Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiezi rodzinne.....

Polecane posty

Gość gość

u was mocne? czy taka "rodzina" jak moja to norma? moi "rodzice". para przemocowych narcyzow gowniarzy zajetych wylacznie walka i pokazywaniem 1 2 po czyjemu bedzie. jej matka kombinator dyktatorka wyzywajaca sie na najslabszych najlatwiej osiagalnych i sluzaca silniejszym. w mlodosci kawal k***y, ktory puscil sie z pierwszym zainteresowanym, a nastepnie jako panna z dzieckim mogl miec tylko do wyboru lokalnego psychola i pasozyta. z****** dama, lepsza od niego. czujecie? :D jego ojciec dyktator, psychol, niewiarygodny leser i domowy zbir. matka prosta, cofnieta chlopka. jej rodzenstwo. omija ja z daleka. bo poza tym co wyzej, oszustka, pasozyt i kombinatorski zbir. sami chociaz niewiele lepsi. jego rodzenstwo. samice, pretensje do samcow o zle traktowanie w przeszlosci. samce, pretensje do samic o lzejsze zycie. wewnetrzne zmieniajace sie obozy, co to raz sie wspieraja przeciwko innemu, a raz gryza, w zmienionej konfiguracji. obie strony, na koncie czynne i/ lub bierne, przyczynienie sie do smierci czlonkow najblizszej rodziny. obecnie, nikt z nikim praktycznie nie utrzymuje kontaktow. jesli juz, wtedy gdy mozna ubic jakis interes, jeden na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jesli juz, wtedy gdy mozna ubic jakis interes, jeden na drugim. to tak jak tutaj :D myslisz, ze beda pisac o takich albo horszych akcjach, kiedy na wyscigi udaja tu kogos lepszego niz sa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ja opowiem. moj ojciec byl nedzarzem w zapadlej wiosze. kiedy przyszedl komunizm, i za wsypywanie ludzi i obciaganie roznym mlotom i zydom w pzpr i ub, awansowal. z zapadlej chaty, z jedna krowa, po "studiach" komunistycznej jakosci, stal sie ekspertem rolnictwa. do pozycji managera potrzebne jeszcze bylo malzenstwo z zydowka. rodzice mojej starej, widlami zakluli wlascicieli gospodarstwa, Polakow, kiedyw w Polsce wybuchla wojna, i wprowadzili sie na ich miejsce. dostali podziekowania od ub. przez kilka lat, mieszkalismy u dziadkow. to byly lata........... historie o tym jak oszukiwali i nienawidzili swoich sasiadow Polakow, byly fascynujace. nauczylam sie juz wtedy, ze podstawa w zyci jest klamstwo i udawanie kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mojej rodzinie wole nawet nie pisac. Nie trzymamy kontaktow . Kartka na swieta i starczy. Tak wyszlo. Chociaz moze i nie byli tacy zli. Byli jacy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze cham i prostak, nawet pisac nie umiesz po polsku i sie wysłowić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, twoja historia przebija poprzednie. nie krepuj sie, mozesz wyznac to smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja bede slaba. moja matka, zeby zagwarantowac sobie menza, dawala mu d**y dlugo przed slubem. lata 70. poczatek. w malenkiej kawalerce, w ktorej mieszkal z 2 rodzenstwa. wszyscy udawali, ze nie slysza. jednoczesnie od zawsze miala najwiecej do powiedzenie nt. dobrych manier i cnot wszelkich. k****, jakk ona to robi. do dzis nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja stara ma zespol munhauzena z przeniesienia. cale zycie uszkadzal amnie i niszczyla. i nkt nie reagowal. nawet wy, zasrani sasiedzi. pieklo was pochlonie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no. 90% polakow to patologia. i patrz jak nie chca o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×