Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon: brąz, beż i biel to dobry wybór?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Zastanawiam się nad innym zaaranżowaniem mojego starego salonu. Bardzo podobają mi się wnętrza w których dominuje biel, brąz i beż. Np. tutaj: http://firmament.com.pl/portfolio?id=11 gal. 2. Ale nie wiem czy nie będzie to zbyt pospolite połączenie. Jak uważacie? Jeśli znacie jakieś niekonwencjonalne połączenia kolorów, to podzielcie się nimi ze mną, chętnie zasięgnę rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo się podobają wnętrza z tą kolorystyką co przedstawiłaś :) Dla mnie bomba, dodałabym jeszcze jakiś granat albo błękit, w akcesoriach i byłoby świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wolę postawić na nietuzinkowe kolory np. fiolet. Cudownie komponuje się z jasno różowymi dodatkami ( w małej ilości) . Tak, to moje wymarzone połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę wszystko zależy od naszej osobowości i stylu życia. Poza tym zależy oczywiście od samego salonu. Czy jest słoneczny (wtedy brązy mogą nieźle wyglądać, chociaż biele i beże jeszcze lepiej:)) , czy ciemny (wtedy zdecydowanie jasne kolory). Małe pokoje watro też optycznie powiększyć właśnie poprzez zastosowanie jasności, także luster... Ja mam jasny, duży salon, z jedną ścianą, która przełamuje tę chłodna biel, a mianowicie grafitową tapetą. Do tego mam ciemne drewniane podłogi, więc musiałam zdecydowac się na jasne ściany. Teraz jestem na etapie doboru mebli, głównie sofy. I myślę nad szarością. Co myślicie o tych z serii Modern (Aspen, Ego, Moore, Presto): http://www.wajnert.pl/kolekcje/meble-wypoczynkowe ??? Do tej pory miałam beżową skórzaną, ale była jakas nijaka;)) No i na takim jakby narożniku mi zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jako tło, dodatki już bym dała w zdecydowanym kolorze.np ciemnej czerwieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie pol jest ok bo mozna szalec potem z dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.hitmeble.pl sama kupowałam tam meble do salonu i jestem zachwycona. Mają ogromny wybór i niskie ceny. Kupiłam u nich wypoczynek i meblościankę na raty. Warto zadzwonić i dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tych kolorach trzeba pamietać o kontraście np. ciemna podłoga jasny dywan itp. Dużą róznicę i charakter wnętrzu nadaja drobiazgi takie jak np. klamki. Ja swoje zmawiałam na: http://klamkistarejdaty.pl/ i nie ma osoby która by nie zwrociła na nie uwagi bo są ciemne a zamontowane w jasnych drzwiach. Pieknie podkreślaja styl mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaszklaneczka
Ja jestem za jasnymi neutralnymi kolorami. Mocniejsze akcenty mogą być w postaci dodatków, a anwet mebli, na przykład w BRW maja meble modułowe do wyboru w wielu kolorach. Ale ściany to mi się podobaja jasne, nie rzucające się w oczy. One mają być tłem dla mebli i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×