Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chorobliwa miłość

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Temat brzmi chorobliwa miłość dlatego, że 3 lata temu zaczęłam spotykać się z moim teraz już byłym partnerem. Super wspominam te czasu lecz pod górkę zaczęło się gdy zaszłam w ciążę później urodziłam dziecko i zaczął się koszmar. Ciągłe kłótnie tak naprawdę o nic w pewnym momencie on wyjechał do pracy za granice mieliśmy idealny kontakt jak na początku związku przyleciałam do niego na święta bożego narodzenia i po 2miesiącach od świąt ściągnął nas na stałe. Po ok 3 miesiącach ja czułam się jak w klatce nie znałam nikogo nie miałam pracy całymi dniami siedziałm w domu z dzieckiem sama bądź szłam na spacer on bardzo późno wracał z pracy. Postanowiłam wyjechać . Po powrocie do Polski zaczęłam dosyć mocno kłócić się z jego matką i weszłam w konflikt z jego rodziną. Zdałam sobie sprawę że bardzo żałuję tej decyzji wyjazdu lecz chyba troszkę za późno. Po 4 miesiącach od mojego powrotu on przyleciał na urlop spotkaliśmy się i powiedział mi coś co mnie bardzo zabolało " Kochałem Cię i nada Cię Kocham ale straciłem do Ciebie całe zaufanie i od dnia wyjazdu nie znam Cię- nie poznaje i nie chcę z Tobą być" Nie potrafię tak łatwo się poddać bardzo go kocham i zależy mi na nim i na naszej rodzinie. Już miałam myśli żeby do niego lecieć bez zapowiedzi ale skąd wiem czy mnie "przyjmie" . PRoszę poradźcie coś co mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×