Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAAAAAAAAAAAAAAAAAKakKAKAkakak

Nie mogę pogodzić się z tym że usunełam ciąże

Polecane posty

Gość gość
bch fxgbkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to o czym piszesz i uważam ze zrobilas z jednej strony dobrze bo ten facet ma cie gdzies i miał zyje w podbnym związku to wiem i miał baby żeby takich inaczej nie nazwac już wcześniej na pewno ta kobieta o której piszesz nie wziela się od tak ten,,brak czasu,, to ona lub inna nie ma sensu kochac kogos kto pozwolil i nie cierpiał z powodu utraty maleństwa jakie nosilas ja tez teraz byłam w ciąży i usunelam zaluje tego jak tylko można i tez pije mało tego nie spie do rana katuje się tymi myślami ale wracajac z drugiej strony zle bo to w pewnym sensie zabicie części siebie,chcemy być oczkiem najukochańszym najpiękniejszym u naszych facetow i rodzic im dzieci tak mamy wkodowane w naszej naturze tylko ona jest bardzo kaprysna wręcz zlosliwa u mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno sama usunelam......choć wszystkie części mnie tego niechcialy, mam już dzieci i niedobrego dziecinnego meza ,wiedziałam ze będzie cierpieć jak te które mam bo dziecko zawsze potrzebuje ojca wiem to bo mój zawsze był w ,,trasie,,balam się ze nie dam mu szczęścia jak moim maluszkom taka sama sytuacja z kolegami jak u ciebie i tym brakiem czasu (kochanki,koledzy,alkohol i dziecko z puszczalska) a teraz zrobiłabym wiele by je odzyskac obudzić się i znow dotknąć brzucha wiedzac ze ono tam jest mimo takiego tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazwać ból?niczym nienazwany. Jak przeprosić za ten- już zadany? Jak pochować w myśli to co się zrobiło? Jak poprosić o przebaczenie dziecko,któro się ZABIŁO? Czy nam Bóg wybacz? Co na koniec rzecze? Gdy my bojac się jutra,splukalismy swe dziecie w klozecie. nadia.miska@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka jakoś was donosiła i wychowała i nie nażekała że 3 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×