Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajszaaaa

obczaiłam nowe tabsy

Polecane posty

Gość ajszaaaa

Wczoraj po południu wzięłam pierwszy raz i musze przyznać, ze tak trochę ożyłam, dostałam więcej energii i mniej się chciało jeść (poszłam też spać ok 01:00, a normalnie padam przed 23:00) i spałam bardzo dobrze-to też ważne. Nie są to byle jakie tabletki, najpierw poczytałam dużo o składnikach, które przyspieszają metabolizm komórkowy, a potem znalazłam suplementy, które zawierają te składniki. chodziło mi głównie o kwas linolowy i różeniec górski oraz acetyl l-karnitynę(ważny ten acetyl). Suplementy, które znalazłam zawierają jeszcze dodatkowe substancje (m.in. chrom, witaminy z grupy B i wiele innych), także zapowiada się obiecująco. nie napiszę na razie nazw handlowych, żeby nie musieć odpierać ataków, że coś reklamuję. Będę pisała o rezultatach. p.s. przydałoby się jeszcze trzymać dietę i ćwiczyć, ale jestem łakoma i leniwa. zobaczymy czy jutro uda mi się wytrzymać na diecie przez cały dzień. Jednak fakt, że mimo iż jestem przed okresem kilka dni i nie rzucam się na mini marsiki, milki waye i ciasto, które mam w zasięgu ręki, jest niewątpliwie godne odnotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajszaaaa
Badania w Bułgarii wykazały przyjmowanie rhodioli (różeniec) aktywizuje lipazę hormonowrażliwą, która odgrywa kluczową rolę w rozkładzie tłuszczu nagromadzonego w tkance tłuszczowej. Wcześniejsze badania w Rosji wykazały, że połączenie rhodioli z ćwiczeniami fizycznymi może skutecznie aktywować lipazę tkanki tłuszczowej, powodując rozpad nagromadzonego tłuszczu. Badania kliniiczne w Gruzji wykazały, że przyjmowanie wyciągu z rhodioli przez osoby z nadwagą spowodowało redukcję masy ciała o 11%, w grupie kontrolnej zmiana wagi była nieznaczna. Badania w Bułgarii wykazały szczegółowy mechanizm redukcji wagi przy stosowaniu wyciągu z rhodioli. Nagromadzony tłuszcz jest spalany dzięki działaniu enzymu lipazy hormonowrażliwej, jest to inny rodzaj lipazy niż lipaza wydzielana przez trzustkę. Naukowcy szukali substancji, która mogłaby aktywizować lipazę hormonowrażliwą, tą szczególną właściwość odkryto w Rhodioli. Bułgarscy naukowcy wykazal , że Rhodiola ststymuluje biosyntezę hormonów – epinefryny, norepinefryny i hormonów adrenokortykotropowych, hormony te aktywizują cAMP w tkance łuszczowej, zwiększony poziom cAMP z kolei aktywizuje lipazę hormonowrażliwą, która odgrywa kluczową rolę w rozkładaniu tłuszczu nagromadzonego w tkance tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe powstałe w wyniku rozpadu tkanki tłuszczowej uwalniane są do krwioobiegu i transportowane są do mitochondriów gdzie w wyniku spalania powstaje energia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie odkryciem były tabletki Foreverslim.Dla mnie te tabletki to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.W przeciągu całej kuracji schudłam 14 kg i nie było to bardzo wyczerpujące.Kolejna ważną rzeczą jest to że nie wystąpił efekt jo-jo więc odchudzanie było skuteczne i bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×