Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prostownica Remington S7710 PROIon opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Zastanawiam się nad kupnem tej prostownicy. Mam włosy baaaardzo gęste, kręcone i puszące się, więc prostownicy używam praktycznie codziennie. Teraz używam Philips SalonStraight Sonic hp 4666, ale już przeżyła swoje i szukam jakiegoś zamiennika. Niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii. Czy ktoś jej używa i może mi coś o niej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agee
też zastanawiam się nad kupnem tej prostownicy, a opinii w sieci brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś nabyłam, ale nie wiem czy model nie jest wadliwy bo jakoś dziwnie buczy przez cały czas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się okazuje, po prostu tak głośno chodzi ten model prostownicy i już. Prostuje całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardzo głośno pracuje, przeszkadza to? I czy ta jonizacja coś daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chętnie przeczytam opinię na temat tej prostownicy, gdyż planuje jej zakup :) www.twojaelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem konsultantką marki Remington :) Jeśli chodzi o prostownicę S7710 PROIon to jej główna funkcja, czyli jonizacja jest odpowiedzialna za to, żeby włosy się nie elektryzowały i nie puszyły. W kwestii "buczenia" nie martwcie się, produkt nie jest wadliwy. Za to syczenie odpowiadają uwalniające się z płytek ujemne jony. Dźwięk wydaje się głośny ze względu na to, że łapiąc prostownicą włosy, siłą rzeczy zbliżacie ją do ucha. Sama wiem, bo nią prostowałam włosy :) Ale jeśli to wam pomoże, to rozmawiałam z kilkoma klientkami jak się sprawdza prostownica i poza charakterystycznym syczeniem nie miały żadnych uwag :) Z takich dodt. funkcji oprócz jonizacji ma także auto-wyłącznik po 60min, automatyczne zapamiętywanie temperatury i obrotowy kabel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostownica bardzo faaaajna, sama wcześniej szukałam opinii i filmów na jej temat, ale w sieci brak, ale kupiłam i jestem mega zadowolona :)) mam włosy strasznie puszące, po prostu masakra, a nawet na najniższej temperaturze sobie radzi, cena na razie około 130 zł dużo, ale póki co jestem bardzo zadowolona, i jest lekka w porównaniu do mojej starej MPM, osobiście polecam, tylko moja nie wydaje dźwięku kiedy osiągnie temperaturę, ale może to trzeba gdzieś jakoś włączyć po prostu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość springi
również polecam zakup tej prostownicy. Mnie zależało na wypróbowaniu funkcji z jonizacją w celu większej ochrony włosów. Moje włosy nie są ani proste ani kręcone, puszące się i w dodatku mega zniszczone na końcach. Zaczęłam od wizyty u fryzjera: podcięcie, zmiana koloru i na koniec prostowanie. Do tego polecone profesjonalne kosmetyki (gorąco rekomenduję linię milk shake do włosów).Efekt tak mi się spodobał, że zainwestowałam w prostownicę. U mnie sprawdza się b. dobrze. Co ciekawe nie muszę prostować włosów codziennie , z zaskoczeniem stwierdziłam , że wystarczy raz na 2,3 dni :-). Przy moich wrednie puszących się kędziorkach nie myślałam, że będzie to możliwe. Pokochałam chodzić w rozpuszczonych włosach( sięgają mi za ramiona) a wcześniej zawsze jakoś upinałam, co na pewno też pomogło je zniszczyć. Jedyne co mnie zaniepokoiło w tej prostownicy to, nie stykające się w pełni ze sobą płytki. Ale okazało się , że to w niczym nie przeszkadza. W sklepie rtv/agd obejrzałam wiele innych prostownic i żadna z nich nie miała ściśle przylegających płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×