Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akna1

Badanie gienkologiczne

Polecane posty

Gość gość
To nie chodzi o to, że ja w to wierzę. Tylko przybliżyłam sobie temat przez googla, bo miałam nadzieję że znajdę zupełnie inne informacje, np. takie że lekarz nie ma prawa zmusić pacjentki do poddania się takiemu badaniu, a na forum wypowiadali się niby lekarze mp i to były ich słowa że maja taki obowiązek. Na razie nie muszę, ale boję się iść, ten w moim mieście bada, mówiąc wprost wykorzystuje okazję, co mu powiedzieć żeby się odczepił? Mogę iść z partnerem? Ta sytuacja jest na razie odległa, ale na jaki przepis mam się powołac, żeby mnie nie obmacywał? Tutaj jest duże bezrobocie i każdy chce mieć pracę, a od tego lekarza zalezy czy dostaniesz zdolność i będziesz mogła pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat ze nie wiesz co powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że nie widzę odpowiedzi z godziny 22 :( Co jest z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co mam powiedzieć? Oprócz tego że miałam usg piersi u ginekologa, co jeszcze mogę powiedzieć? Tak mam 5 lat i nie wiem co powiedzieć, czekam aż mnie oświeci ktoś dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja pytałam na jaki przepis mam się powołać, konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pierwsza wizyta u ginekologa nie należy zwlekać. Na początek żeby się nie stresować to dobrze jest pójść do kobiety ginekolog. Ja tez wybrałam gabinet w którym leczy kobieta http://gabinetginekologicznybialystok.pl/, wizyta nie jest stresująca, badania nie bolą. Najważniejsze że jestem zdrowa i nic mi nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×