Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MeIodia na dobranoc

Romantyczne opowieści i pzemyslenia

Polecane posty

Co robicie? ja zjadłam śniadanko w postaci: jajecznicy na boczku z 12 jaj, bochna chleba wiejskiego, zytniego na otrębach, kawałka podwędzanej kiełbasy z chrzanem i serka wiejskiego z tłustą smietaną ze szczypiorem, rzodkiewką i 13 ziołami. A teraz piję Kaffe latte macchciato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka kreacji do uwodzenia. Pielęgniarka, domina i Muchomorek. Włodzimierz najbardziej lubi strój Muchomorka. On się wtedy często przebiera za Żwirka i tak sobie figlujemy do białego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MeIodia na dobranoc dziś A raz to się nawet przebrałam za Pszczółkę maję. Włodzimierz był wtedy Filipem. Powiedział że Guciem nie chce być, bo on jest całe życie trutniem, więc co to za przebranie też w trutnia? No ma rację. Mamy w sypialni fototapetę w maki, a na jej tle stoi lampa w kształcie helikonii. Odgrywaliśmy grę wstępną przed dalszymi igraszkami. Włodzimierz skakał po łożu na tle maków, a ja chciałam pofrunąć na helikonie aby zebrać odrobinę nektaru. Odbiłam się więc od materaca i skoczyłam na lampę. Lampa zakołysała się niebezpiecznie raz, drugi, trzeci, ja wciąż na niej trwałam kołysząc zadam do łoża i pod sufit, do łoza i pod sufit, a końcu lampa złowrogo zaskrzypiała i trzasnęła, a ja z hukiem spadłam na Włodzimierza. Niestety upadłam niefortunnie przygniatając mu nabiał. Z dalszych igraszek musieliśmy zrezygnować, a strój Mai powędrował na kościelną kwestę dla ubogich, bo źle nam się kojarzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj jak na prawdziwą damę przystało, odbyłam wczoraj comiesięczną kąpiel. Do mojej wielkiej, trójkątnej wanny z hydromasażem (hydromasaż dawno niedziała, bo zapchały się dysze, a jako dama sprzątać tego nie będę! A Włodzimierz sknera podła nie chce zatrudnić pani do sprzątania zly.gif ) dolałam płynu do kapieli, bielinki, domestosa oraz olejku różanego, postawiłam 28 herbacianych świeczek wokół, postawiłam butelkę szampana zakupionego w Żabce i zasiadłam w wodzie razem z moimi małymi przyjaciółmi, czyli żółtą kaczuszką Amelią, zieloną żabką barbarą, krokodylkiem Zenonkiem i wielkim okrętem cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×