Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy warto iść na studia podyplomowe

Polecane posty

Gość gość

przygotowanie pedagogiczne jak jestem po licencjacie rachunkowości i mgr administracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, po cholere? lepiej idź to tesco, szukać pracy na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pracę w biurze rachunkowym ale wykańcza mnie ona psychicznie, ciągle nadgodziny, nawał pracy, stres i to wszystko za 1400 zł od blisko 3 lat. Chce coś zmienić w swoim życiu zawodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że mając studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego mogłabym uczyć przedmiotów zawodowych jak np rachunkowość, administracja w technikum czy liceum zwodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciała pracować w szkole, uczyć. zawsze żałowałam że dałam się namówić na studia z rachunkowości i administracji i zrezygnowałam z pedagogiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Zawicka
Czy warto? Myślę, że jak najbardziej :) Szczególnie jeśli kierunek tych studiów podyplomowych jest zgodny z wykonywaną przez Ciebie pracą. Zazwyczaj podyplomkówkę robią osoby, które chcą podwyższyć swoje kompetencje :) Ostatnio moja znajoma ukończyła taką podyplomówkę i szczerze mówiąc bardzo mnie zainspirowała, do tego stopnia, że sama zaczęłam rozglądać się za kierunkiem, który mnie zainteresuje. Udało się, jest Zarządzanie zasobami ludzkimi na UTH w Warszawie, dobrze znam tą uczelnie i sobie ją cenie więc uważam, że to będzie strzał w dziesiątkę, szczególnie, że jestem rekruterką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, na studia podyplomowe zazwyczaj wybierają się osoby w celu podniesienia swoich kwalifikacji w danym kierunku. Jeśli jesteś nauczycielem, pedagogiem w rejonie śląskim to polecam w Tychach instytut studiów podyplomowych , posiadają szeroki wachlarz specjalności nauczycielskich, pedagogicznych, ale też z zakresu biznesu. Co ciekawe mają w swej ofercie np.dwa kierunki w jednej cenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE "zawsze chciałam być nauczycielem" czy Ty wiesz co Ty mówisz? Wiesz jaka jest teraz młodzież? Ja skończyłam studia z filologii + przygotowanie pedagogiczne, wytrzymywałam tylko jako tako w szkołach językowych, gdzie przychodzili ludzie którzy chcieli uczyć się języka, a z liceum szybko uciekłam. Zeżarliby mnie tam na śniadanie. Jak masz psychikę ze stali to idź przepychaj się z g((ó))wnażerią, ja nie wytrzymałam dłużej niż miesiąc. Teraz młodzież jest straszna, trzeb abyć mega cwanym i wytrzymałym psychicznie. Ja nie dałam rady i żałuję, że wybrałam studia językowe. Inne oferty niż szkoła to niestety jakoś się nie sypią. Choć szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga: studia podyplomowe to nadal czysta teoria, która zawodowo nie daje niemal nic (poza kilkoma specjalizacjami). Kompetencji zawodowych nie zdobywa się na studiach!!! kursy zawodowe z certyfikatami liczą się o wiele bardziej, bo są dostosowane do oczekiwań pracodawców. Jedynie MBA robi jakieś wrażenie, pozostałe to najczęściej bezwartościowe papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43. Zgadzam się, mam przykład na swojej teściowej, która zrobiła chyba z 3 kierunki podyplomowo, a i tak nie zdołała znależć żadnej innej pracy niż tę, którą ma. Robiła jakieś studia dla dyrektorów placówek, robiła jeszcze coś z rachunkowością i nie znalazła innej pracy (było to 15 lat temu więc pomyśl sobie jak jest teraz, gdy konkurencja na rynku jest jeszcze większa niż wtedy). Zgadzam się że większość podyplomówek to strata czasu, mój mąz dużo osiągnął i sam mi mówi że certyfikaty mają dużo wi ększą wartość niż inne dooperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto. Nie namęczysz się, a pracodawca na pewno doceni. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotycki08
Zawsze warto mieć wyższe wykształcenie :)Ja studiuje podyplomowo na www.ignatianum.edu.p l i sobie chwale. Profesjonalni wykładowcy i dobrze zorganizowane sekretariaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonat56
Zawsze warto mieć wyższe wykształcenie :)Ja studiuje podyplomowo na www.ignatianum.edu.p l i sobie chwale. Profesjonalni wykładowcy i dobrze zorganizowane sekretariaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdasr

Podbijam wątek, bo też stoję przed tym dylematem. Niedługo bronię mgr i zastanawiam się, czy inwestować jeszcze w studia podyplomowe. Kończę właśnie finanse i rachunkowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
tak, warto iść na studia podyplomowe, nie tylko w celu pogłębienia swojej wiedzy, ale również z dodatkowych powodów, takich jak możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z branży, ale także z powodu zwiększenia szansy na awans. W Wyższej Szkole Bankowej znajdzie Pani wiele ciekawych kierunków studiów podyplomowych do wyboru wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warto na przygotowanie pedagogiczne jesli chcesz pracowac w szkole z nastolatkami. Moglabys uczyc np w zawodówce lub technikum. W podstawowce raczej takich przedmiotow nie ma. Odradzam za to WSB - wykładowcy nie do konca wiedza co mowia, niestety wiekszosc z jakiegos powodu rozpoczyna zajecia od "nazywam sie X i jestem coachem" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto
Dnia 16.05.2019 o 00:19, Gość wdasr napisał:

Podbijam wątek, bo też stoję przed tym dylematem. Niedługo bronię mgr i zastanawiam się, czy inwestować jeszcze w studia podyplomowe. Kończę właśnie finanse i rachunkowość. 

Pewnie, że warto iść na studia podyplomowe. Polecam z doświadczenia podyplomowka.pl 🙂 Niedługo zbliżam się do końca, ale uczelnie będę wspominać ze wzruszeniem- atmosfera genialna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manda

a wiecie, czy można się jeszcze zapisać na studia podyplomowe na wsb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Proszę skontaktować się z dziekanatem wybranego oddziału uczelni. Warto skorzystać z bogatej oferty studiów tego stopnia. Studia podyplomowe to nie tylko rozwój, ale też bardzo często podkładka dla awansu w pracy.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 
 ___________________________ 
Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×