Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moniczkaam

fajne sklepy intrnetowe

Polecane posty

Gość gość
Tez często robię zakupy w necie. Praktycznie wszytko oprócz butów. Mam kota od niedawna i też zaczęłam robić dla niego większe zakupy. Kuweta, transporter, wychodzą taniej, ale znacie może jakieś sklepy z żywnością,środkami pielęgnacji. Generalnie jest ich dużo, ale szukam czegoś w miarę taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania śliczna torebka . Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do odwiedzania i polubienia strony. Już niedługo konkurs a do wygrania śliczna torebka . Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. www.facebook.com/stylove.lodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja różnie, w miarę tanie jedzenie jest w supermarketach, w necie kupuję http://prevital.eu/?lng=pl, w Zoo Dragon jest dużo produktów, nie wiem, jakie ceny Cię satysfakcjonują. Kupuje dla psa i kota jedzenie, żwirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiuniaMyszka
Meble-na-plus fajnie, fachowo i szybko! Żadnych problemów z dostawą, w ofercie mają również transport mebli z IKEA w Krakowie. To fajne rozwiązanie dla tych co lubią nowoczesny styl i niestandardowe rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem z zabawkami,artykułami dla dzieci jest Domkowa4.pl do tego szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathlynn
Fajnym sklepem internetowym jest Meble na plus, fajna oferta, bogaty asortyment i super obsługa :) Rzetelni mili ludzie, zawsze służą pomocą i radą. Dzięki nim mam swoje wymarzone meble firmy PAGED :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieńka1
Ostatnio kiedy szukałam iPada odkryłam dziobacz.pl. Portal który negocjuje cenę specjalnie dla Ciebie z dostawcami. Dzięki temu oszczędziłam 200 zł. Piszesz do nich i masz tańsze zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge polecić sklep Domkowa4.pl gdzie zamawiałam ostatnio domek dla lalek jako prezent urodzinowy dla swojego dziecka,miła obsługa i szybka przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież też zamawiacie w sklepach internetowych? Jeżeli tak to podawajcie adresy,ja am duże zaufanie do strony Filo.Sklep.pl zamawiałyście już coś u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem się to zdarzy,ale częściej zamawiam rożne ozdoby i dekoracje tak jak np na urodziny dla swojego dziecka korzystałam ze stronki Lolle.pl mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko709
Jeden z lepszych sklepów z wartościowymi karmami dla kotów, akcesoriami to według mnie http://hubuform.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeśli chodzi o sklepy z rzeczami dla kotów, to mogę polecić Zooplus. Jest tam duży wybór i ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam sklep Buty-Dla-Dzieci.com.pl gdzie teraz można znaleźć fajne wiosenne promocje na wybrane obuwie dla naszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o: - ciuszki - www.monashe.pl - biżuterie - www.lafant.pl - buty (obowiązkowo) - www.deezee.pl to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka123456789
Ja polecam sklep internetowy www.szafraj.pl lub jeśli ktoś woli na all szafraj_pl, second hand online z naprawdę fajnymi rzeczami! :) Szkoda, że tylko damskie! :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaoo
Zdrową żywność zdecydowanie warto kupować w https://www.cosdlazdrowia.pl/ - mają częste promocje, więc tym bardziej się opłaca. Nie znam sklepu, w którym wybór produktów byłby tak duży, a także doradztwo i obsługa- na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.primoda.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie Euro-zakupy.pl bardo zmiął obsługa oraz szeroki asortyment środków czystości do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Ania R
Zakupy dla dzieciaków robię tutaj http://elefuntea.pl. Mają końcówki serii kreatywnych zabawek premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×