Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1234

Co robić? Jak go przeprosić?

Polecane posty

Gość gość1234

Otóż...Spotykam się z pewnym facetem. Ostatnio jednak na imprezie pojawił się mój były, który zaczął mi mówić, że za mną tęskni itd... Popłakałam się, bo zawsze zostają sentymenty, przytuliłam się do niego....Ale nie było nic więcej. Próbował mnie pocałować, ale powiedziałam, że nie chcę, bo już się z kimś spotykam i zależy mi na tej osobie...Ale do końca wieczora go pilnowałam, bo był strasznie pijany....Na następny dzień powiedziałam o tym swojemu obecnemu, wkurzył się i powiedział, że musi sobie to przemyśleć, że może parę dni i mu przejdzie. Napisałam mu od tej pory 2 esemesy. Na żadnego nie odpisał. Czy to jest tak, że on stara się mnie ukarać milczeniem, czy już nic ode mnie nie chce i postanowił, że nawet ze mną nie porozmawia? Czy mam pisać i pojechać do niego, czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść, daj mu czas. Może faktycznie chce to wszystko sobie poukładać i odezwie się za jakiś czas, nie ma sensu naciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że sprawdza Twoją słabość, później będę sytuację, że zawsze będziesz musiała ustąpić, bo będzie Cię brał na zasadzie ciszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olunia90 gdyby tak się nie odzywał bez powodu, to oczywiście ja bym nie pisała, mam jednak jakiś cień poczucia winy i przez to tak bardzo się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nic takiego tragicznego nie zrobiłaś, gdyby to był zwykły kolega, a nie ex też miałabyś poczucie winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykasz się z facetem, a obściskujesz i niańczysz byłego? Noga. Dopa. Brama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu czas żeby też się mógł spotkać i pościskać z byłą, to nic złego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×