Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polandvisitor

Wszystkie polskie Dziewczyny takie sa ?

Polecane posty

Gość polandvisitor

W Necie poznalem Dziewczyne z Polski. Byly Zwierzenia, Deklaracje, Wyznania. Ja nie bralem tego serio. Taka wirtualna Zabawa w Milosc. Jakie bylo moje Zdziwienie jak zadzwonila ze czeka na mnie na Lotnisku. Jeszcze nigdy tak szybko nie bylem na Lotnisku – nie wiem ile bedzie mnie to kosztowac bo blysnelo nie raz. Ona wsciekla jak Pies. Ja nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac. W Domu musialem sie dlugo tlumaczyc, znamy sie niby Rok a oni, zwlaszcza Mama o niczym nie wie. Spedzilismy mily Weekend. Potrafila opanowac swoja Zlosc chociaz Momentami bylo widac ze przychodzi do swoich Granic. O spaniu razem nie bylo Mowy. Ona w moim ja w mieszkalnym. Dzisiaj wieczorem lece do niej, mamy dlugi Wochenend. Wiem ze nie bedzie na mnie czekac (“bede czekac tak jak ty na mnie”). Ale nie to mnie martwi. Czy to jest normalne zeby tak uwierzyc w internetowa Milosc ? Ja sobie tylko fantazjowalem, wiadomo kazdy chce kochac. Jestem poza soba ze Szczescia ze moje Marzenia sie urealnily. Ona jest taka jak pisala. Mama mnie ostrzega zeby nie zlapala mnie na Dziecko. To mnie smuci. Nie moge wierzyc zeby taka byla. Chcialbym jej wynagrodzic ta Wpadke dlatego lece juz ten Wochenend. Wiem ze w Poslce (mam jeszcze Kuzyna ale on zonaty) daje sie Kwiaty Dziewczynom. Tylko jakie ? A jak Prezencik to co najlepiej ? Co dac Rodzicom ? Isc do niej na prawde spac czy lepiej wziasc Hotel ? Jestem tak nerwowy ze nie wiem co robic zeby znowu nie bylo Wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że co? czemu piszesz rzeczowniki z duzej litery i skladnie dziwną masz? to specjalnie zeby podkreslic jakiś to zgermanizowany jest czy co? zwykla historia.. o co ci chodzi.. ja mojego chlopaka tez poznalam przez neta wielkie mi halo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz żałośniejsze te prawicze prowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandvisitor
Urodzilem sie tutaj, Polski znam od Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona Twoim cos przywiozla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandvisitor
Tak, Mamie Figurke, Tacie Wodke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polandvisitor
Bardzo mi pomogliscie. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×