Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość NataliaJeremka

Gdzie dobrze zjeść we Wrocławiu?

Polecane posty

Dzieki , juz wiem gdzie dobrze pojesc i duuuuzo, a ja lubie jesc jak na wsi czyli baaardzo od serca, dobra stara polska kuchnia i juz jestem glodna , mniiiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaaaaaaaa
No:) teraz nie każdy potrafi tak gotować, żeby było swojsko i do syta, nawet jak szukam przepisów na obiad na necie to wszędzie porcje jak dla samotnych ludzi, na dokładkę już nie starczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaAnia
Hmm z tym to się akurat zgodzę w stu procentach.. :( w wielu restauracjach też tak karmią, ze człowiek wychodzi głodny, a co zadziwiające to szczególnie w tych "ekskluzywnych" z obiadami za 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam kilka restauracji, w których nakładają szczodrze na talerz, Kurna się tam oczywiście zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechuu
Ostatnio jak byłem tam to schabowy mi wystawał aż z talerza, ale też na ilośc nie zawsze trzeba patrzyć, jakość najważniejsza, mi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunnia
jakby ktoś szukał ciekawej opcji na wyjście ze znajomymi to polecam dużą dechę pierogów w kurnej chacie, ledwo wyszliśmy po takim obżarstwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillipek
i maja tam piwko wiśniowe :) lajkuję miejsca z piwem wiśniowym więc jakby ktoś coś mógł polecić to byłbym bardzo zobowiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj poszukać piw inaczej, w kurnej chacie i szpilkach widziałem że mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjan80
w kurnej tylko kurna deska: kurczak, kiełba, żeberka i boczek! fajna impreza grubo chmielona jak kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowaliście może tych domowych win, które mają? widziałam w menu baaaardzo spory wybór, czarna porzeczka, róża, jarzębina, czego tam nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję skosztować wina różanego (z dzikiej róży), bardzo smaczne, słodziutkie, takie kobiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablos 258
Jak dla mniej najlepsza restauracja na świecie to Siesta Trattoria. Nigdzie nie zjecie lepiej i za takie pieniądze. Karta rewelacyjna od przystawek aż po desery. Wielki ukłon w stronę szefa kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaM34
Ja bardzo często chodzę do OK Wine Bar, blisko centrum, ale jednocześnie nie w samym Rynku. Warto sprawdzić ich menu http://www.okwinebar.com/kontakt/. Lubię takie klimaty, jest cicho i spokojnie, a do tego można zjeść na prawdę pyszne jedzenie. Szczerze polecam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście można się najeść nie wydając na ten cel większych pieniędzy w samoobsługowym barze Nadwaga - www.barnadwaga.pl Lokal jest przy ul. Odrzańskiej, można w parę chwil tam na pieszo dotrzeć z rynku na starym mieście. Co podają? Typowa polska kuchnia, bez dziwaczenia. Wszystko robią na miejscu, więc za to duży plus, nie tylko kotlety są robione na świeżo, ale też choćby surówki. Najlepiej mi podchodzą ich bitki z szynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajskieziomki
My po zajęciach na uniwerku lubimy skoczyć sobie na kebaba - najbliżej nam do Sevi Kebab w Pasażu, mogę całym sercem polecić! Przede wszystkim wielka porcja smacznego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkaaaa
rajskieziomki, ja tam kiedyś zabrałam mojego chłopaka i był wniebowzięty! a i mnie zasmakował kebab w Sevi Kebabie w Pasażu. raz na jakiś czas go wspólnie odwiedzamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glodomorek27
Gusto pizza na Jedności Narodowej 77, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepyszne maja makarony w Gusto, jadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ja jadłem, niedawno. Niedogotowany penne, pół surowy kurczak, a to wszystko w sosie grzybowym z torebki. Było pyszne. Szczerze nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem lubimy kuchnie włoską i jak chcemy iść na dobre jedzenie to zazwyczaj udajemy się do Siesta Trattoria. Polecam fajny lokal, miła obsługa i świeże jedzenie bo to jest ważne przy kuchni włoskiej. Także tam można podejść. Aha i mają fajne menu http://siestatrattoria.pl/menu/ także warto sobie zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bistro Good Times. Smaczne jedzenie w niskich cenach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Ja najlepsze jedzenie wraz z koleżankami zamawiam do pracy z https://www.margaretwroclaw.pl/ i bardzo nam smakuje to jedzenie. Jest pyszne świeże i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaafr
Polecam Zajazd Country, pyszne amerykańskie jedzenie w niskich cenach. Mają również hotel także zawsze można zostać na noc. Burgery bardzo dobrej jakości w super cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dobrze zjeść w Steak n roll, ja u nich bym polecała najbardziej Reubena, prawdziwy amerykański sandwich ze świeżą wołowiną i kapustą tak jak to powinno wyglądać. Samo miejsce jest pomysłowo zaaranżowane, nie brakuje przestrzeni nie ma takiego poczucia ciasnoty jak w innych lokalach przy rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodobało mi się w Steak n roll i rzeczywiście steki wychodzą im idealnie. Nie wiem czy to kwestia pieca, czy mięsa, czy jeszcze czegoś innego..a pewnie wszystkiego po trochu. Dobre miejsce żeby przyjść ze znajomymi, można posiedzieć, pogadać, dobrze zjeść, napić się czegoś rozgrzewającego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Sukiennice7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym tygodniu byłam w www.creatorklub.pl. Mają bardzo ciekawe menu, pyszne dania i dobrą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka2
Jak Wrocław to zdecydowanie Ok wine bar http://www.okwinebar.com/ Posiłki przygotowują ze świeżych produktów - nie mrożonych. Mają również pyszne wino a ich lokal mieści się niedaleko rynku. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem zachodzę do ovo. Niby restauracja hotelowa a naprawdę dobrze karmią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×