Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to dobra wiadomość na początek znajomości?

Polecane posty

Gość gość

Kiedy podoba mi się jakiś profil dziewczyny na portalu randkowym, piszę do niej tak: "Mam na imię... jestem z ... myślę, że jesteś bardzo ciekawą osobą, napisz coś więcej o sobie." Sam mam sporo wiadomości na swój temat na swoim profilu, więc nie chcę nikogo na początek znajomości zanudzać, jak można wszystko przeczytać samemu ;) Czy to dobra pierwsza wiadomość na portalu randkowym? Proszę o opinie szczególnie Panie. Odpisałybyście na coś takiego? Nie za "sucha"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj frustracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie potrafisz poznać jakiejś kobiety w realu? Brakuje ci odwagi, czy jesteś z charakteru tak wredny i głupi, że poszukujesz godnych siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na takie coś nie odpisała raczej, po takiej wiadomości wiedziałabym, że nie znajdę z jej autorem wspólnego języka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak ty na sympatii spuszałam po drucie, nienawidze jak ktoś kopiuje i wkleja ta sama wiadomosc do wszytskich kobiet. To tak jakbyś traktował je jak nijakie kukły. Odpisywałm tylko tym którzy nawiązali cokolwiek do mojego opisu czy zdjęcia, kiedy nadwyręzyli minimelnie swoje szare komórki aby mnie sprobowac poderwac. A twoje "czesc co słychac, miłego dnia" to możesz sobie pisac i mówić do znajmej z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze nawiazywalem do opisu nawet jak go nie bylo to tez cos pisalem od siebie i nigdy zadna mi nie odpisala chyba musze byc paskudny jak quasimodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość, że jak quasimodo, to jeszcze głupek uganiający się za złudną panienką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×