Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niederschlesier

Ruchacze niszczą życie normalnym ludziom

Polecane posty

Gość gość
mój obecny facet jest moim trzecim i mam nadzieję ostatnim. poprzedni dwaj nie byli *****czami, ot nie wyszło, mówi się trudno. mam 30 lat, trudno oczekiwać, że w tym wieku będę zieloną dziewicą, bo czemu miałabym być? poświęcenie ze strony prawiczka? raz - skoro poznanie i zdobycie kobiety jest dla ciebie poświęceniem, to współczuję tej biednej dziewczynie, której się uczepisz, a dwa - normalna kobieta nie życzy sobie prawiczka, chyba, że oboje mają nie więcej niż 25 lat. także zabieraj swoje poświęcenie i 3sekundowy spust i idź do kościoła pomodlić się za normalnych 30letnich i starszych ludzi, którzy ośmielili się nie przewidzieć, że ich pierwszy partner nie będzie tym ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U "poganiaczy wielbladow" kobieta musi zachowac dziewictwo do slubu, a jesli okaze sie "wybrakowana", to jest odsylana do domu. Przenies sie do kraju, gdzie obowiazuja takie zwyczaje, i tam poszukaj sobie zony. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych, którzy nie rozumieją, dlaczego prawiczek powinien łączyć się tylko z dziewicą, odsyłam do lektury Pisma Świętego: "Albo czy nie wiecie, że, kto się łączy z wszetecznicą, jest z nią jednym ciałem? Albowiem, mówi Pismo, ci dwoje będą jednym ciałem. " I Kor 6:16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.ezus C.hrystus powiedział, że mężczyzna ma prawo zostawić żonę pod wpływem "wszeteczeństwa". Nie ma tam sprecyzowania, czy chodzi o wszeteczeństwo przed związkiem, czy po zawarciu związku. Wszeteczeństwo nie jest tym samym, co cudzołóstwo. Cudzołóstwo to zdrada małżeństwo, natomiast wszeteczeństwo to szeroko rozumiane puszczalstwo. Można to interpretować, jako sytuację, w której mężczyzna ma prawo zostawić kobietę, po zawarciu związku, kiedy dowiaduje się o jej przebiegu (który ona przed nim zataiła) . . . Możemy również wywnioskować, że facet z małym przebiegiem, ma pełne prawo, aby "pogardzić" kobietą z dużym przebiegiem, jeśli chodzi o związek... Kłamcy i bajkopisarze mówią wam, że przeciwieństwa się przyciągają, a to NIE PRAWDA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata samotna - W Piśmie zdaje się pod tym względem jest równouprawnienie... "Tymczasem wy sami krzywdzicie i szkodę wyrządzacie, i to braciom. Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, ani złodzieje, ani chciwcy, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą." I Kor 6:8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram autora. Śmierć *****czom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdradzaczom kwas na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopa w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa oszusci i lepiej sie trzymac od nich z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchacze rzadza !!!!! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator, dziadku, ty to możesz co najwyżej poru'chać palcem w bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że zdradzacze/ *****cze/ winni na twarzy nosić znamiona oblania kwasem, by nie wkręcali w swoje gierki ludzi, którzy nie uznają tego rodzaju zachowań. Niech łączą się z sobie podobnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nikomu nie niszcze, jak dają to biore i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ci gul hyca to tez zostan *****czem. A jak Ci przelecieli wymarzona dziewice tzn,ze nie chciala czekac. A jak jestes pipka i nie masz ani gadki ani charakteru to nadal lamentuj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Rescator, dziadku, ty to możesz co najwyżej poru'chać palcem w bucie << Zapytaj swoja zone! Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×