Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból w nadgarstku

Polecane posty

Gość siubiela
Dziękuję Pani Agnieszko za odpowiedź. Tak też zrobiłam i na kolejnej wizycie, zapytałam czy mogę stosować 4flex. Okazało się że nie ma przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga 'siubiela' w takim razie życzę zdrowia i wierzę, że suplement 4Flex będzie pomocny. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Agnieszka Czarnecka Online Ekspert marki 4Flex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bagatelizowalbym tego, to moze byc tzw zespół cieśni nadgarstka, bardzo nieprzyjemna dolegliwosc jesli odpowiednio wczesnie nie załatwisz tego zabiegowo. Natomiast sam zabieg jest bardzo prosty, pod Poznaniem jest nawet specjalistyczna klinika nadgarstka, to wlasnie tam mialem swój zabieg, dolegliwości szybko ustąpiły i nie było nawet potrzeby hospitalizacji. Zabieg przeprowadzał doktor Popow, dość znany specjalista w rejonie i naprwde dobry,wiec w rtazie czego polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawde chcecie pozbyć sie problemu, to polecam szarpnac sie na podróż do Poznania. W Suchym Lesie znajduje sie klinika nadgarstka, w ktorej przyjmuje dr Marcin Popow, to wlasnie u niego mialem zabieg, bo okazało sie, ze cierpie na tzw zespół cieśni nadgarstka, niebezpieczna i nieprzyjemna choroba. Po zabiegu dolegliwosci sie skonczyly. Polecam, bo to bodaj jedyna taka specjalizacyjna klinika w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w Klinice Nadgarstka i zgadzam się z Tobą - warto wydać tę kasę :) Niedawno miałam tę operację, rana szybko się goi i nic mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara099
To może niewinnie wyglądać a być czymś poważnym. Ja miałam takie pulsacyjne bóle w nadgarstku i poszłam do fizjoterapeuty - od razu kazał kupić solidny sprzęt Mdh i kilka miesięcy się rehabilitowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×