Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego katolicy tak bardzo uczepili sie Behemotha, tak jakby był jedynym

Polecane posty

zespołem metalowym w Polsce obrazającym chrześcijaństwo? :) Przecież z czołówki polskiego metalu jest jeszcze chociażby Kat & Roman Kostrzewski, Infernal War, Graveland, Massemord i masa innych :) Nie wiedzą o ich istnieniu? tu utwór zespołu Taran o tytule "Zbryzgany krwią nazareński bękart" http://www.youtube.com/watch?v=43u84fbOu50 A katole tylko ten behemoth i behemoth :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda mi jezusa... nawet nie wiedziałem że jest taka piosenka horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szatańskie pomioty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem katoliczką i chociaż nie powiem, by mi to "wisiało", to jednak staram się takich rzeczy nie czepiać, bo to tylko nabija popularności tym zespołom. Zresztą większości tych zespołów i tekstów nie należy moim zdaniem traktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo są przywiązani do swojej religii, a leader "artysta" spalił Biblię, żeby mu słuchalność skoczyła?" W momencie spalenia bilbii byli juz znanym i uznanym zespołem. Zresztą nie o tym jest temat, pytam czemu akurat Behemoth, skoro takich antychrzescijańskich zespołów metalowych w Polsce jest dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jednak staram się takich rzeczy nie czepiać, bo to tylko nabija popularności tym zespołom" Nie rozumiem tego stwierdzenia. Przeciez te zespoły są w srodowisku metalowym znane tak czy tak, a wątpie, żeby zwykły człowiek zaczął słuchac muzyki tak trudnej w odbiorze dla nieosłuchanego odbiorcy, bo usłyszy że jakiś obraza chrzescijaństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
W momencie spalenia bilbii byli juz znanym i uznanym zespołem. x pewnie wcześniej też miał równie interesujące akcje x Zresztą nie o tym jest temat, pytam czemu akurat Behemoth, skoro takich antychrzescijańskich zespołów metalowych w Polsce jest dużo x odpowiedziałam Ci w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chooy ich obchodzi ten twój metal i dzikusy drące mordę, tępa gimbazo? :O tylko o pajacu z behemotha było głośno i była afera, o reszcie ktoś kto nie słucha metalu, nie ma pojęcia i mało go to zapewne interesuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustalmy co to jest behemoth? jakiś zespół techno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie wcześniej też miał równie interesujące akcje" wybili sie muzyką. "bo chooy ich obchodzi ten twój metal i dzikusy drące mordę, tępa gimbazo?" Dlaczego bez przerwy uważasz ze to muzyka dla gimbazy, mimo iż ci bez przerwy tłumacze, że większa część fanów to ludzie dorośli :) "tylko o pajacu z behemotha było głośno i była afera, o reszcie ktoś kto nie słucha metalu, nie ma pojęcia i mało go to zapewne interesuje " No to dlaczego było głosno, skoro to ponoć nikogo nie interesuje, i inne zespoły też robią podobne rzeczy, a jakoś nikt nie robi afery, że Taran nazwał Jezusa zbryzganym krwią nazareńskim bekartem, a że nergal śpiewa, ze chwała mordercom świętego wojciecha to robia afere? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tępaczka:D nie, tylko w towarzystwie klaszardów jakiś sraran jest modny, natomiast srelgal jest znany ogólnie za swoje palenie, swoją białaczkę i swój romans z dodunią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U katoli każdy bulwers nie dobry. Im większy i zaskakujący, tym lepiej dla zespołu (ów) bo i ci co nie słuchają, słuchać nie muszą, wystarczy że media roztrąbią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afera była z tego powodu, że podarł biblię na jednym z koncertów ciemna maso, a dlaczego? bo ktoś akurat to nagłośnił, tłuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym podarła i spaliła. Klecha nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie, tylko w towarzystwie klaszardów jakiś sraran jest modny," Nigdy nie widziałam kloszarda który by słuchał metalu. Nie wiem o czym mówisz. I nie wiem, jak Taran może być gdziekolwiek modny skoro to podziemie blackmetalowe. "afera była z tego powodu, że podarł biblię na jednym z koncertów ciemna maso, a dlaczego? bo ktoś akurat to nagłośnił, tłuku?" Ale dlaczego ktos nagłosnił akurat to? a nie naprzykład działalność bardzo popularnego w środowisku metalowym zespołu infernal war, fanatycznych przeciwników chrzescijaństwa, którzy na swojej stronie internetowej zapewniają, że popierają wszelkie akty nietolerancji, morderstwa, wojny i ludobójstwa. Czym sie niby różni "zbrodnia" Nergala od tego co robia inne zespoły, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zespoły słuchane przez metalów-kloszardów, margines społeczny, a nergalik się akurat wybił na skandalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spalenie biblii było najpierw, i było źródłem całej sytuacji, w której Behemoth jest kojazony poza środowiskiem metalowym. Dla mnie to zdażenie nie wybija sie szczególnie ponad to, co potrafią robić inne zespoły blackmetalowe, nic wielkiego. Tymczasem afera, bo katolicy nagle sobie zdali sprawe z istnienia bluźnierczego zespołu, i robią straszną afere z działalnosci jednego z wielu zespołów, co bedzie jak sie dowiedzą że w Polsce jest dobrze rozwinięta scena blackmetalowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wy gadacie z tym bootem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo to zespoły słuchane przez metalów-kloszardów, margines społeczny," Żaden z znanych mi "metali" nie jest osobą z marginesu społecznego. Żaden nie jest tez kloszardem. Jakis fan metalu zrobił ci krzywde, że masz takie spaczone postrzeganie rzeczywistości? :) "a nergalik się akurat wybił na skandalach." Ale dlaczego to co on robi to wielkie skandale, a to co robią inne zespoły nie? :D Czym sobie zasłużył na specjalne traktowanie? :) Napewno nie sławą bo Vader to też zespół sławy światowej, spiewają "GOD IS DEAD, DEAD, HALLELUYAH!"i tez im nie po drodze z chrześcijanstwem a nikt z ich wybryków skandalu nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"którzy na swojej stronie internetowej zapewniają, że popierają wszelkie akty nietolerancji, morderstwa, wojny i ludobójstwa." x i to właśnie pokazuje, że "muzycy" blak metalowi to oszołomy i wykolejeńcy :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jakiś fan tego g****a nakręcił komóką co robi nergal i przeciekło, a innym nie nakręcił. już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia jak każda nastolatka lubi "zuo":D przejdzie jej z wiekiem, a może i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu wstaw zdjęcie waginy, bo Ci leci popularność tematów na łeb na dupę a excesy wykolejeńców bez domu nie obchodzą nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na większości koncertów ktoś nagrywa koncert komórką, więc nic takiego szczególnego to nie jest. "kasia jak każda nastolatka lubi "zuo"smiech.gif przejdzie jej z wiekiem, a może i nie." Większośc fanów metalu to ludzie dorośli,często już po 30 czy 40, ja nie jestem nastolatką, a wśród nastolatków fanów metalu jest dość mało(w moim liceum było kilkunastu na kilkaset uczniów), zreszta black metal to muzyka wymagająca osłuchania, a więc raczej nie dla przeciętnego gimbusa, więc nie wiem o czym mówisz. 🖐️ Nie mówiąc juz o tym, ze tu nie chodzi o lubienie "zua", tylko tej muzyki. Niepojete, ktoś słucha ambitnej, trudnej w odbiorze muzyki, i czerpie z niej przyjemnośc, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudnej w odbiorze:D tobie już totalnie odp*****la w moim gimnazjum prawie wszyscy słuchali metalu, więc chyba cię troszeczkę posrało nie wypowiadasz się jak osoba po teście gim a zresztą nie o wiek chodzi. jak ktoś czerpie przyjemność z wciągania g****a nosem też nie mam nic przeciw niemu, pod warunkiem, że się z tym nie obnosi i nie sieje z tego powodu nienawiści, nie pali ksiąg ważnych dla kogoś itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"trudnej w odbiorzesmiech.gif tobie już totalnie odp*****la" Black metal jest muzyką trudna w odbiorze, bo nieosłuchany odbiorca słyszy hałas a nie muzyke, własnie dlatego że jest nieosłuchany, i nie potrafi takiej szybkiej i cięzkiej muzyki sluchać. Tak samo jak nieosłuchany odbiorca nie potrafi słuchać jazzu albo rocka progresywnego, uznaje tą muzyke za nudną "w moim gimnazjum prawie wszyscy słuchali metalu, więc chyba cię troszeczkę posrało" Nie wierze ci, że prawie wszyscy, a jesli tak, to kiedy to było? W latach 90, kiedy metal był modny? pewnie i tak słuchali pseudometalowych zespołów takich jak Slipknot, Korn, albo łatwego w odbiorze heavy metalu takiego jak Iron Maiden, albo balladek Metalliki a nie tego co ja. Metal to bardzo szeroki gatunek, z zróżnicowanym brzmieniem, black metal NIGDY nie był popularny na szerszą skale, zreszta nawet thrash metal w uszach przeciętnego odbiorcy, albo gimbusa co mysli ze jest metalowcem, to hałas. "jak ktoś czerpie przyjemność z wciągania g****a nosem też nie mam nic przeciw niemu" Dlaczego muzyke której nie rozumiesz nazywasz od razu gównem? "pod warunkiem, że się z tym nie obnosi" bo jakas idiotka zabrania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem rocznik 90 tak, nie obnosi, bo g****o z nosa śmierdzi, a gówniana muzyka niszczy słuch reszty nie komentuje, idź spać, betonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu miało być zdjęcie waginy. wstydzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gówniana muzyka niszczy słuch" mówimy o metalu, a nie g*******ej muzyce. Pochwal sie, czego sama słuchasz :D "reszty nie komentuje" Brakło argumentów? :D "idź spać, betonie" bo nie chce sie zgodzić z twoimi bzdurami, to "idź spac betonie"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×