Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż impotent

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję rady , jak radzic sobie z problemem braku erekcji . Jesteśmy w srednim wieku i za wcześnie na emeryture w tym temacie. Staram się byc wyrozumiała , ale mąż unika bliskości , ja czuję się nieatrakcyjna , poirytowana. Uprawiamy seks z raz na tydzień , kiedy weźmie tabletkę , a tak to wiecznie zmęczony , senny , niemajacy ochoty na bliskość , jestem załamana. Moze ktoś z Was ma za soba takie doświadczenia i pomimo ograniczeń cieszy się udanym zyciem seksualnym. Napiszcie o swoich doswiadczeniach i jak sobie radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie jakąś nadzieję , że mozna jakoś poradzic sobie z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu pomoże tylko wizyta u lekarza i zrobienie badań. I rozmowa, a nie zamiatanie problemu pod dywan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był u lekarza , są problemy z ukrwieniem , dostał niebieskie tabletki i tyle. Gdyby były problemy z hormonami , cukrem , cholesterolem , była by nadzieja na leczenie i poprawę, a tu nie ma nadziei. Musimy nauczyc sie z tym żyć tylko jak ? seks 2-3 razy w miesiącu to zbyt mało , on twierdzi ze unika ze strachu , że nie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak masz dobrze bo ja po 30stce a seks raz na miesiąc, a to dlatego że żona nie jest zbyt atrakcyjna i nie dba o siebie... Odpycha mnie i już. Ależ to życie brutalne niestety.... ludzie atrakcyjni mają zdecydowanie lepiej...wcześniej miałem atrakcyjną i zadbaną to codziennie po kilka razy było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie do seksuologa lub psychologa. Wiem, że mężczyzn trudno na to namówić, ale, skoro nie ma problemów, na które mogą pomóc leki, hormony, to może to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaryta
Ja ma mam ciągle ochotę na sex - lekarz, a może namów go na trening np nieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×