Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masarian

Lokata

Polecane posty

Gość masarian

Mam wolne 8 tys. zł. W którym banku znajdę najlepszą lokatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokaty są nieopłacalne w żadnym banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Masarian, lokata lokacie nie równa, tak jak i oczekiwania Klienta. Chce Pan na krótki, czy długi termin? Czy wpłata całych 8 tysięcy, czy jedynie części? Czy wszystko w jedną lokatę? Takich pytań jest więcej. Zapraszam do oddziału Open Finance. Nasz doradca finansowy przeanalizuje oferty banków i zaproponuje Panu najkorzystniejsze dla Pana rozwiązania. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarian
Interesuje mnie Panie Piotrze lokata 4, max. 6 miesięczna. A chciałem zapytać ile takie doradztwo kosztuje, bo chyba nie jest darmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Drogi Masarianie, jest darmowe :) Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra lokata to taka która można rozwiązać przed czasem bez utraty procentu tu jest przydatna porównywarka: www.cykl.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę porównywarka lokat, i wszystko jasne, nie widzę sensu chodzenia do doradców, szczególnie że - bez urazy - wciskają klientom często ryzykowne produkty pod pozorem większych zysków - za które nie ponoszą odpowiedzialności. Ludzie dają się namówić, a potem wpłacają na różne narzędzia finansowe, o działaniu których nie mają zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Porównywarki w Internecie nie pomogą osobom, które zupełnie nie znają się na finansach. Nasi doradcy finansowi - tak. Co ważne wynagrodzenie naszych doradców nie jest uzależnione od banków, w którym Klient otworzy lokatę. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj na doradców,taki produkt zaproponują że po roku stracisz połowę wkładu,wczoraj w radio było o tym na jedynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombel
Szukając lokaty skorzystałam z internetowego oddziału open finance . Można samemu zobaczyć co maja w ofercie rożne banki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim mieście najlepszą ofertę mają w www.bszory.pl/ myślę, że warto po prostu porównać kilka banków, wtedy znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarian
Jak darmowe to super, może przejdę i popytam. A Ty boombel możesz podrzucić ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Masarian, podrzucam za boombela: www.openonline.pl. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masarian
Dziękuję za informację Panie Piotrze :) Przejrzę ofertę i zobaczymy może coś mi będzie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokatek
Hej. Ciekawą propozycję lokaty ma teraz Meritum Bank. Oprócz standardowego oprocentowania wynoszącego 5% oferuje bonus 60 zł dla każdego klienta bez względu na kwotę lokaty. Masz 8 tys. więc idealnie się wpasowujesz w dopuszczalnąkwotę lokaty (1-10 tys zł). Okres lokaty jest dosyć krótki - 2 miesiace, więc nie będziesz musiała na długo zamrażać środki. Szczegóły tej oferty znajdziesz tutaj: http://jakdorobic.wordpress.com/2014/10/18/lokata-5-na-2-miesiace-bonus-60-zl-w-meritum-banku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Piotrze mnie interesuje kredyt na mieszkanie. Uzyskam od Pana informację ile ofert banków macie w swoim portfolio finansowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szymański
Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami działającymi na polskim rynku. Nasi doradcy finansowi analizuję zatem absolutnie wszystkie dostępne oferty kredytowe, wybierając najkorzystniejsze z dostępnych dla Klienta ofert. Pozdrawiam, Piotr Szymański Online Ekspert Open Finance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz098
Może zamiast o lokacie lepiej zastanowić się nad kontem oszczędnościowym. Najlepsze oprocentowanie obecnie oferuje Bank Smart. Konto smart procent jest oprocentowane na 4%. Są to pieniądze ulokowane bez żadnego ryzyka i w przypadku wypłaty nie traci się odsetek. Szczegóły na stronie internetowej banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, dziękuję za informację. Przejdę w takim razie do waszego oddziału i sprawdzę co doradca przygotuje dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkon
Ostatnio zakładałem lokatę w open finance . Muszę przyznać że możliwość porównania wielu ofert z różnych banków to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka33
A orientujecie się z ofert ilu banków doradca Open Finance przygotowuje oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia23
O ile wiem to doradca sprawdza zdolność kredytową i dopasowuje odpowiednie oferty . My jak braliśmy kredyt w open finance to mieliśmy do rozważenia 5 ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka33
To całkiem całkiem fajnie. Skoro jest tak szeroki wybór to warto podejść do doradcy Open Finance niż włóczyć się bo bankach, gdzie pewnie każda oferta będzie "najlepsza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynka33
arabella31 ale wielu ludzi wybiera lokaty, bo nie chce aby ich pieniądze leżały bezczynnie na koncie. A tak troszkę grosza wpadnie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Troszkę grosza" to akurat idealnie określenie. Przy tak małych kwotach i obecnym oprocentowaniu różnice między lokatami w poszczególnych bankach to w porywach 30 zł w skali roku. Szkoda zachodu na bieganie po doradcach, tym bardziej, ze kwoty takiego rzędu są dla nich śmiesznie niskie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę "porównanie lokat" i ma się aktualne dane z kilkudziesięciu banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakdorobic_com
Powrót świetnej oferty lokaty z bonusem 50 zł. 5% depozyt na 3 miesiące (dla kwot 1000-10000 zł) to najlepsza propozycja na rynku. Spieszcie się! Idea bank oferuje tą lokatę tylko do 31 grudnia. Więcej na http://jakdorobic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×