Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego katolicy tak bardzo uczepili sie Behemotha, tak jakby był jedynym

Polecane posty

Gość gość
kasiu, my chcemy Twojej waginy, a nie twojego p********ia:) nie wybijesz się na kafe jakimiś wypocinami a disco czy techno:) nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kolejna gówniara
która wmawia ludziom, że metal jest ambitny, matko. szał na ten metal teraz jest, rzygać sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szał na ten metal teraz jest, rzygać sie chce." szał na metal to był w latach 80 i 90, a nie jest teraz. "o matko kolejna gówniara która wmawia ludziom, że metal jest ambitny" bo jest ambitny. Zresztą fani metalu po 30 tez powiedza ci w większości, ze metal jest ambitny, więc nie wiem, co tu ma do rzeczy mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fani czegokolwiek potwierdzą, że to jest ambitne, głupia cipko:O teraz jest to strasznie modne, nie wiem, tak cię cieszy podążanie za tłumem? pewnie słuchasz też dubstepu (obok metalu bardzo modne), głosujesz na peło i oglądasz tap madl?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*że to coś jest ambitne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz jest to strasznie modne," Rzeczywistość tego nie potwierdza. teraz modne jest hipsterstwo, natomiast muzycznym głosem zbuntowanej części pokolenia jest hip hop. Metal to muzyka niszowa w współczesnych czasach, nie jakaś bardzo mało popularna, bo dość łatwo spotkać jej fanow, ale nie sa to jakieś duże ilości. A ty pewnie wrzucasz do jednego worka z fanami metalu gotów, emo, fanow rocka, i ludzi co lubią sobie posłuchac 'Nothink else matters" metallicy,fanow Nirvany, oraz fanów takiego pseudo metalu jak Korn czy Marlin Manson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewnie słuchasz też dubstepu (obok metalu bardzo modne), głosujesz na peło i oglądasz tap madl" Nie lubie dubstepu bo nie lubie elektroniki(pewnie nawet nie rozróżniasz muzyki gitarowej od elektroniki) i nie wiem co to "tap madl" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głosujesz na peło, bo kiedyś założyłaś temat, że byś dała pupy tfuskowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką dyskusję? to ty piertolisz ciągle to samo. "ambitne w odbiorze" czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej napisałem ci kaśka , że uważam cię za inteligentną osobę ... kiedy napisałem , że szkoda mi jezusa bo oddał za nas życie ( ja w to wierze i się tego nie wstydzę ) , i takie piosenki o nim robią , to mnie wysmialas. jestem tylko o rok starszy od ciebie wiesz. ale ja się nie śmieje z ciebie i ty też nie powinnas , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, KAT & Roman Kostrzewski. Ale dużo wiesz na temat tego zespołu jeśli Romka piszesz osobno. Pod wielkim wrażeniem jestem. KAT to Roman, Roman to KAT. A dlaczego uczepiono się Behemotha? No nie żartuj, że nie wiesz. Taka znawczyni metalu, tyle czyta, tyle słucha, a nie wie od czego się to zaczęło. Od jednego pamiętnego koncertu, za który Darski został pozwany do sądu za obrazę uczuć religijnych. Od razu po tym wydarzeniu zaczął się związek z Dodą i stąd ogół ludzi zna Behemoth. Reszty zespołów ludzie nie znają, bo się metalem mało kto interesuje, to skąd ma wiedzieć, że są takie zespoły. Tak samo w drugą stronę. Są zespoły metalowe chwalące Chrystusa i o nich również ci ludzie nie wiedzą. (Ogólnie to ludzie powinni się Madonny uczepić, ta to dopiero obraża uczucia religijne chrześcijan na swoich koncertach.) Tak samo powinnaś wiedzieć, że pisząc Kat i Romek dajesz do zrozumienia, że masz na myśli kilka ostatnich lat tego zespołu, kiedy oni muszą jakoś powiedzieć ludziom, że dany koncert, czy płyta jest z Romkiem na wokalu, czyli tak jak ma być. Bo inaczej, by nie przyszli na koncert. Chwalisz się wiedzą, dziwisz się jak można o czymś nie słyszeć, czegoś nie znać, a sama głupich podstaw nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko kolejna gówniara dziś która wmawia ludziom, że metal jest ambitny, matko. szał na ten metal teraz jest, rzygać sie chce. xxx Pomijając nachalność Kaśki, która mnie drażni na maksa. Metal jest ambitny, tylko trzeba go słuchać. Wtedy się widzi złożoność kompozycji. Metal to nie tylko darcie ryja i szarpanie strun, to także symfonia, opera, chóry, często żywe instrumenty połączone z gitarą elektryczną, a nawet jest zespół który jedzie na samych wiolonczelach plus perkusja. :) Jak tego nie słuchasz, bo cię to nie interesuje i masz do tego pełne prawo, to wiedzieć tego nie będziesz. Szał na metal? Gdzie? Bo pokazał się program rozrywkowy, gdzie w końcu można pokazać muzykę, którą się tworzy, a nie pokazuje się karaoke? To samo mogę powiedzieć na temat rapu, czy o dziwo nawet disko polo święci teraz triumfy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak, KAT & Roman Kostrzewski. Ale dużo wiesz na temat tego zespołu jeśli Romka piszesz osobno. Pod wielkim wrażeniem jestem. KAT to Roman, Roman to KAT. " bo ten zespół tak sie nazywa. Nie wiem o jakiej niewiedzy mówisz. "Tak samo powinnaś wiedzieć, że pisząc Kat i Romek dajesz do zrozumienia, że masz na myśli kilka ostatnich lat tego zespołu," Rozłam w kacie powstał w 2004 roku, więc nie kilka lat. I Kat bez romana, z luczykiem tez nadal istnieje. "a sama głupich podstaw nie znasz." to, ze ty sobie uroiłaś że czegoś nie wiem, to nie znaczy że nie wiem tego naprawde. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jakąs fanatyczką tego metalu. Ok, twój wybór i prawo. Natomiast prawie w kazdym twoim nowym wątku o metalu, sugerujesz, ze jak ktos nie zna, nie lubi, nie słucha metalu, to jest zgoła sprawny inaczej. Podejscie cokolwiek ograniczone i absolutnie nieuprawnione. A jako wierząca, liczè na to, ze jakikolwiek zespół- metalowy, rockowy, zostawi religiè w spokoju, i poszuka weny gdzieindziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×