Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktos tu naprawdę zgłosił kiedyś coś na policję?

Polecane posty

Gość gość
Pamiętam ten post o tej dziewczynie z niemowlakiem przy 15 stopniach pisała że jej mąż wróci za dwa tygodnie a oni nie mają opału bo nie spodziewali się że zima tak szybko nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja zamierzam zgłosić że zostałam nazwana cyt " tepa szmata" "kurwa" i " dziwka" to znieważenie w środkach masowego komunikowania się zagrożone karą do roku pozbawienia wolności niech ta osoba w końcu się nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz, ze cos ci z tym zrobią? ?? Bedziesz musiała zalozyc sprawe, a to są koszty. Nie mysl, że policja będzie się zajmowac wyzywaniem w internecie. Gdyby ktos cie wyzywal z imienia i nazwiska to moze tak, ale gość gościa??? Tutaj kazdy się wyzywa i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo 5 dzieci No i kim była ta osoba która cię tak wyzywała?Znałaś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dzieci wow! Mnie to raczej ciekawi inna rzecz. Czy ta kobieta w ogóle miała czas na jakiś rozwój, bo 5 dzieci to przecież większość zawodowego życia w pieluchach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia jakoś zgłaszała grożby i nękanie przez troli i jakoś policja nic nie zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego więc to trochę utrudnia ale olewam zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 mając pięcioro dzieci żadna kobieta nie pracuje w domu jest dość harówki Ja też wolę siedzieć w domu i zajmować się dziećmi niż iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ktore wychowaly duża ilość dzieci nie są zbyt inteligentne. Co się dziwic, przy tylu dzieciach jest tak dużo pracy, że nie ma czasu na doksztalcanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.50 a w jakim kontekscie ktos cie wyzywal? Jaki to byl temat? Mnie nie raz ktoś tu wyzwał ale wiem ze nic nie moge z tym zrobić. Nikla szansa ze ta osobę znajde i ze poniesie kare a kasa pojdzie i to niemala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole być mniej inteligentna,nie ambitna ale być w domu z dziećmi.Mam 13 lat pracy.Wystarczy.Nie chcę pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wole siedzieć z dziecmi niz pracować, byc pod czyjes dyktando, sluchac narzekania szefa, klientow itd. Niech mnie w d**e pocaluja. Ale w każdej wolnej chwili coś czytam, uczę się języków. Wychowywane dzieci nie zwalnia od rozwijania się... Po prostu nie chce się wstydzić w towarzystwie potem i rozmawiać na inne tematy niż zupki, kupki , pierwsze ząbki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała na mnie różne ciekawostki locha , szmata rozwalona c**a itd. itp. a że miałam tam nic więc zaczęło mi to dokuczać było to w 2012 roku forum o zdrowiu okazało sie że kobitka sama ma 4 dzieci :-) i to mnie zaskoczyło najbardziej no sory ja mam 5 a ona 4 no , ale ok dostała karę pieniężną , ale ja nie chciałam wolałam żeby to odpracowała w schronisku dla zwierząt . Co do mojej inteligencji głupia się urodziłam i pewnie głupia umrę bo życie non stop mnie zaskakuje No i dodam że ja praktycznie zawsze pracowałam od kebeba po księgową którą teraz jestem :-) nie oceniam ludzi nie ubliżam w necie jestem szczera i wierząca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłas jej sprawe w sadzie? Ile to trwało.? Ile placilas? Jak udowodnilas? Opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musiałam poszło z urzędu jak napisała że " mnie znajdzie i rozp******i mi głupi łeb żeby się więcej nie rozmnażała " :-( dlatego ja wiem jedno net to net anonimowo to anonimowo , ale nie myślcie że tu wszystko idzie w eter :-) nawet nie sądzicie jak szybko znaleźć można laika który po prostu nie ma na czym to upatruje sobie ofiarę i hejtuje do bólu w przyrodzie nic nie ginie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jakies frustratki wyzywaja tu kobiety w ciazy.wyzwiska to nic, one piszą że znajdą je i "skopią im ten wielki bęben " jakim to trzeba byc kretynem... W zyciu nic im nie wyszło, to muszą tutaj się wyzyc na szczęśliwych ludziach. Myslalam nawet zeby to gdzies zgłosić bo jeszcze gorsze rzecxy pewna osoba pisala. Ale nie wiem jak sie za to zabrav no i nie mam kasy na takue rzecxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiało by to być bezpośrednio pod twój nic i nawiązywać w 100 % do twojej osoby :-) wszystko da się załatwić tylko jeżeli faktycznie jest to coś strasznego mnie nękała pół roku non stop :-( i nie dałam rady na kafe jak czytam to większość tekstów jest prostacka i pochodzi od gimbazy bądź no nie wiem czytając "matki wielodzietne są głupie bo nie studiowały " hmmm nie studiowały a z kąd te panie o tym wiedzą po za tym mylenie inteligencji z wykształceniem to też inna inszość , ale ja lubie to forum mimo wszystko po prostu jest dużo osób każda ma inne zdanie i są pyskówki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Z kad" :o może to wlasnie stąd to wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a mnie wyzywala jako gościa więc nic nie zrobię. A ty mialas nick tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdole przyczepiła się zaimka słownika w tel :-o SKĄD proszę pierdolona paniusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak miałam nic i podany e mail :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj na kafetri za blendy ortonograficzne palo na stoisie :-D tu siedzo same mss i mstr niełomylne :-D I Z TĄD wszysko wiedzao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co frustratka nie ma się do czego przyczepić to bodaj błąd wytknie ot całe dzisiejsze społeczeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zglaszanie tylko tworzy podzialy. Ludzie przestaja sobie ufac. Kazdy niech interesuje sie wlasnym zyciem a nie cudzym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz jak ktoś przegina to tylko debil nic z tym nie zrobi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co dziesiąty mniej więcej temat zgłaszam. Okazało się, że swoje własne 3 tematy zgłosiłam na Policję i mnie niestety na obserwację psychiatryczną po tym wzięli. Ale poza tym, to nawet niezły wynik - 14 aresztowań na tym forum, 3 osoby siedzą do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie moze co sie stalo z tym pedofilem co tu kiedys siedzial ? Ja probowalam zglosic ale nie mieszkam w Polsce i ciagle byly jakies problemy no i nie wiedzialam za bardzo gdzie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym zgłosiła jak by mnie ktoś nękał proste co innego sypnąć hujem a co innego pisać znajdę cię i zabije :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio jadąc samochodem zadzwonilam na policje. Przede mną jechał pijany kierowca,co chwilę wjeżdżał na drugi pas,jechał środkiem jezdni,co chwile przyspieszał i zwalniał to hamował. Na szczęście nie doszło do wypadku bo policja szybko się tym zajęła i go zatrzymała. Jak się później okazało mężczyzna miał ponad dwa promile we krwi. Kiedyś również zgłosiłam to że mój ojciec wsiadł pijany do samochodu i odjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×