Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja delikatna fantazja ertotyczna

Polecane posty

Gość gość

Mi się marzy przyjazn z zajętą niezłą laską,która byłaby dla mnie kimś w rodzaju koleżanki.Uprawiałaby seks ze swoim facetem a ze mną spotykałaby się tylko na pieszcozty swoich stóp i rozmowy o wszystkim i niczym.Marzy mi się taka scena,że chodziłaby cały dzień ze swoim facetem na randce,miałaby na sobie rajstopy pod jeansami.Zdjęłaby buty po całym dniu i dałaby mi swoje stopy w rajstopach,a potem bose.Żeby podkreślić,że dla mnie tylko stopy,musiałbym się odwrócić,jak by się przebierała,żeby zdjąć rajstopy.Może jakaś tu się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najchetniej jak przyjdziesz zaraz po tym jak zrobilas swojemu mezowi laske bo chcialbym poczuc zapach jego czlonka i jego nasienia w twoich ustach, jeszcze ekstra bedzie jak przed tym bedziecie miec anal seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakaś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grosse Berta
ja chce, ale chce cie naparzac mokrym recznikiem po plerach do krwi a potem pocierac twoja torbe papierem sciernym. Potem rozpedze sie i skocze ci z kilku metrow na morde puszczajac przy tym ogromnego baka. Na koniec stane ci na ryja moja brudna stopa zebys mogl w koncu possac moje smierdzace palce jak to cie tak kreci ty pomylencu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×