Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam A

Wiagra na sobotę we Wrocławiu

Polecane posty

Postanowię od początku zwrócić się do pań. Otóż tak się stało, że mam w domu tabletkę wiagry, 28 lat i chciałbym ją sensownie spożytkować dzisiejszego sobotniego wieczoru. Tak akurat się stało, że moja narzeczona wyjechała na weekend na szkolenie....Propozycję kieruje do pań, które ekscytuje myśl o jednorazowym i zupełnie niewiążącym wieczorze "zwierzęcych" żądz, dzikich uniesień i wiellu dojść w towarzystwie kogoś kto nie osądza, nie ocenia i nie zadaje zbyt wielu pytań. Tak naprawdę to nie interesuje mnie ile masz lat, jaki kolor włosów, wzrost etc...interesuje mnie tylko zgrabne ciało :) Zainteresowane panie proszę o mail. Mozemy wymienić zdjęcia zamienić kilka zdań i się umówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje cie tylko worek na spermę hehe zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam... Twoja dziewczyna pewnie na tym szkoleniu jest już grzmocona przez kilku jednoczesnie i obrabia k***sy kolejnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skąd taki szybki wniosek, że szukam zbiornika na spermę, jak bym takowego szukał to bym odwiedził agencje a nie pisał ten post. Notabene jest on zainspirowany wypowiedziami kobiet, udzielających się na tym forum, które otwarcie piszą że takich czy innych powodów chciałyby przeżyć taki wieczór zapomnienia i o fantazjach z tym związanych etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×