Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj

pytanie do osób podwyższających alimenty

Polecane posty

Gość gość
a co w takim przypadku daje walka o alimenty? alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
gosc 9:20 ty biedaczku masz tik taka zamiast mózgu . Teraz rozumiem dlaczego zona cie zostawiła tylko bardzo wspołczuje " twojemu " dziecku . Musi byc mu ogromnie wstyd za takiego "tatusia z tik takiem " NIE ZASMIECAJ MI TOPIKU SZMACIANYMI WPISAMI BO PYTANIE BYŁO INNE W TEMACIE ale pewnie nie doczytałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem - ty też byś chciała tysiaka zamiast 400. Ale. Jeśli twój były jest Ojcem (a ja jestem!!!) i jest w miarę rozgarnięty - to zamiast tysiaka, dostaniesz 430. Bo sądy MUSZĄ trzymać się litery prawa. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem primo: sad sadowi nierowny secundo: przepis przepisem a interpretacja interpretacja tretio: nie ma sadow od ktorych decyzji nie mozna sie odwolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twój były jest Ojcem (a ja jestem!!!) i jest w miarę rozgarnięty - to zamiast tysiaka, dostaniesz 430. Bo sądy MUSZĄ trzymać się litery prawa. xxx ale ty nie musisz, tatusiu! i jeśli zależy ci na swoim dziecku to dbasz, żeby miało wszystko co potrzebne do rozwoju + popłacone rachunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąd trzyma się litery prawa ale również bierze pod uwagę wysokość zarobków - a jeśli cwany tatuś nie pracuje - to bierze pod uwagę "możliwość osiągnięcia dochodów" i nie zasądzi ojcu zarabiającemu 3,5 tys czterystu złotych a co do równego wykładania na dziecko - owszem, ale tylko w przypadku, kiedy dziecko spędza połowę czasu z ojcem (opieka naprzemienna)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
rozgarniety ? ! heh smieszne :) ty nawet nie wiesz po co masz pisiora między nogami :) moje dziecko otrzymuje od ojca 1300 zł alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patologia i dno moralne szarpie się ze swoim dzieckiem o sto złotych!!! i też powtórzę tu za poprzednikiem - trzeba było kupić prezerwatywę albo strząsnąć sobie rączką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobilam tak : ojciec moich dzieci płacił alimenty w wysokosci 300 zł na jedno dziecko . Rozmawialam z nim by podwyzszył bo wydatki wieksze , dzieci starsze itd on mówi : nie ! MOI KOLEDZY WCALE NIE PŁACA lub płaca po 150 czy 200 zł spakowałam dzieci zawiozłam do eksa otworzyła dziunia za nia eks i patrza co sie dzieje daje mu 300 zł plus papier ze daje mu alimenty i ma wychowywac dzieci . stanęłi jak wryci . Przy mnie napisał ze zgadza sie na 500 zł na dziecko . Gdy dzieci chodziły do liceum wniosłam o podwyzke do sądu i pomimo iz miał zanizone dochody dostałam 750 zł na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi sie, ze jestem naiwna.. wrecz odwrotnie moje dziecko ma dwoje rodzicow. Bycie ojcem to nie tylko dawanie pieniedzy! Toczac wojny z ojcami, zabieramy dzieciom to co jest bardzo wazne! Normalne jest, ze ojcowie izoluja sie od dzieci bo na mysl "moje dziecko" przed oczami staje im "walczaca ex". Ja jestem dumna z tego, ze moje dziecko nie jest wchloniete w szarpanine o kase! Znam kilka podobnych mi matek dla ktorych wazniejsze sa dobre relacje z ojcami dzieci niz ilosc kasy na koncie! Teraz jesteś taka mądra bo jesteś zdrowa i nie zarabiasz jak większość z 1600zł...Tylko uważaj bo zdrowie wieczne nie jest z pracą dziś też różnie a to że ty dziś jesteś dobra nie oznacza że dobrocią ci odpłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wszystko co potrzebne do rozwoju + popłacone rachunki! " HOLA! HOLAA!! Nie wiem jak twoje, ale moje 14 letnie dziecko nie ma póki co żadnych rachunków do płacenia. A wszystko co potrzebne do rozwoju - ma. I to NIE od mamusi ma. "szarpie się ze swoim dzieckiem o sto złotych!!! Nie z dzieckiem się szarpie, tylko z PATOLOGIĄ i DNEM MORALNYM się szarpie. Ponieważ baba po rozwodzie to patologia. A jeśli w dodatku przepuszcza facetów przez łóżko jak karabin maszynowy - to dno moralne. Ale do kogo ja to piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozwodzie to może i nawet tabun przez jej łóżko się przewijać i to tylko jej sprawa. Wszyscy faceci po rozwodzie to rozumiem patologia pełną gębą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
a ja nadal podtrzymuje , że jestes naiwna . Nie tocze walki z eksem tylko po prostu płaci alimenty bo one naleza sie dziecku . Co za róznica gdy by;liśmy razem i łozył na ich utrzymanie czy teraz gdy zyjemy osobno . Dzieci pozostaną dziećmi . Oby nie było odwrotnie i dzieci nie podziekowały tobie za to , że nie potrafiłas napisac pozwu o alimenty i nie musiałby chodzic w jednych butach przez dwa lata . Bo mamusia miała ambicje , chore ambicje z tytułu obsiakny test ciążowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się wydaje że dziecko nawet to 14-letnie nie mieszka pod mostem,czasem używa wody,prądu,tv,internetu.Myślę że jak nie będzie się myć korzystać z mieszkania,wody i mediów to fakt nie ma związanych z nim żadnych rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
gosc 13:48 a może ty po prostu jestes zazdrosny o eks ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wtedy jak im sie alimenty sensownie ustawi jak wyciagniesz maxa to uratujesz chlopczyka przed zepsuciem moralnym albowiem zadna nie bedzie go chciala utrzymywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czasem używa wody,prądu,tv,internetu." No pewnie. Moja to nawet srajtaśme do pozwu wpisała. 15 rolek na miesiąc ;) "a może ty po prostu jestes zazdrosny o eks ? !" Nawet nie wiesz jak marzę o tym żeby sie załapać między 6 a 7 konkubentem i tuż po 14 kandydacie ;):) Ale widzę że wy mocno takie praktyki popieracie. A dziec***atrzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jej nie zaspokoiłes to szuka sobie dobrego penisa . zrobic dzieci to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba dobrze w******* ale uwazac czyli w dupsko walic albo final na ryj lub do i nie bedzie problemu alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale widzę że wy mocno takie praktyki popieracie. A dziec***atrzą.... U ciebie dziecka na codzień nie ma to nie widzi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzi, widzi. Dzieci wszystko widzą. I łajdastwo mamusi też widzi i sie wstydzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak jej nie zaspokoiłes to szuka sobie dobrego penisa . " Widzę że wy z jednego kółka różańcowego jesteście p.t. Liczy sie kasa i kawał kotasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjkjljkjjljkjljlkjl
to wez dziecko i je wychowuj , eks da tobie 200 zł na miesiac i pokaz jak to jest byc przyzwoitym tatusiem za grosze . dawaj ... pokaz na co cie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjkjljkjjljkjljlkjl
lepsze to kólko niż walka czy dac dziecku 100 zł wiecej miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego 200, a nie 450? Jeszcze troche i dziecko samo przyjdzie. Już niezbyt chętnie wraca do tego burdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chodziło o 100 zł, tylko o 600. I nie dla dziecka tylko dla mamuśki. Nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjkjljkjjljkjljlkjl
Narażasz własne dziecko na ogladanie takich scen ? coz ciebie za ojciec . To niech ci da te 400 zł i dlaczego go nie wziąłes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty też narażasz! A z pewnością indoktrynujesz poglądowo (vide: lepsze qrwie qłko niż walka o 100 zł). I dlaczego twój ex nie zabrał ci dzieci? A dlaczego znów 400 a nie 450? A właściwie DLACZEGO nie 1000? Wszak tyle chciała... Odnoszę wrażenie że prawdziwe jest stare ludowe powiedzenie: "qrwa qrwie łaba nie urwie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ryj i bierz dziecko do siebie! tylko pluć jadem potrafisz i kobiety od qrew wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze dzieci też mam wziąć do siebie? A kto będzie płacił na nie alimenty? Bo na pewno nie wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×