Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

jak rozumiecie słowo "nerd"?

Polecane posty

Gość gość
to słowo ma dwa znaczenia, może oznaczać eksperta w danej dziedzinie który ma lekkiego hopla na punkcie tego co robi - i wtedy jest pozytywne albo kogoś kto ma zerowe zdolności socjalne i jest kujonem w tym złym tego słowa znaczeniu - myśli, że dużo wie, w praktyce jest nudny jak flaki z olejem, a jego wiedza jest albo mało interesująca albo niekompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynicfm na propsie
Wg mnie to takie coś brzydkiego, garbatego i brudnego nerdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumie tego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to takich ludzi się unika. Z takim na koncert nie pójdziesz, nie wyjedziesz w góry. Ogólnie często gęsto mają innych za gorszych, nie reprezentując samemu za wiele. Takie mruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to słowo nie ma przyjemnego pochodzenia. Czasem mówi się tak żartobliwie na pasjonatów jakiejś dziedziny (oglądałaś może Angry Video Game Nerd?), ale oryginalne odnosi się to do osób po prostu nudnych z którymi nie można normalnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc krótko: zjeby :D I tak jak ktoś wyżej pisał: mają się za lepszych i lubią pasożytować na innych. Nie bez powodu nikt ich nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nerd to taki ktoś kto myśli że nikt poza nim nie istnieje, patrzy tylko jak coś zyskać, bez względu na reakcje drugiej osoby - myślą tylko o sobie. A co do ich sławnych hobbyy to sory ale grać w gry planszowe będąc dorosłym trąci jakimś niedorozwojem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę odeszliscie od znaczenia, nerd to albo naukowiec o zerowych umiejętnościach społecznych albo nudziarz Idealnym przykładem jest informatyk, ktory poza światem wirtualnym nie ma zycia towarzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ,że się mylicie. Nerd to człowiek, który ma swoję ukochane zajęcie. Ja siebie uważam także za nerda i ciągnie mnie do takich osób. To nieprawda, że nerdzi to przegrywi i są egocentryczni. Zdarza się, że są nieśmiali i trudno im znaleźć dziewczynę ale jak chodzą po świecie takie dziewczyny dla których liczy się tylko portfel to się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×