Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

masło finuu

Polecane posty

Gość 000aga000
Również miałam możliwość ostatnio próbować ten mix i muszę przyznać ,że przypadł mi on do gustu .Finuu bardzo ładnie pachnie, jest smaczne i dobrze się rozsmarowuje po pieczywie no i jeszcze ma naturalny skład dlatego myślę ,że znajdzie się dla niego miejsce na dłużej w mojej lodówce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniek8
Jak poprzednicy, również testuje od kilku dni Finuu i szczerze powiem, że szczególnie to wersji solonej przemawia do mnie. Wystarczy sama kanapka z Finuu solonym i na prawdę już się czuję, jakbym jadł jakąś specjalną kanapkę. Poza tym wartości odżywcze i zdrowotne, jeszcze bardziej motywują mnie do używania go więcej i jeszcze więcej. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graz1974
Też jestem pod wrażeniem Finuu. Super śmietankowy smak, super smakuje. Nam bardziej odpowiada wersja klasyczna bo my nie lubimy solonych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaOle
Masło rewelacyjne w smaku, a do tego bogate w zdrowe oleje i kwasy omega- 3. Super się rozsmarowuje i nie twardnieje w lodówce. Dla mnie rewelacja. Osobiście wolę smak klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotunic88
Świetny smak a przede wszystkim Finuu jest naturalne. Finuu, zwłaszcza wersja słona, idealne do kanapeczek:) Bardzo łatwo się rozsmarowuje :) Masełko poznałem dzięki kampani streetcom. Jak najbardziej POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMJ
Naprawdę bardzo dobry produkt. Idealnie sprawdza się do kanapek i dań smażonych. Bardzo łatwo je rozsmarować. Jest po prostu pyszne a przede wszystkim w 100% naturalne. Polecam wszystkim finuu bo zawiera 47% prawdziwego masła fińskiego, 34% oleju rzepakowego, 2% oleju z lnianki, maślanka z mleka oraz witaminy A i D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario1982
Pośród produktów do smarowania pieczywa jak narazie najlepszy, szczególnie solony. Idealnie się rozsmarowuje(solony trochę gorzej). Masełko jest bardzo smaczne, zarówno wersja klasyczna jak i solona. Niewątpliwą zaletą jest jego skład czyli fińskie masło oraz oleje z rzepaku i lnianki. Polecam zarówno z samym chlebem jak i do smażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macioszczyczka
Jestem Ambasadorką Finuu w kampanii Streetcom. ;) I powiem Wam, że na początku podchodziłam do tego sceptycznie "ot taki miks margaryny z 10% dodatkiem masła", a tu... Niespodzianka! Masło jest w zdecydowanej przewadze! Finuu jest naprawdę przepyszne, szczególnie w wersji solonej na ciepłym pieczywie ;) Dodatkowo dzięki dodatkowi oleju rzepakowe i lnianki zawiera w swoim składzie kwasy Omega 3 i 6 niezbędne w naszej diecie oraz bardzo dobrze się rozsmarowuje - nie trzeba czekać nie wiadomo ile aż da się położyć na kanapki, jak to jest w przypadku masła. ;) Do tego Finuu jest umieszczone w praktycznym opakowaniu (nie w folii) i zajmuje mało miejsca w lodówce (wąskie opakowanie umożliwia wetknięcie Finuu nawet w najbardziej zapchaną lodówę. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arhel87
Ja również jestem ambasadorką Finuu :) Finuu to tak naprawdę miks tłuszczowy. Składniki: masło z mleka (47%), oleje roślinne (rzepakowy 34%, z lnianki 2%), maślanka z mleka oraz witaminy A i D. Wersja klasyczna i solona różnią się tylko tym, że w tej drugiej jest 0,8 g soli, podczas gdy wersja klasyczna soli nie zawiera. Solona jest moim zdaniem nieco zbyt słona (staramy się soli używać niewiele, często więc wydaje nam się, że coś jest przesolone), ale prawdopodobnie osobom, które soli nie ograniczają, wersja ta będzie bardziej smakować. Producent wskazuje, że Finuu nadaje się do smarowania, pieczenia i smażenia, ja jednak póki co korzystam z niego tylko w tym pierwszym zakresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosman0307
Masło Finuu świetnie się rozsmarowuje, ma łagodny i delikatny smak. Dobrze się na nim smaży i piecze. Zawiera on 47% masła oraz posiada zdrowe oleje z rzepaku i lnianki, na które kobiety zwracają szczególną uwagę, gdyż te oleje zawierają niezbędne kwasy omega-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeMans
Finuu to najleszy produkt do smarowania jakiego uzywalem do tej pory. Mosliwosc testowania dostalem od streetcom.pl (nie jest to reklama, ale potwierdzenie faktu, ze mialem wystarczajaco duzo probek, zeby wypowiedziec sie w tej kwestii:)) i jestem bardzo zadowolony z tego produktu - super sprawdza sie w kuchni, a walory smakowe sa nieporownywalne z innymi prodtami typu miksy. Naturalne skladniki dodatkowo potwierdzaja, ze jest to produkt wysokiej jakosci - POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta1677
super masło bardzo smaczne łatwo sie rozsmarowuje i ma zdrowy skład :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio również miałam okazję spróbować masła finuu. po wyjęciu z lodówki doznałam szoku - margaryna finuu była miękka, rzecz zupełnie niespotykana do tej pory! nabrałam nożem nieco produktu - był KREMOWY, nie zaś sypki czy granulowany, jak inne testowane przeze mnie margaryny do tej pory! dawał się rozsmarować po chlebie, a nie musiałam nim posypywać jak innymi tłuszczami. następnie ugryzłam chleb posmarowany finuu. ORGAZM. niesamowite doznanie. początkowo czułam smak utwardzonego tłuszczu rzepakowego, aby po chwili przebiła się nieśmiała nutka tłuszczu mlecznego. finisz zdecydowanie w stylu tłuszczów trans. pod wpływem tej ferii smaków oraz pobudzenia neurlogicznego, które wywołał we mnie miks tłuszczowy finuu zerwałam się od stołu tak jak stałam, dzieciom i mężowi wypadły z rąk kanapki z finuu i mortadelą, założyłam na nogi łapcie i wybiegłam z domu. pobiegłam prosto do najbliższego samu, wygarnęłam do wózka całą półkę finuu - zarówno klasycznego, jak i solonego, aby każdy mógł znaleźć wyjątkowy smak dla siebie (wszak wszyscy jesteśmy wyjątkowymi i oryginalnymi smakoszami, nieprawdaż) - i od tygodnia jeżdżę po całej swojej rodzinie i znajomych, i obdarowuję ich margaryną finuu z dodatkiem masła prosto od fińskich, bardzo skandynawskich i zupełnie innych niż tfu tfu polskie krowy. wszyscy płaczą ze szczęścia i dziękują mi, całując mnie po dłoniach oraz stopach, i zapewniają mnie, że do końca życia mi się nie odwdzięczą za to objawienie, jakim jest miks tłuszczowy finuu. polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomnialam0
Jak dla mnie bardzo dobre mało. Testowałam je dzięki kampanii Streetcom. Łatwo się rozsmarowuje, ma przyjemny maślany smak oraz nie zawiera konserwantów. Ja osobiście polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj szłam po ulicy, mimochodem przeżuwając kanapkę z margaryną i ogórkiem (wypłata 15-tego, rozumiecie). zaczepiła mnie kobieta z dzieckiem krzycząc jak oszalała CZY PANI JE PIECZYWO Z MIKSEM TŁUSZCZOWYM FINUU? byłam nieco zmieszana, ale potwierdziłam. na to ta kobieta BABYYY ONA NALEŻY DO NAS JE PIECZYWO Z MIKSEM TŁUSZCZOWYM FINUU KTÓRE ZAWIERA 345 MIKROELEMENTÓW MILION WITAMIN W KAŻDYM GRAMIE RAFINOWANEGO UTWARDZONEGO TŁUSZCZU. rozjerzałam się speszona i dostrzegłam, że inne kobiety patrzą na mnie, a niektóre nawet ruszyły w moją stronę. podniesionym głosem odpowiedziałam ALE JA NIE WIEM O CO CHODZI, MĄŻ KUPIŁ, BO BYŁO NA PROMOCJI W ŻABCE. niestety to nic nie dało, zaczęły mnie okrążać coraz ciaśniejszym pierścieniem mamrocząc rytmicznie FIII-NUU FIII-NUU. rzuciłam kanapką i zaczęłam uciekać, a wtedy pochwyciły mnie i uniosły. obecnie piszę tego posta z piwnicy, w której zostałam zamknięta, aby ugniatać ziarna rzepaku i utwardzać wydobyty tłuszcz za pomocą spawarki. dysponuję również niezliczoną ilością wygodnych, wąskich opakować na margarynę finuu, które mieszczą się w każdej lodówce. polecam zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam masło finuu, zwłaszcza wersję soloną, bo nie potrafię kupić soli i posolić kanapki :) dzięki temu robienie kanapek z margaryną i solą stało się dziecinnie proste :) polecam do smarowania, pieczenia, smażenia, spawania, oliwienia zawiasów, zrogowaciałych pięt, czyraków, odleżyn, grzybicy pochwy oraz wszawicy :) wytępiłam dzięki niemu wszyscy wszy łonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i spamerki się ulotniły XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1983wawa
Bardzo smaczne. Zarówno wersji klasycznej jak i solonej.Ma delikatny,kremowy smak.Przypomina mi w smaku masło,które robiła moja babcia. Bardzo dobrze się rozsmarowuje na pieczywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda wawa
Bardzo smaczne. Uwielbiam zarówno wersji klasycznej jak i solonek.Ma delikatny,kremowy smak. Przypomina mi w smaku masło,które robiła moja babcia. Bardzo dobrze się rozsmarowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepadam za margaryną finuu. bardzo podobną maść stosowała moja babcia na swoje odleżyny na plecach. właściwie po zmieszaniu nie było widać czy to masło, czy ropa :) polecam wersję klasyczną, solona może szczypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zachwycona mixem tłuszczowym finuu. zgodnie z zapewnieniem producenta finuu zawiera witaminy A,D,C,B,K,Z, a także Y oraz X, kwasy tłuszczowe trans oraz wyciąg z jąder fińskich, zachodnich i nowoczesnych byków. dodatek masła nieco łagodzi chemiczny posmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacja. Bezproblemowo się rozsmarowuje i to zaraz po wyciągnięciu z lodówki. Smakuje też przyzwoicie, więc produkt mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowne masło, z dodatkiem masła finuu. dzięki niemu jestem w stanie zrobić kanapki, bo niemożliwe jest zrobienie tego z zimnym, naturalnym i zdrowym masłem. miksy tłuszczowe sprawdzają się w tej sytuacji znacznie lepiej. gorąco polecam finuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniEla
Finuu jest super. Ja nie lubię mixów ani margaryn. Do tej pory jedliśmy tylko zwykłe masło ale po spróbowaniu Finuu zmieniam zdanie. Same naturalne składniki, żadnych E itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaBia
Ja również otrzymałam masło Finuu w ramach kampanii na Streetcom. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu. Finuu klasyczne to moje ulubione masło. Uwielbiam jego naturalny skład, przez który wydaje mi się, że jest zdrowszy niż klasyczne masło. Nie zawiera aromatów, sztucznych barwników i konserwantów. Dla mnie, jako matki bardzo ważna jest jakość produktów spożywczych. A Finuu jest właśnie produktem pierwszej klasy :) Używam go do smarowania pieczywa i pieczenia. Zalety: + Naturalny skład + Bez aromatów + Bez konserwantów + Bez sztucznych barwników + Smakuje jak zwykłe masło + Łatwo smaruje się pieczywo nawet jak jest z lodówki + Lubią go wszyscy domownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mkowalczyk
Masło finuu otrzymałem do testowania ze strony Streetcom.pl zwykłe i solone powiem szczerze że lepszego masła nie jadłem idealnie pasuje do potraw do gotowania i smażenia masło solone jak dla mnie perfekcyjnie nadaje się do smażenia od teraz jestem fanem tego masła i zawsze będę go polecał moim znajomym ponieważ jest zdrowe i bez konserwantów o maślanym smaku który pamiętam z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaBBB
Jedna z ciekawszych propozycji na półkach sklepowych jeśli chodzi o miks masła i margaryny. Otrzymałam produkt w ramach testowania Streetcom. Na plus - zawiera witaminy A i D oraz kwasy Omega 3. W smaku Finuu jest lepsze niż sama margaryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasia504
Jak dla mnie masło Finuu jest przepyszne. Smakuje wyśmienicie ze świeżym chlebkiem. Jajecznica ze swojskich jaj na maśle Finuu to mistrzostwo. Mój synek też baaaardzo lubi, zresztą cała rodzinka rozsmakowała się w tym maśle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi20
Ja też bardzo chętnie podzielę się opinią o testowanym masełku Finuu w kampanii streetcom. Jestem miło zaskoczona konsystencja masła, bardzo łatwo się rozsmarowuje. Ma przyjemny i zachęcający zapach zapraszający do skosztowania nawet z samym pieczywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelliness
polecam w 100% naturalne ..pyszne zdrowe doo smażenia,pieczenia i kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×