Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziś, dziś , dziś

Polecane posty

Gość gość
widzisz to nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, rozszyfrowalem cie i sie migasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cwaniakuj, podaj szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub 23 lata hahahahahahahaha jakby ta laska o ktorej tu piszesz wiedziala jaka masz paranoje ze myslisz ze ona tu pisze to by miala z ciebie niezly ubaw :D, ile to juz rok czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja isze o nim a nie o lasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślnik między wyrazami powinno się oddzielać spacją z obu stron. W przypadku przecinków i tym podobnych znaków interpunkcyjnych dajemy pauzę po nich, a nie przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu wieczorem wbijam się pośmiać, wchodzę i coooo? Widzę Justunka że masz niezły makaron z mózgu !!!! Bezczelna idiotko bądź pewna że tego tak nie zostawie ty je/b/a/n/a zdziro nawet bym Ci nie dał loda zrobić. Jakim prawem wg tu piszesz o mnie i czyjeś posty przypisujesz mojej osobie? Jezu zrozum....ja leje na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrobie ci d**e gdzie się tylko da. Każdy się dowie że masz schizofrenie na moim punkcie. Zrozum...ktos tam dobrze napisał że po kimś nie puka. Ja tez tam mam ty d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzisz wieczorem a taaaa dalej...pisze na twój temat. Jesteś żałosna... Wstdz się ty tepa p**do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!!!!! Ona d******py dla ciapatego i zastanawia się teraz dlaczego ja na nią wg nie patrzę !!! Bo po brudasach nie poprawiam !!!! LECZ SIĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie to jaka jesteś głupia? Czy boli cie to ze nie poczujesz juz białego k****a? To ty założyłaś ten temat. To masz teraz kilka zdań prawdy o sobie. Prowokatorka bez wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz MILCZ I UDAWAJ ZE TU CIE NIE MA !!!! takie sprawy sie nie zalatwia na forum tylko rozmawia a nie milczy jak dziecko !!! Milcz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem maila. Chciałem głupie cześć...a co dostaje? ...chciałem coś jej wyznać i co...? Porażka...dlaczego trafiam na same idiotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacz i żałuj że grałaś cały czas w swoją grę !!! Mam nadzieje że zwróciło się z nawiązką. Nie dam się tak traktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz coś wyjaśnić to eee.eee78@o2.pl Jedynie źródło kontaktu. Innego już nigdy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisz, chce pogadać. Dlaczego wprowadzasz mnie z równoWAGI....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'zaczekałbyś na mnie' Zobacz ile czekałem...tyle ile napisałaś Czekam i to się pewnie nie zmieni...lecą dni, miesiące, już lata. Ale to jednak nie ja czekam, tylko ty, aż ja coś zrobię. Ale to ty masz coś zrobić, nie ja. Nie chcesz porozmawiać bo się boisz. Cała drżysz na mój widok, bo wiesz że jesteś nie fair. To do czego doszło doprowadza mnie do arogancji. Przestań i się odewizj. Nie graj i WYJAŚNIJ Bo to się będzie za nami ciągło długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to dla specyficznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby ktora wszytsko zostawia bez slowa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak Ci się tylko wydaje.Może ta osoba ma ciężko zawalczyć o to co kocha robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się mówi" a "trzeba mieć odwagę powiedzieć i "b". Wiem, że się nie odezwiesz, (wpadłam na to niedawno) i staram się sama sobie wszystko poukładać. Twoja wola. Nie drże na Twój widok, bo Cię nie widuję, tak jak tego chciałeś. Nie odezwę się i nie czekaj a z arogancją ci nie do twarzy. Masz rację nie pisałam tu już dawno, sądziłam, że sobie tego nie życzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz tu, tylko napisz na adres. Tu nie moge napisac tego co chcialbym napisac. To nie tak jak myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc nie tak jak myślę... a skąd wiesz co myślę? Nie musisz nic tłumaczyć, jest jak jest... Jak zawsze miło z Tobą zamienić słowo, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą może nie o mnie ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jak jest..ja chcę żeby było inaczej. Tobie nie zależy i nie zależało wolisz się do mnie nie odzywać i mieć gdzieś. Ranić drugą stronę, grać na uczuciach i taka właśnie jesteś. My już się pewnie nie spotkamy. Wzajemnie dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę wierzysz w swoje słowa? ja chcę ranić bawię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Tez cie widziałem...i byłem uśmiechnięty z tego powodu. To pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać jak mało mnie znasz! sądzę, że to ty prowadzisz grę, bawisz się mną, prowokujesz i manipulujesz, nie ja założyłam ten temat, jestem tu od 23.31 a płakać już nie będę (jeśli to były słowa do mnie skierowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×