycieli (miałam 2 lektorów). Ludzie maksymalnie wypaleni zawodowo - zajęcia były nużące i nudne. Pomimo małych grup ciężko było o produktywną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie Pi School to dobre miejsce - kompetentni nauczyciele, ciekawe zajęcia a do tego wszystkiego odpowiednia wysokość opłat sprawiają, że rzeczywiście warto o nich pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delcia
Zależy gdzie :P Np w mojej okolicy (trójmiasto) zdaniem wielu wszystko wygrywa akademia jezykowa, sama nie chodziłam, bo nigdy problemów z jezykami nie miałam, ale jak kogoś interesuje, to polecam zapoznać się co tam oni mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szelik
Delcia, moim zdaniem akademia to faktycznie jedna z lepszych szkół, chodziłam w sumie do trzech zanim do nich trafiłam i dopiero u nich zostałam, więc chyba jestem troszkę wymagajaca :PALe w sumie za coś się płaci, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuk
sprawdzałam parę szkół i np mi bardzo odpowiadała Pi School - nieźle przygotowują do egzaminów, fajne zajecia i lektorzy. ja tam z nich byłam mocno zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo sobie cenie szkole jezykową dla obcokrajowców, w której jakiś czas temu miałem możliwość się szkolić ze swoim jezykiem, moim zdaniem dobre przygotowanie i przede wszystkim dobrze stworzony material, ktory pozwolil zrozumiec wszystko . Ta szkola to www.makilen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jakiego języka chcesz się uczyć i to zalezy też w jakim mieście. Raczej omijam sieciówki bo w nich raczej poziom jest niejednolity. Moi znajomi z Krakowa polecili mi www.makilen.pl i raczej tam zdecyduje sie kontunuować naukę języka. Podobno to świetna szkoła językowa a ja chce się samemu o tym przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że szkoła językowa to naprawdę świetna opcja na naukę języka. Jakiś czas temu postanowiłam podszkolić mój angielski. Sama na pewno nie poradziłabym sobie. Całe szczęście natrafiłam na http://www.level.edu.pl/ w Bytomiu. Zapisałam się na kur i to był strzał w dziesiątkę. Spotkałam tam cierpliwych i wyrozumiałych nauczycieli, którzy pomogli mi odpowiednio przyswoić język. Dzięki nim dostałam lepszą pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu stwierdziłam, że musze nauczyć się jeszcze jednego języka. W końcu angielski w dzisiejszych czasach to za mało. Zdecydowałam się na kurs języka niemieckiego w http://leader.edu.pl/ (Kraków). Trafiłam tam na wykwalifikowanych nauczycieli, którzy naprawdę potrafią uczyć. Dzięki temu nauczyłam się języka niemieckiego i dostałam lepszą pracę. Teraz myślę o jeszcze jednym języku i na pewno ponownie zapiszę się do tej samej szkoły językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mysleliscie o lekacjach prywatnych? ja jak potrzebuje sie pouczyc czegos na wysokim poziomie to biore nauczyciela. ostatnio byl to jezyk niemieckie z pania Malgosia z http://www.mawil.pl/ - polecam bardzo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli szukasz dobrej skzoly jezykowej to znajdziesz ja w http://www.question.edu.pl/ naprawde warto sie z nimi skontaktowac. Nauczyciele dobrze przekazuja swoja wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.02 a nie mysleliscie o lekacjach prywatnych? ja jak potrzebuje sie pouczyc czegos na wysokim poziomie to biore nauczyciela. ostatnio byl to jezyk niemieckie z pania Malgosia z http://www.mawil.pl/ - polecam bardzo goraco. Języka niemoieckiego też uczyłam się w Mawil! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.02 jesli szukasz dobrej skzoly jezykowej to znajdziesz ja w http://www.question.edu.pl/ naprawde warto sie z nimi skontaktowac. Nauczyciele dobrze przekazuja swoja wiedze. Też bardzo polecam tę szkołę! Naprawde jest doskonala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvia
Widzę, że nie tylko ja chodziłam na angielski w Krakowie do Leader. Miałam duże braki w nauce, a języki w szkole wyjątkowo trudno mi wchodziły do głowy. Zdecydowanie wolałam przedmioty ścisłe. Do tego nauczyciel za bardzo się nie przykładał do lekcji, nie miałam motywacji do nauki. Dopiero moja przyjaciółka podsunęła mi pomysł, aby poduczyć się w jakimś innym miejscu i wtedy natrafiłam na tę szkołę http://leader.edu.pl/ . Mimo że nie przepadam za pracą w grupach, tam są tak małe, że nauczyciel w sumie uczy Cię prawie indywidualne. Nie peszę się zadając pytania, a lektor cierpliwie mi odpowiada na te nawet najbardziej banalne. Odkąd tam jestem, mówię i piszę bieglej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czego chcesz sie nauczyc. ja chcialam niemieckiego dlatego chodzilam do http://www.mawil.pl/ i bylam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Bytomiu chodziłam na kurs angielskiego do http://www.level.edu.pl/ i to bardzo fajna szkoła, dobrzy lektorzy i native speakerzy, dodatkowo chodziłam na konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż dziwie się, że chyba nikt nie wspomniał o szkole www.cosmopolitan.edu.pl dla mnie jest rewelacyjna! W bardzo krótkim czasie przyswoiłam sobie naprawdę dużą ilość materiału! Jest super, to ją polecam jaką te najlepszą! Zdecydowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×