Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Basia Forever

Zdrowe dziecko w żłobku, przedszkolu i w szkole!!!

Polecane posty

Zapraszam na moja stronę Napoje Aloesowe - Eliksir życia znany każdemu!!!! www.facebook.com/forever.sklep , www.forever.sklep.pl osoby, które chcą się zdrowo odżywiać i zdrowo o siebie zadbać. Które chcą zachować zdrowie, młodość, urodę, zdrowy umysł i nie tylko. Mamy, które świadomie dbają o zdrowie swoich pociech. Krótko opowiem o sobie .... Moja przygoda z Aloesem Forever rozpoczęła się po moim tragicznym upadku ze schodów. Niestety lekarze nie potrafili mi pomóc. Różnego rodzaju środki przeciwbólowe nie uśmierzały bólu silnie stłuczonego kręgosłupa. Szukałam pomocy wszędzie. Różni specjaliści twierdzili, że tak silne stłuczenie niesie za sobą konsekwencje do końca życia! To było straszne…Nie mogłam normalnie funkcjonować. Mając 1,5 roczną córeczkę i 9 letniego syna nie byłam w stanie się nimi zająć. W listopadzie 2011 spotkałam panią Ewę, która poleciła mi Aloe Heat Lotion – aloesową maść rozgrzewającą. Trudno wówczas było mi uwierzyć, że ona mi pomoże… Ale stał się cud. Już po 2-3 użyciach efekt był zdumiewający. Na dzień dzisiejszy nie wiem co to ból kręgosłupa i mogę normalnie żyć. Kolejne moje doświadczenie to moja kamica nerkowa… jak ręką odjął po aloesie i innych naturalnych produktach Forever. Skończyły się ciągłe infekcje, antybiotyki, wizyty u lekarzy z chorymi dziećmi. Dzisiaj żyjemy spokojnie, nawet jeżeli przypląta się katar, to aloes sobie z nim radzi. Nie truję moich dzieci antybiotykami i wiem, że dając im aloes, naturalne witaminy, minerały, daję im wszystko co najlepsze! Inwestuję w ich zdrowie i jestem z tego powodu szczęśliwa. Każdy z nas ma swoje ulubione produkty dopasowane do naszych potrzeb. Mąż, ja i dzieci wiemy co jemy. tel. do kontaktu Barbara Zagracka szczęśliwa mama dwójki dzieci, zdrowych dzieci!!!! 608 453 610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×