Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam partnera na wesele po 30tce

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Czy znacie jakieś strony internetowe gdzie można poznać kogoś kto zechciałby towarzyszyć w tego typu imprezie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie to wesele?ja się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję forum meliniarzy, oni darmowej wyżerki i popitki napewno nie odpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie musi spełniać wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być chyba idiotą, aby iść z obcym facetem na wesele, podobnie jak facet musiał by być idiotą, aby iść na wesele gdzie nikogo nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osoby reprezentacyjnej. Faceta od 30-40 lat, wysokiego, zadbanego, inteligentnego o wysokiej kulturze osobistej, ale również wyluzowanego. Wesele jest w Katowicach. Towarzystwo będzie w przeważającej części "biznesowe", ( w większości osoby od 30-40 lat) ale jednocześnie lubiące się bawić, więc zależy mi na odpowiedniej osobie u mojego boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście przed imprezą spotkanie będzie konieczne, aby ustalić szczegóły oraz w celu wzajemnego poznania. Osoby krytykujące mój pomysł, niepotrzebnie zabierają głos. Do odważnych świat należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
Do odważnych świat należy>>>masz rację tylko zapomniałaś że ty nie jesteś odważna a głupia :D bo inaczej nie da się określić osoby gotowej iśc na wesele z przypadkową osobą z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już napisałam wyżej. Na komentarze hejterów nie odpowiadam. Z jakich przyczyn osobistych nie mam partnera na tę imprezę także nie mam zamiaru się tłumaczyć, zresztą wiele by to nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po imprezie to loda chociaż zrobić w ramach podziękowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA, nie mój poziom prezentujesz ale wyjątkowo odpowiem. Jeśli facet będzie reprezentacyjny, przystojny i elegancki to zapłacę mu gotówką. W inny sposób nie przywykłam płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz płacić facetowi za pójście z tobą na wesele? To już chyba desperacja kompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Jeśli facet byłby tego wart a mnie na to stać, to mogę zapłacić i dwie strony będą zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie poniżało by cię to, że musisz płacić za to, aby facet zechciał z tobą się pokazać? Musisz być pasztetem i mieć ogromne kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poniżałoby mnie . Jest popyt, jest podaż. A pasztetem nigdy nie byłam i kompleksów raczej też nie mam. I kończę tę dyskusję z tobą , bo rozmawiać bardzo lubię ale jeśli taka rozmowa ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stufflikethat
a może coś z tak zwanych portali randkowych ? może okaże się, że znajdziesz kogoś nie tylko na wesela ale i na dłużej ? :) ja ze swojej strony mogę polecić - http://www.dyskoteka.co/ - co ważne jest darmowa no i bardzo szybko zakłada się profil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tak byłem z kobietą na weselu, zaprosiła mnie obca kobieta z portalu randkowego, dojazd w dwie strony ona zorganizowała, wytańczyłem się, najadłem, napiłem za darmo, towarzystwo sobie bez problemu ogarnąłem i nie siedziałem jak taki odludek, było super :), ale ja lubię takie imprezy :) oczywiście pieniędzy nie brałem bo to już przegięcie by było. Pasuje wiekiem do autorki i pewnie reszta cech też, pracuję na poważnym stanowisku w pewnej firmie :) ale raz że kogoś mam dwa że jestem z Wielkopolski więc niestety odpada. Daj ogłoszenie na sympatii nie tutaj a kogoś znajdziesz... nie masz się czego bać :) tylko sobie najpierw z gościem pogadaj sprawdź czy jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj przez google tylko licz się z wydatkiem rzędu tysiąc zł w ramach honorarium za usługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukanie partnera na wesele w necie... Szczyt desperacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×