Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomocy! wirus?

Polecane posty

Gość gość

kaszel, wymioty, biegunki -komu dziecko właśnie to przechodzi lub przechodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie chorują Wam dzieci? Zazdroszczę... U nas w przedszkolu od początku roku dzieci chorują i do szpitali są kierowane- aż strach było swoje posyłać aż się doigrałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upierdliwy kaszel i wymioty na przemian z biegunkami-nikt nie doświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję wizytę u lekarza. Kiedy moje dziecko choruje tam się właśnie udaje - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u pięciu:) Naprawdę Zasięgnęłam porad najwybitniejszych specjalistów w tym mieście! A mimo to mam wątpliwości bo jestem lekko znerwicowana Nerwicę mam od dziecka Boję się że coś przeoczę i widzę jak wskazówki lekarzy nie zawsze są korzystne w praktyce. W tej chwili męczy ją kaszel suchy a jeszcze dziś u lekarza popisywała się kaszlem mokrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dodam że robiłam również wszystkie wyniki z krwi moczu itp. Także nie jestem nawiedzona pytam jak człowiek człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://enterol.pl/ probiotyk przeciwbiegunkowy, właściwy dla małych dzieci. Wypróbuj! ale jeśli objawy utrzymują się dłużej to idź koniecznie do lekarza, z małym dzieckiem nie ma co, żeby nie przetrzymać i zeby coś gorszego się nie wdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegunka i wymioty pewnie są spowodowane wirusem biegunkowym a kaszlą teraz chyba wszystkie dzieci-moje też. na biegunkę podawaj orsalit, smectę, probiotyk a na kaszel jakiś lek wykrztuśny-jeśli to kaszel mokry.Ja robię córkom inhalacje z mucosolvanu. Przy kaszlu ważne żeb dziecko osłuchiwać co jakiś czas, żeby nie przegapić jakieś zapalenia oskrzeli albo płuc, ale wtedy dziecko zwykle zaczyna gorączkować albo zaczyna się źle czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×