Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurza mnie ta moda

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobietą i wkurza mnie moda. Od jakiegoś czasu np modne są ubrania oversize- oczywiście wszędzie ich pełno w sklepach, wszystko na jedno kopyto, ciężko znaleźć dopasowane, kobiece ubrania. W tych namiotach moim zdaniem kobiety wcale nie wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wiem, gdzie Ty robisz zakupy, bo ja widzę, że w sieciówkach jest mnóstwo ubrań dopasowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w Lidlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mało tych dopasowanych ubrań widzę, może ślepa jestem. Co mi wpadnie w oko to okazuje się, że oczywiście szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i może najwyższy czas, żeby laski o takiej sobie figurze, niskim zawieszeniu, płaskiej klacie albo odwrotnie z boczkami i baleronami oduczyły się chodzić w obcisłych, zwykle przymałych rzeczach. Nie wiem skąd to przekonanie, że jak dopasowane, to lepiej się w tym wygląda. W 3/4 przypadków lepiej nie eksponować "figury" bo zwyczajnie nie ma czego. Ja osobiście mam dość widoku parówek powciskanych w rurki i inne strecze. A chudzielec też wygląda lepiej jak nie wyłażą przez materiał kości. Oversize każdemu się przysłuży. Zawsze można ubrać do większej góry bardziej dopasowany dół. Legginsów akurat leżą po sklepach góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiem jak szukasz bo ubrań dopasowanych do sylwetki jest masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×